Catrice

(2058 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   drogériák, online

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor Light Ivory árnyalat
Ár: 500ft , Eladó: agnetalie92
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Mercury91

2021. február 16.

Úgy tűnik, hogy csak nekem nem jön be, lehet, hogy valamit rosszul csinálok. Nekem beleül a szem alatti ráncba és még jobban kiemeli, pedig bőségesen alá hidratálok, túl keménynek is érzem, lehetne lágyabb, kenhetőbb a textúrája, csak egy picivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Dada96

2021. február 12.

Jól fed, még a csúnya ragyákat is úgy ahogy elfedi. Én a catrice alapozójával használom és nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Vanessza1997

2021. február 8.

Szerintem ez egy szuper korrektor, ha bőrhibák elfedéséről van szó. Akkor használom, amikor kijön egy nagyobb pattanás és szeretném azt elfedni. Tartós és nem irritál, így én újra fogom venni, ha elfogy. Ár-érték arányban is nagyon jó, mert nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Kokusztej

2021. február 3.

Nagyon nagyon szeretem. Szépen fed, jól pigmentált, könnyen eldolgozható és már kis mennyiség is teszi a dolgát, nem kell belőle nagyon sok. A kis tégely nagyon sokáig elég. Abszolút meg vagyok elégedve, talán a legjobb amit próbáltam. Biztosan újraveszem.

Update: 2021.02.04.
A tégelyben könnyen oxidálódik, sárgásodik és sötétedik a szín, több árnyalatnyit is. A fedése és az állaga miatt továbbra is a legtöbbet használt korrektoraim között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Update: 2021.02.04.

ildi95

2021. február 1.

Több, mint egy éve használom már. Úgy érzem, hogy sokkal jobb lenne, ha egy leheletnyivel folyékonyabb lenne. Akkor éri el számomra a megfelelő állagot, amikor nyáron belenyúlok, akkor igazán krémes. A szemem alatti karikákat nem igazán fedi el, mintha kicsit ki is szárítaná a bőrömet. Ennek ellenére a kisebb hibákat nagy vonalakban elfedi, de szerintem nem fogom újra venni, hiába vettem akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

juccpucc

2021. január 28.

A szemem alatti lilaságot szépen elüntette, bár egy kicsit több kell belőle mint gondoltam, így a fedése szerintem csak közepes. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Bettike92

2021. január 26.

2-3 alkalommal vettem meg. én annyira nem vagyok tőle elájulva. azért vettem meg többször, mert nem nagyon szeretem a folyékony korrektorokat, a stiftesek nagy része pedig nagyon száraz. lehet azért sem nagy szerelem, mert a 010 ivory is kicsit sárga rajtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

zsike345

2021. január 24.

Évek óta csak ezt használom, a HD alapozóval együtt. MINDENT elfed, amit el kell, könnyű vele dolgozni, és semmi pénzért nem cserélném már le semmire.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Evelili

2021. január 24.

Évek óta használom, a szem alatti karikaimra, szinte láthatatlanul fedi el őket. 1-2 piros pattanást is tökéletesen elfed. Télen-nyáron a helyén marad. Egyszerűen imádom.
Pici a kiszerelése, de fél évig legalább elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Pici a kiszerelése, de fél évig legalább elég

bernadettu

2021. január 9.

Akciósan vettem a legvilágosabb árnyalatban, korábban az applikatoros verzióját használtam, időbe telt megszokni. Nyx korrektor ecsettel használom.
Tartalékban azért még ott van az applikátoros verzió de bőr hibákra ez a tégelyes jobban bevált, remélem találok még belőle, nemrég értem el a pan alját (4-5 hónapja használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate