Carlo di Roma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nadalandy, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Csavarós szemceruza

2 árnyalatban kapható: fehér vagy fekete

berenicée

2014. december 28.

Most találtam a régi sminkcuccaim közt, imádtam, a sötét tinikorszakomban mindig ezzel húztam a szemem, és nem mozdult sehova :D Viszont fogalmam sincs hol vehettem, pedig akár újra is venném, tényleg jól végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

nadalandy

2014. július 29.

Olcsó drogériás ceruza. Jó, megbízható, bár nekem kissé lágy. Nekem fehér van, a belső szemzugba használom, ahol a színe intenzív.
Csavarós ceruza, így nem kell hegyezni :)
Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Csavarós ceruza, így nem kell hegyezni :)
Újravenném.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate