Catrice

(1973 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
AnnaR

2019. november 19.

Az egyetem miatt most már csak 4-5 órát alszom és kellett egy erős korrektor a szem alatti táskákra, lila karikákra. Korábban már próbáltam, de nem tetszett, de a drogériában nem találtam mást, aminek erős lenne a fedése. Végül megvettem és nem bántam meg. Valószínűleg hibás vagy romlott terméket tesztelhettem korábban. Szépen simul a bőrbe, a színe tökéletes és mindegy, hogy alapozó alá vagy fölé teszem.Tökéletesen fed, akár szemhéjbázisnak is jó, szóval sokrétegűen fel lehet használni, ami nagy segítség. A fedése miatt jó ideig elég lesz és mindössze egy ezres volt.
Pipa. Én mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Pipa. Én mindenkinek ajánlom.

humankind

2019. november 17.

nagyon jól fed, de én csak pattanásokra használom, szem alatt btuti beleülne a ráncokba. másodjára is újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

NyBetti

2019. november 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nekem nem vált be.
Zsíros a bőröm, es szerintem ez lehet a gond, olyan mintha lefolyna , nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de sajnos nekem nem vált be.

Colorful

2019. november 16.

Egyik kedvenc korrektorom, nagyon jól fed és megfelelő fixálás mellett nap végén is a helyén marad. Csak a szemem alá használom, pár óra múlva beleül az apró ráncokba, de ez egyáltalán nem látványos. Az egyetlen negativum, hogy az én nagyon világos bőrömhöz a legvilágosabb árnyalat is picit sötét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Fruzsonna

2019. november 14.

Eleinte csodás volt szép volt jó volt elmúlt beleul a ráncokba orak mulva érzem hogy ossze csomosodott a szemem alatt ez akar puderrel akar anelkul pedig olyan szépen elfedte a bőröndjeimet a szemem alatt viszont a folyékony változatát kedvelem. 5x vettem ujra viszont mostmár szerintem sajnos váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Yubiri

2019. november 13.

2019. november 6. Hát mondjuk úgy, hogy IMÁDOM. Így csupa nagybetűvel. Számomra ez tényleg csodaszer. Árban megfelel,sokáig elég, a szemem alatti enyhe sötétséget jól világosítja, és ami számomra nagyon fontos: Nem tapad bele a szem alatti ráncokba, nem hangsúlyozza azt ki még jobban, nem vettem észre, hogy szárítja a szemem alatti területet. Az ujjammal teljesen jól el tudom kenni a bőrömön, a szemem alatt, és még a fényképeken is jól mutat!
Upd. 2019. november 13. Egy tégelyt már elhasználtam, és az első tégelyt úgy vásároltam, hogy csak lekaptam a polcról. Most, hogy újra kellett vásárolnom, akkor szembesültem vele, hogy 3 árnyalatban kapható. Én a 020-t használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Mindig beleül a nemlétező ráncokba is. Csalódás. Ecsettel és ujjal is képtelen vagyok normálisan eldolgozni. A bőr hibáit kiemeli inkább, mint fedné. A sminktáska aljára száműztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Hdorii

2019. október 24.

Hatalmas csalódás volt..elsősorban az ára miatt vettem meg, de bár ne tettem volna!! Sajnos volt egy időszakom hogy a homlokom kipattogott és emiatt muszáj volt kezdenem vele valamit..e termék mellett döntöttem végül..bár ne tettem volna!!! Rendszeresen használtam, minden nap kb, a vége ennek az lett hogy 25 évesen tiszta ránc lett a homlokom..borzalom.... És ahogy láttam nem én vagyok az egyetlen aki így járt vele..Úgyhogy vigyázzatok vele nagyon!!!:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SugarB

2019. október 21.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, én kis ecsettel szoktam felvinni, néha alapozóval keverem, ha nagyobb a terület amit korrigálni akarok. A száraz részekre nem ajánlom viszont, eléggé kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

alegria800

2019. október 11.

Nekem tetszett, de mielott elfogyott volna lecsereltem, mert nekem sotet.
(A legvilagosabb arnyalata van meg, de nagyon elut es csak akkor tudtam hasznalni, ha valami eros fedesu cuccal mentem ra.)
Annyira ul bele a mikrorancokba mint barmelyik, de ez erosen mersekelheto szemhej- vagy arcpuderrel.
Elegedett voltam vele, ujjbeggyel, eszettel vagy aplikatorral vittem fel.
Tartos volt, mindig a korrektort tudom legnehezebben lemosni.
Nagyon olcso es nagyon sokaig eleg.
Eros fedesu.
Allatkiserletmentes.

Jo cucc! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nekem tetszett, de mielott elfogyott volna lecsereltem, mert nekem sotet.
Elegedett voltam vele, ujjbeggyel, eszettel vagy aplikatorral vittem fel.
Tartos volt, mindig a korrektort tudom legnehezebben lemosni.
Nagyon olcso es nagyon sokaig eleg.
Eros fedesu.
Allatkiserletmentes.