Catrice

(2015 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor (Anti-Red)
Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: képen lévő állapotban (fertőtlenítve), Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Ár: 500 , Eladó: eszo87
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Rábacsécsény, fizetés: postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni

aniko_farago

2020. május 31.

Nem jött be sajnos túl sárgás színű a világos rózsaszínes tónusú bőrömön.Jó lenne ha lenne több színben rózsaszínes bőrre.Ha a szin tökéletes lenne nagyon jól fedne.
Az ára is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Az ára is nagyon jó :)

afur20

2020. május 31.

Évekig használtam a tökéletes fedése miatt. De aztán egyszer egy srác beszólt, hogy miért ilyen vastag a vakolat az arcomon... 😁 Most újra vettem, viszont kizárólag újonnan megjelent, ronda pattik gyors eltüntetésére alkalmas - esetleg szem alá. De teljes arcra no-go, nekem mitesszereket és újabb pattikat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Kicsicsajbi

2020. május 30.

A több ezer véleményre alapozva vettem meg múlt héten.
Eszméletlen jó🤩
Szépen fed, egységesé teszi a problémás arcbőröm.
Újravevős! 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

A több ezer véleményre alapozva vettem meg múlt héten.
Eszméletlen jó🤩
Szépen fed, egységesé teszi a problémás arcbőröm.
Újravevős! 👌

zsofikaa18

2020. május 30.

Magába nekem nem annyira tetszik, de alapozóval csodálatos fedést nyújt. Magába nem szép rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Maryann

2020. május 29.

A szem alatti sötét karikákra használom, nekem tökéletes, mindig újraveszem. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

A szem alatti sötét karikákra használom, nekem tökéletes, mindig újraveszem. 👌

szofka77

2020. május 26.

Szepen fed, tartos..bar azert atlatszanak rajta a karikak ha nincs meg valami alatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Voki

2020. május 25.

Nagyon beleült a ráncaimba, kiemeli a száraz részeket, nem tudom jól kenni valószínűleg nem az én bőrtipusomra való. A tégelyes kiszereléseket pedig alapból nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

bleauwsy

2020. május 12.

Nagyon meglepett, hogy a 01 árnyalat pont olyan, mint a bőröm színe, a fedése pedig kiváló. Elgondolkoztam, hogy ez a kis tégely lehet hogy még leszoktat az alapozóról, hiszem a problémás részen feltűnésmentesen megbújik és eltünteti amit el kell. Nem is értem, hogy éltem idáig nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Tökéletes eltüntetni, elfedni nagyobb pattanásokat, koncentrálta kell használni, okosan, nem ajánlanám szem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

bibike2000

2020. május 2.

Az itteni vélemények hatására döntöttem úgy, hogy beszerzem. Eddig pár alkalommal használtam, majd később írok még róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate