Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Professzionális 2 az 1-ben termék, mely nyílt tekintetet eredményez.

A tökéletes duo a szemkörnyéknek: matt highlighter a szemöldök alatti területre, mely vizuálisan megemeli a szemöldököt, és csillogó highlighter a vízvonalra és a belső szemzugba, hogy még nagyobb hangsúlyt kapjanak a szemek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nairam

2019. március 17.

Imádom, szèp eredmènyt kapok a használatával,sokáig elèg, pedig használom rendesen! Update: Még mindig imádom,és rettegek,hogy elfogy,pedig még van azért belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

csill87

2018. január 16.

Nagyon szeretem, aki még látja kiárusítva, szerintem csapjon le rá. Én a sima testszínű vége miatt vettem meg, mert régebben volt egy hasonló essence termékem, ami a szemöldök alatti részt nagyon szépen kivilágosította, és nagyon szerettem. A másik fényesebb felét azt hittem, hogy semmire nem fogom használni, de az is nagyon szép. Én rétegezve szoktam felvinni, először a testszínű felét, amivel csak világosítok a szemöldök alatti terület színén, majd erre jön a ceruza fényesebb fele, ami ad egy pici fényt , de nem csillámos. Ennyi pénzért ez a termék ajándék, én nagyon szeretem, kinyitja a tekintetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

f.eniko

2017. szeptember 3.

Nagyon szeretem, szemöldök kiemelésére használom, ha elfogy, valószínű, hogy újra fogom venni!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kyry

2017. szeptember 2.

Imádom, alap kelléke a mindennapoknak. Örök darab ha rajtam múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Imádom, alap kelléke a mindennapoknak. Örök darab ha rajtam múlik.

Blackxentric

2017. július 9.

Amint megláttam tudtam, hogy kell nekem. A lifter része fantasztikus, de a highlighter lehetne pigmentáltabb. Könnyen kezelhető az egész, szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Adru91

2017. június 8.

Küllemre igazi női darab. Vásárlás előtt a kremmania oldalon tájékozódtam, így nem ért meglepetésként, hogy a highlighter része kevésbé látszik, mint a lifter. Ennek ellenére mindkét felét szeretem, nekem bevált, szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

tugabi

2017. január 4.

Nagyon elegáns és szép darab, olyan igazi női táskába való highlighter! Még nézni is élvezet! :-) Csatolakozom az elöttem szólókhoz, nagoyn elégedett vagyok, csupán pont a hightlighter része lehetne kicsit erősebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 4.

Piko888

2017. január 2.

Egyetértek bizsa-val. A matt része tökéletes. Világosít, könnyen eldolgozható, természetes hatású. Viszont a highlighter rész szerintem teljesen felesleges (az egész ceruza lehetett volna matt). A kézfejen szép fénye van, a szemkörnyéken nulla. Mintha semmi sem lenne ott. Sem a szemöldök alatt, sem a szemzugban, sem a vízvonalon nem látszik. A matt rész miatt biztosan újraveszem, a highlightert meg megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

bizsa

2016. december 24.

A szemöldök kiemelő egy csoda, szerintem. Nagyon természetes a színe, és nagyon könnyen eldolgozható. A highlighter része az amivel annyira nem vagyok megelégedve, mondjuk olyan vagyok mint Jeffree Star, minél csillogóbb annál jobb, szóval a hétköznakpokra egy visszafogottabb sminkhez tökéletes, viszont nekem egy kicsit kevéssé pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.