Catrice

(1945 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Made For Stars Eyeshadow and Face Palette
Ár: 6000,- Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Catrice Körömlakk
Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Lilko0212

2019. március 22.

Szemhéjamra smink alapként használom, nagyon jó, nap végére viszont elmozdul. Ennek ellenére szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Lill123

2019. március 22.

Nem tetszik az állaga.Nehezen eldolgozható és a szem alatti területet szárítja valamint beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Bereczramona

2019. március 21.

Nagyon jó korrektor. Én a bőrhibáimra teszem, nagyon jól fed. Krémes állaga lesz, ha érintkezik a bőrrel. Nagyon kevés elég belőle, hónapokig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

adra

2019. március 18.

Valóban nagyon jól fed, és még az én hóka bőrömre is egész jó a színválaszték. Sajnos egy idő után nekem beült a szemem alatti kis ráncokba, de ez valószínűleg az én bőröm hibája :D pedig fixáltam púderrel.. mindenesetre ár érték arányban nagyon megéri, kuponnal vagy akcióban pedig szinte ingyen van.

Update: 1 csillagot még levonok, néhány hétig nem használtam és teljesen beszáradt, pedig a táskámban volt szorosan lezárva :( De azért még mindig szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Vvn

2019. március 5.

Szem alatti karikákra is jó és kisebb pattanásokra is, de a nagyobbakkal nem bír el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

zfruzsi

2019. március 4.

Nagyon megszerettem az utóbbi egy-két évben, amióta rájöttem, hogy nekem mire válik be a leginkább. Ugyanis addig is szerettem amíg bőrhibákra használtam, amire egyébként szinte mindenki használja és imádja. Viszont mivel szerencsére nekem nagyon ritkán vannak pattanásaim és/vagy bőrhibáim, így nem tudott mindennapos kedvenccé és alapdarabbá válni nálam. Egészen addig míg egyszer ki nem próbáltam alapozás előtt a szem alatti sötét területemre... Azóta imádom így használni és bár az én sötét karikáimmal csak egy újjászületés tenne csodát, de ez sokat javít a kinézeten és bár sokan hiszik azt, nem ül bele a ráncocskákba sem és mivel ez egy picit zsírosabb, krémesebb termék, így nem is szárítja ki ezt az arra egyébként hajlamos területet. Erre még aztán kerül persze alapozó és folyékony korrektor is, de már hosszú hónapok óta nem tudnám máshogy elképzelni a sminkelési rutinomat, sokkal szebb így a végeredmény, úgyhogy azóta nálam is alapdarab és vége én is rendesen kihasználom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Siculus

2019. február 26.

alapdarab. ár-érték arányban verhetetlen. én évek óta használom, először főleg makacsabb pattanásokra, de kb. egy éve ezzel igazítom meg a szemöldököm alatt a ceruzát és az állaga tökéletes arra, hogy gyönyörű, letisztult ívet csináljon a szemöldökömnek. amióta erre is használom, gyorsabban fogy, de így sem hiszem, hogy 2 évnél előbb elfogyna egy. amúgy nekem alap, hogy ez a termék nem szemkörnyékre valló, sose próbálnám a karikáimra ezt kenni(maximum szemhéjalapozónak), de nem is arra hirdeti magát. karikákra a folyékony korrektorok vallók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

teoteha

2019. február 26.

Nem tudtam szépen eldolgozni, le is mászott a helyéről és sajnos az állaga sem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Timinimoook

2019. február 19.

Szemkörnyékre tényleg nem jó, mert szárít, de egyébként nagyon jól fed. Az ára is jó, és a legjobb: nem állatkísérletes....Nekem 5 csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

igob

2019. február 14.

fedi- fedi a karikákat, de sajnos a száraz szemkörnyékém még szárazabbá teszi, és a ráncaimban is szépen megcsücsül. szem köré nekem ezért nem a legjobb, de a hibákat egész jól palástolja. akinek száraz a szeme körüli bőr, mint nekem, nem ezt ajánlanám tartós használatra. én még nem találtam meg a tökéletes korrektort, egy örök harc :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate