Catrice

Ár:   1979 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Ár:   1979 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Finom fedésű mousse

• Bármely bőrszínhez igazodik
  • Mattító hatású
  • Eltünteti a pórusokat és a bőr szabálytalanságait
  • A kívánt fedéstől függően helyettesítheti a primert és az alapozót is

Vegán

Szenzike

2019. október 13.

Tegnap vettem először, több prímert is használok ebből a márkából. Meg voltam velük elégedve, csak kíváncsi voltam. Úgy gondolom bizonyos kor után a kevesebb smink több... 😄. Nyilván nincs szükségem nagyon erős fedésre mert arra nem is alkalmas. Nekem nagyon tetszik. Természetes hatású , az apró ráncok eltűntek. Ha nem zsirosidik ki nap közben, számomra tökéletes alapozó helyett is. A színe számomra teljesen jó.. Hófehérkéknek kicsit sötét lesz az biztos, de közepes bőrszinhez passzol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

Zsanita

2019. szeptember 4.

Oké, oké, oké, bőrszínhez igazodó, ha valakinek kellően sötét a bőre ehhez. Sajnos nekem muszáj volt erre beruháznom, mert drogériában egyszerűen NINCS korrektor, ami elég sötét egy ázsiai bőrszínhez...

DE nem bántam meg, mert ez tényleg jó cucc, nagyon nagyon finom állagú, kicsit olyan, mint egy BB krém, csak nem folyékony. Könnyű vele dolgozni, könnyű is viselni, és igenis szépen fed! Hát persze nem úgy, mint egy alapozó, de nekem ez pont elég. Én simán ezt használom alapozó és korrektor helyett, és nincs okom panaszra. Elég tartós is, nem kezdett nap közepén fényleni az arcom a használata mellett.

Azoknak ajánlom, akik BB krém szerű fedettséget szeretnének, de a szilárdabb állagú alapozókat preferálják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Noncs

2019. április 16.

Magában tényleg nem sokat ér, de smink alatt egész jól működik. Szépen elfedi a pórusokat, kisimítja a bőrt, valamennyivel tartósabb is lesz az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

NormanMama

2019. március 1.

A mindenki borehez passzolo univerzalis szin perce vicc kategoriaba tartozik, megis megprobalkoztam vele. Kicsit sem igazodik a borszinhez a felvitel utan, igy csak annak lehet jo, akinek a borszinevel megegyezik a termek. Erosen szilikonos erzetu, keveset fedo kis cucc. Primerkent nem valt be, pedig probaltam folyekony es por allagu alapozokkal is ( EL, Mac, Clinique, Dior). Penzkidobaskent ertekelem, sajnos eddig minden Catrice termekkel igy jartam. Befejezem a probalkozast, hiaba a csabito kulcsiny es a sok szep igeret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.