Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

5 árnyalatú, különböző színű korrektor paletta bizonyos bőrproblémák megfelelő kezelésére.

Krtek1

2019. augusztus 22.

Külföldön vettem €1.99-ért. Nézegettem Magyarországon is, de nem mertem belevágni, aztán az akciós ár volt a jel. :D
Alapvetően a szemem elhelyezkedéséből fakadóan mindig karikásnak tűnik, erre vártam a megoldást a palettától. Jelentem, nekem tökéletes, ég és föld a különbség, nagyon természetes hatást lehet elérni vele, nagyon felfrissíti a tekintetet. A pattanásaimra is használom. Én a zöld árnyalaton kívül mindet tudom alkalmazni, azt valahogy nem tudom rendesen eldolgozni és lefedni. Ettől függetlenül öt csillagot kap, mert szerintem nagyon sokoldalú termék, nekem csodát művel és kifejezetten jó a textúrája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Vanessza0420

2019. január 3.

Nem tudok minden színt kihasználni belőle, de amit igen azzal nagyon megvagyok elégedve. Szépen fed, nem nehéz eldolgozni. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate