Casa Nature

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Testápolók

A natúr testápolótejben található búzacsíra olaj, körömvirág, rózsa, és kamillakivonat teszik ellenállhatatlanul puhává, selymessé a bőrt a használat során. A búzacsíra olaj segít a rugalmasság megőrzésében, a krém nem hagy zsíros érzést maga után.

Illatvariációk: levendula, gyapotvirág, vadrózsa, vanília, szőlő, „egy kosárka citrus”, „Angéla szappana” (rizspúder illat), sárgabarack, őszibarack, „nyári fuvallat”

Zatanii

2013. november 5.

A barackosat szagoltam eddig, nagyon durván finom barackos joghurt illata van. Nekem ugyan nincs meg, barátnőmnél szagoltam/kentem magamra egy kicsit. Amint megtehetem veszek egy flakonnal én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

zsoficza

2013. augusztus 6.

Aaaahhhh I-M-A-D-O-M!!!
Tenyleg az az egyetlen problema van vele, hogy zsenialis illatokban kaphato, ezert keptelenseg csak egyet venni belole.. Igy az en polcomon is ketto talalhato: egy udebb szolos, es egy puderes gyapotviragos. Most raadasul akcios volt, ugyhogy egy araert jutottam hozzajuk, juhuuu .. :P
En is csak ismetelni tudom az elottem szolokat, konnyu testapolo, de nem is tul hig szerencsere, hamar beszivodik, de hidratalast is ad.
Ugyhogy nincs mit tenni, megy az 5 pont, gondolkodas nelkul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Aaaahhhh I-M-A-D-O-M!!!
Ugyhogy nincs mit tenni, megy az 5 pont, gondolkodas nelkul. :)

Puffmancs

2013. július 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Abszolút 5*! Szuper, ápoló testápoló, 10 csodás illatban (plusz egy kekszes illatú a gyerkőcöknek) ^_^ A bolt, ahol árulják, a Rendez-Vous Nature pedig fantasztikusan helyes, egy élmény oda ellátogatni ^_^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

grus

2013. július 9.

Abszolút 5 csillag, mert könnyen beszívódik, nyáron a frissítő zuhanyzás után jóleső érzés a bőrömön, s nem fullasztó. Adnék én még több csillagot is szívem szerint, még pedig az illata miatt!
Este az ágyban annyira finom illatom volt, hogy hercegnőnek éreztem magam, és az, hogy másnap délelőtt is érzem magamon a barack illatát, egyenesen felbecsülhetetlen.
Jaj de finom!

Biztos hogy ki fogom próbálni minden illatvariációt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Jaj de finom!

Biztos hogy ki fogom próbálni minden illatvariációt!

missb

2013. május 14.

Azért adtam 5 csillagot ennek a testápolónak, mert IMÁDOM. Imádom az illatát, és azt ahogy még reggel is érzem a bőrömön, pedig este kentem be vele a testem. Imádom, hogy nem ragad, hogy friss és puha lesz tőle a bőröm EGÉSZ nap! ja és érdeme az ÖSSZES ILLATOT KIPRÓBÁLNI! Varázslatosak. Szőlő, vanília, mi szem szájnak orrnak ingere! :) Ellentétben az ezelőtt használt testápolókkal, azt tapasztalom, hogy jóval kevesebb elég belőle (mint általában a natúr termékeknél). Nekem ez fontos. Az ár- érték arány. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract