Catrice

(1994 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor (Anti-Red)
Ár: 800 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: képen lévő állapotban (fertőtlenítve), Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Hdorii

2019. október 24.

Hatalmas csalódás volt..elsősorban az ára miatt vettem meg, de bár ne tettem volna!! Sajnos volt egy időszakom hogy a homlokom kipattogott és emiatt muszáj volt kezdenem vele valamit..e termék mellett döntöttem végül..bár ne tettem volna!!! Rendszeresen használtam, minden nap kb, a vége ennek az lett hogy 25 évesen tiszta ránc lett a homlokom..borzalom.... És ahogy láttam nem én vagyok az egyetlen aki így járt vele..Úgyhogy vigyázzatok vele nagyon!!!:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SugarB

2019. október 21.

Ár-érték arányban nagyon jó termék, én kis ecsettel szoktam felvinni, néha alapozóval keverem, ha nagyobb a terület amit korrigálni akarok. A száraz részekre nem ajánlom viszont, eléggé kiemeli őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

alegria800

2019. október 11.

Nekem tetszett, de mielott elfogyott volna lecsereltem, mert nekem sotet.
(A legvilagosabb arnyalata van meg, de nagyon elut es csak akkor tudtam hasznalni, ha valami eros fedesu cuccal mentem ra.)
Annyira ul bele a mikrorancokba mint barmelyik, de ez erosen mersekelheto szemhej- vagy arcpuderrel.
Elegedett voltam vele, ujjbeggyel, eszettel vagy aplikatorral vittem fel.
Tartos volt, mindig a korrektort tudom legnehezebben lemosni.
Nagyon olcso es nagyon sokaig eleg.
Eros fedesu.
Allatkiserletmentes.

Jo cucc! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nekem tetszett, de mielott elfogyott volna lecsereltem, mert nekem sotet.
Elegedett voltam vele, ujjbeggyel, eszettel vagy aplikatorral vittem fel.
Tartos volt, mindig a korrektort tudom legnehezebben lemosni.
Nagyon olcso es nagyon sokaig eleg.
Eros fedesu.
Allatkiserletmentes.

Jo cucc! =)

hrcpc

2019. szeptember 23.

Ár- értek arányban nagyon szuper, nagyon jól fed és egészen olcsó. Már nagyon régóta ezt használom, és soha nem hagy cserben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

puderecset

2019. szeptember 20.

Bőrhibákra tökéletes, csúcsszuper, viszont nekem a szem alatti apró ráncocskákba beül. A folyékony változata viszont szuper szem alá. Egyszerre vettem meg mindkettőt, és egyik szem alá ez, a másik alá a folyékony, így tökéletesen látszott a különbség. Aláhidratálni kötelező. Szóval aki azt írja szárít, az próbálja meg úgy hogy előtte szépen hidratálja a bőrt. teszi a dolgát, szépen fed, tartja magát a nap folyamán. Nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

flora1313

2019. szeptember 11.

Én általában ezt rakom a bőrhibákra, a folyékony változatot pedig a szemem alá mert hajlamos beleülni a ráncocskákba.
Viszonylag tartós, az egyetlen problémám hogy nekem kicsit nehéz eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Viszonylag tartós, az egyetlen problémám hogy nekem kicsit nehéz eldolgozni.

Laroselly

2019. szeptember 8.

Nagyon sajnálom, nekem nem jött be! Szárít, a színe jó de olyan szép fedése sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Fehereszti

2019. szeptember 3.

Abszolút bevált ez a korrektor. Töményebb masszívabb textúra, nem az a megszokott folyékony, de ettől jobb is mint azok. Szépen eldolgozható és tartós masszívan fed. Azért nem 5 csillag, mert nem életem korrektora azért keresem még az igazit, de toplistás egyébként. Imádom a Catrice termékeket, kifejezetten igényes minőségi az árához képest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Juanita91

2019. szeptember 2.

Szépen elfedi a szem alatti kaikákat (bár tudom nem éppen erre hivatott) és a pattanásokat, teszi a dolgát, és jó az ára is ezért megy neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Iduska

2019. augusztus 29.

Tokeletesen fed, konnyu vele dolgozni, en imadom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Tokeletesen fed, konnyu vele dolgozni, en imadom :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate