Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

orsi1293

2016. október 7.

a fehér/fekete van meg belőle, a többiekkel ellentétben nekem nem jött be annyira, feltöltöttem eladásra, hátha valaki kipróbálná :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

szpirita

2012. december 29.

"Help! I am Stranded" van. Egy matt csoki és egy fényes krém árnyalat. Szép, pigmentált, tartós. Megérte az árát, pláne, hogy leárazva vettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 29.

Nera

2012. november 23.

Pink!Pink!Pink! van meg belőle és nagyon tetszik, szeretem. Jó a színe és igazán tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

dorisan03

2012. november 18.

Nekem a Pink!Pink!Pink!, a Mars Attacks és a Once In A Blue Moon van meg, nagyon szeretem őket! A színeik (főleg a csillgósabbak) nagyon szépen, és tartósak is. Bár duókat lehet még kapni valahol? Sehol nem találok már, csak neten tudok rendelgetni belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

NiDDA

2012. október 22.

Még mindig van belőle, pedig lassan egy éves a 070 Double Espresso Macchiato, Please! duóm. A világos most fogyott el (szinte napi használat mellett), a sötétből pedig életem végéig szemöldököt fogok formázni szerintem, annyira hihetetlenmód pigmentált. Használom mélyítővonalba is, külső szemzugba, pillák tövére. Mindenre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

x.aniko.x88

2012. szeptember 29.

2 árnyalatot vettem eddig meg ebből a duóból. A double espresso, macchiato please és a pink!pink!pink! árnylatot. Teljesen meg vagyok a catrice szemhéjpúderekkel elégedve. Én alappal használok mindent és tökéletesen bevált. Olcsó, mégis tartós és jó minőségű terméket kapunk. Egyre jobban szeretem a Catrice-t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

fayless

2012. július 15.

A Jack & Rose van meg, ami hasonló kék, mint a fenti képen, de megcserélve. Csak sminkalappal tudom használni, mert enyhén porzik, ezért 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

vador

2012. május 12.

Double Espresso Macchiato, Please! van meg nekem is. Leginkább a sötétbarnát használom belőle, szemöldökszínezésre, mert nem mászkál el és matt. A világos szín naná hogy nem fog rikítani, ugyanis bőrszín. Nagyon gyors és szép sminket lehet összehozni vele, ha a világos színt felviszem az egész mozgószemhéjra a barnát pedig a mélyítővonalba húzom és eldolgozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Bibike

2012. április 27.

Akciósan vettem a rossmann-ban. Régóta szerettem volna egy igazán sötétbarna, matt szemhéjpúdert, ami nem narancsos, hanem inkább szürkés. Végre megtaláltam :) Nagyon szeretem. Mellette arany van, ami felkenve ezüstös lesz, de nem zavar, így jobban tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Tutu23

2012. április 7.

Megvettem akciósan a 070-es Double Espresso Macchiato, Please!-t, csodálatos. Szépen fenn marad jó sokáig. Gyönyörű sötétbarna és egy világos szín kapott benne helyet, tényleg a kávéra emlékeztet. Nagyon-nagyon szeretem :) Amúgy nagyon enyhén csillog, de pont jó nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.