Catrice

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2017. január 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A mikrokapszulákba zárt pigmenteken alapuló innovatív technológia által az alapozó tökéletesen illeszkedik minden tónusú bőrhöz, egyenletes bőrképet biztosít valamint hidratál is. A könnyű krém a bőrrel érintkezve matt hatású alapozóvá válik mely illeszkedik a bőr színéhez.

2 árnyalatban kapható, világos és középtónusú bőrre.

pradamarfa

2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagyon rossz termék, borzasztó. A boltban jobbnak tűnt.

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagyon rossz termék, borzasztó. A boltban jobbnak tűnt.

(-3)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Krisz78

2016. április 1.

Én visszasírom.Sajnálom, hogy a kiárusításkor nem raktáraztam be belőle. :(
Soha nem jártam/járok szoliba, nincs "narancssárga" fejem, de a tónusom sárgás.A light verziót vettem meg augusztusban, utána szinte csak ezt használtam.Még egy pici maradt benne, azt elhasználtam a télvégi, fakó arcomra.Egyáltalán nem volt zavaró a színe most sem, annyira szépen illeszkedett.
Enyhén nedves RT szivaccsal vittem fel, nem lehetett észrevenni, hogy rajtam van.Nem volt poros, nem szárított (még a szemem alatt sem), csak egységesített.
Ha vkinek van eladó light verziója (esetleg a kukából még kihalászható :D ), szívesen megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Én visszasírom.Sajnálom, hogy a kiárusításkor nem raktáraztam be belőle. :(

regc90

2016. március 31.

2-szer használtam a mai előtt, úgy nem volt vészes a dolog, de voltak ennél jobb alapozóim is. Ma ez akadt a kezembe, el is kezdtem felkenni, de majd' kiestem a cipőmből, amikor egy elfuserált, szolis narancs nézett vissza a tükörből rám... Azzal a lendülettel dobtam ki a kukába..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

lildiko

2016. március 20.

Félve vettem meg az itteni vélemények alapján, de úgy voltam vele hogy mégiscsak 700 forint.... és abszolút nem bántam meg, nekem egyáltalán nem sárga, szépen fed, és én imádom az illatát is.

UPDATE: második használat után már rajtam is sárgult, olyan voltam mint egy narancs. Akkor el is dugtam jó mélyre, hogy ne is lássam többet, most találtam meg, és gondoltam update-elek, véletlenül se vegye meg senki. Soha soha soha soha többet nem akarom látni. Haszontalan, semmire se jó. (Bár az illatát még most is imádom. Kár érte..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

anna990

2016. március 20.

Szerintem használhatatlan. Nem voltam elégedett sem a fedésével, sem a tartósságával, viszont csillogott benne a fejem, mint egy diszkógömb. Néhány óra elteltével mintha tovább sötétedett volna az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

bogca93

2016. február 4.

Szerintem szuper alapozó! Fehér krémszerű anyagként indul, ami a bőrrel érintkezve, abba masszírozva válik vele eggyé. Szép fedése van, természetes hatása, szuper illata és mivel nem kell sok belőle, sokáig tart. Az áráért kész lopás, mert nagyon jól működik! Egyetlen hibája, hogy matt, de ezt liquid highlighterrel orvosolni lehet hamar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

DIza

2015. november 22.

Élmény a használata is de ez mellett sokáig tartó könnyű fedést ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Élmény a használata is de ez mellett sokáig tartó könnyű fedést ad :)

Orsivagyok

2015. október 14.

Nagyon fura volt, hogy ez a fehér dolog egyszerűen felveszi a bőrőm színét, bár kicsit sötét a világos is. Szerintem ár érték arányban jó :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

Dézi

2015. július 5.

Sajnos mire észrevettem már csak egy darab volt belőle. A light árnyalatot vásároltam meg és a sok negatív vélemény ellenére nekem nagyon bevált. A nyári barnult arcbőrömhöz tökéletes, főleg hogy alapból sárgás a bőröm. Nagyon szép egyenletes a fedése, könnyű viselni. Az illata kicsit tolakodó, de meg lehet szokni ( engem a mandulás naptejekre emlékeztet ). Ujjal könnyebb felvinni, mint szivaccsal. Nekem megért ennyit, anyukámmal használjuk közösen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

beautyworld

2015. július 4.

699 Ft-ba került amikor megvettem de utólag azt a pénzt is sajnálom érte. A legvilagosabb árnyalatban is túl sötét, nehéz eldolgozni, szárítja a bőröm, ez a legroszabb alapozó amit eddig próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag