Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

A kontúr paletta tartalmaz négy krémes-matt állagú színt és egy highlightert fényvisszaverő pigmentekkel a tökéletesen kiemelt arcvonásokért. A két sötétebb szín árnyékolja, a két világosabb kiemeli az arcot.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

zfruzsi

2019. március 5.

Ahogy látom sokan panaszkodnak az állagára, hát nem tudom, nekem is van krémesebb, könnyebben kinyerhető termékem, de azért ezzel sem nehéz dolgozni nekem, sőt. Annyi a titka szerintem, hogy érdemes egy kicsit többet körözni vagy rajta tartani az ujjunkat, mert a test melegére lágyabb, könnyebben kinyerhető, felvihető és eldolgozható lesz az állaga. A két világos színt már teljesen elhasználtam, a többihez kevesebbet nyúlok, ugyanis nem vagyok oda annyira sem a krémes kontúrért, sem a krémes highlighterekért, de azért igyekszem azokat is használgatni, ha már nálam vannak. Nem venném így ebben a formában újra, ha még gyártanák sem, ugyanis én a két világos bőrszín miatt vettem meg anno is és látszik is, hogy azokat elég hamar el is használtam, a többit meg azóta sem sikerült, viszont egyébként én elégedett vagyok/voltam vele és örülök, hogy megvettem anno.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

native

2018. február 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Glamour napokon vettem meg régebben, mikor nagyon vágytam krémes alapú kontúrpalettára.
Az első problémába akkor ütköztem, mikor nem tudtam mivel vegyem fel a palettából a terméket. Szivaccsal, ecsettel, kézzel sem működött igazán jól. De felvittem valahogy. Ha megpróbáltam eldolgozni, vagy teljesen eltűnt minden szín, vagy egy nagy folt képződött. Nagy ritkán sikerült eltalálni az arányokat, de abszolút nem egy go-to kontúr.
A világos, szem alá, T zónába való színt sosem használtam, egyszerűen annyi sokkal jobb termékem volt, hogy eszembe sem jutott ezt a nehezen kezelhető textúrát felvinni.
Az egyetlen pozitívum, ami teljesen bevált, az a highlight. Persze nem arra használom, amire szánták. A szemhéjamra szoktam ujjal felvinni, mindig csodaszépen mutat, és fixen ottmarad. Pozitívum még, hogy nem potyognak mindenhova csillámok, mint egy pornál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

sancs

2018. január 18.

Mindig is akartam egy kontúr palettát. Megvettem. Soha nem használtam még az előtt ilyen terméket , nagyon csalódott voltam. Nem lehet eldolgozni, csúnya az arcon. Mindent kiemel. Még a highlighert sem szeretem benne. Mostanság a világos árnyalatot korrektorként használom, ha eszembe jut, de még annak se a legjobb szerintem. Inkább váltottam por alapra sokkal szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Majida

2017. október 22.

Nem a kedvencem nehezen dolgozható el a színek viszont nagyon jók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Nem a kedvencem nehezen dolgozható el a színek viszont nagyon jók

vaszily60

2017. szeptember 22.

Egy éve vettem most fogyott el belőle a zöld és a legvilágosabb szín is.
Nekem ár-érték arányban teljesen megfelelő.
A zöld sokat segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Egy éve vettem most fogyott el belőle a zöld és a legvilágosabb szín is.
Nekem ár-érték arányban teljesen megfelelő.
A zöld sokat segített.

adriennkerekes

2017. augusztus 7.

Nem csodálom, hogy már nem gyártják. Nagyon nehéz eldolgozni, de felkenni sem egy leányálom. Ennél ezerszer jobbak is vannak a piacon ilyen árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

edi01

2017. július 22.

Jo mert tobb szin is van benne.kremes csak egy kicsit nehez eldolgozni.learazas soran vettem szerintem megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

nemethdiana

2017. július 9.

Mivel elég fura és zsíros állaga van mondhatni kellemetlen használni. A zsíros textúrája miatt olyan érzésem van mintha túl könnyű és átlátszó lenne. túl könnyed állaguk miatt.A sötét árnyalatok pedig nem dolgozhatóak el szépen hanem olyan foltosak maradnak, konkrétan csúnya koszos hatást ad. A zsírosság miatt beleül a termék a ráncokba illetve olyan szinten nem pigmentáltak a világos színek, hogy jóformán semmire nem lehet őket felhasználni. Pénzkidobás volt és senkinek nem tudom ajánlani ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

ratotilaura

2017. július 6.

Elég nehéz felvinni és eldolgozni, lehetne kicsit krémesebb. Látványos hatást nem nagyon lehet vele elérni. Kicsit többre számítottam. Tartóssága szerintem körülbelül 2-3 óra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

sttramara

2017. július 5.

Nem szoktam nagyon nagy reményeket fűzni az ilyen kontúrpalettákhoz.Pl nagyon összekostoltam már első használatnál,alig bírtam az ecsettel felvenni a terméket.Annyiért amennyiért hozzájutottam nem rossz,de a sötét színeket alig bírtam eldolgozni,olyan nagyon elütöttek.A világosak jobbak már egy fokkal,a highlighter nem jött be.Összeségében egy közepesre tudom értékelni,nem venném újra,de azért el fog fogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol