Best of Beauty 2019

(1945 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Körömlakk
Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
BRebi

2019. május 21.

Sajnos le kell pontoznom. Egyik kedvenc korrektorom volt, éveken át ezt használtam, hiszen minden bőrhibát tökéletesen elfedett. Amikor abbahagytam a használatát a bőröm hirtelen sokkal szebb lett, majd miután újra el kezdtem használni pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Fruy

2019. május 20.

Nekem nem vált be a krémes korrektor. Nagyon beleül a ráncokba és nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

RedSX

2019. május 19.

Az árához képest jól teljesít. Tartós, 8 óra után szépen fenn marad. Bár hajlamos a szem alatti ráncokba beleülni. A fedése közepes számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Szandibeauty

2019. május 12.

Én jobban szeretem a folyékony kiszereléseit a catricenek, de ez se olyan szörnyű, bár újra nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Nileve

2019. május 11.

Sokan szeretik, de nekem nem vált be, túlságosan is krémes számomra és nem is a megfelelő árnyalatból volt nekem, így csak nyáron tudtam használni. Semmit nem tüntetett el, se karikákat, se foltokat, végül odaadtam másnak. Sokkal jobban kedvelem a tubosos kiszereléseket. Viszont szemhéjalapként kifejezetten szerettem használni ezt a korrektort, arra jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Dottus

2019. május 8.

Tetszik a tégelyes kiszerelés, és nagyon jó az ára. Az én világos bőrömre a 010 Ivory árnyalat túl világosnak bizonyult, a 015 pedig már eléggé elszínezett... Úgyhogy újravevősen ismét a 010 landolt a kosárban, de nem bánom, kicsi trükközéssel nem üt el nagyon az arcom színétől. Szeretem az állagát is, kicsit mattító, de mégis jól kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

Szandika12

2019. május 4.

Nekem nagyon bejön ez a tégelyes kiszerelés :). Jól elfedi a pattanásokat, a piros foltokat. Szem alá nem tudtam használni, mert akkor úgy néztem ki mint egy kínai, kicsik a szemeim és valahogy olyan hatása volt :D, jó terméknek találom egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

kittihnl

2019. április 25.

Beszereztem a folyékony tàrsa mellé ezt a kis tégelyeset is, és hàt na ha valami, akkor ez teszi a dolgàt. Fed, tartos, egész jol birozik meg a szàraz részekkel is,..szoval hatalmas kedvenc lett. Ha korrektor, akkor catrice.
A folyékony verziojàt is venni fogom, mert àltalànos korrigàlàsra az is elég, de ha vészesebb a helyzet akkor ot vetem be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

henczen

2019. április 24.

Tökéletesen ellátja a dolgát, szépen fed, mindezt nagyon jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Tökéletesen ellátja a dolgát, szépen fed, mindezt nagyon jó áron.

Fuloplaura

2019. április 22.

Jól fed nagyon olcsó. A textúrája annyira nem tetszik ha lehetne levonnék egy fél csillagot. Egyépként szuper termék elfér a zsebben a legmakacsabb pattanás is el fedi.
Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Mindenkinek ajánlom

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid