Catrice

(1945 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Made For Stars Eyeshadow and Face Palette
Ár: 6000,- Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Catrice Körömlakk
Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
Doranora

2018. december 14.

Csodálatos, nagyon szereti a bőröm is! Jól fed és könnyen felvihető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Csodálatos, nagyon szereti a bőröm is! Jól fed és könnyen felvihető.

szcelia

2018. december 12.

A legjobb korrektor amit eddig használtam! Én főként kisebb bőrhibák elfedésére használom, arra tökéletes. Szem alá nem ajánlom, mivel eléggé szárítja a szem alatti területet.
Elképesztően tartós, sokáig elég (kb. 1 évig mindennapos használat mellett) és a színválaszték is nagyon jó. A 10-es Ivory szín remekül passzol a téli világos bőrszínemhez, illetve a Catrice HD Liquid Coverage alapozójának legvilágosabb árnyalatához.
Ecsettel és kézzel is gyönyörűen eldolgozható, mindig újravevős. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Ecsettel és kézzel is gyönyörűen eldolgozható, mindig újravevős. 5 csillag!

p.bettina

2018. december 12.

Nagyon jól használható, szépen fed, könnyű használni. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg és tökéletesen passzol a bőrömhöz. A szemem alá és a bőrhibáimra is használom, teljesen megfelelően működik a termék. Első alkalommal kicsit nehéz volt kinyitni a kis tégelyt mondjuk... de most már könnyen nyílik. Az ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

mlexa

2018. december 12.

Pattanásokra, apróbb hibákra tökéletesen használható. Szem alá nagyon nem jó, összegyűlik és iszonyat szárít. Ár - érték arányban jó. Rengeteg ideig elég, lassan fogy. Én szemhéjbázisként is szoktam használni, úgy is megállja a helyét, tartósabbá teszi a szemsminket.

Panka86

2018. december 10.

Catrice Adventi naptárban volt két árnyalat is, a barackos wake up effekt és a sárgás anti shadow változat (sajnálom, hogy a harmadik nem volt az ajándékok között) Jól pigmentált, jó fedésű, elég tartós. A tanácsolt problémára nagyon jó. Ecsettel, vagy ujjal szoktam felvinni. Én a kicsit folyékonyabb állagért jobban rajongok, nekem ez túl sűrű, kicsit nehezebb eloszlatni, de nem tartom kizártnak, hogy újra vásárolom majd. Nekem nem ül meg a ráncocskákban, a púder talán porpsabbnak hat rajta de ezt sminkfixáló spray-vel megoldom. A csomagolása tetszik, kicsi, aranyos, könnyen elfér a táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Doci0331

2018. december 9.

Próbálgattam pár hónapig, de nekem nem vált be.Szem alatt könnyen összegyűlik a termék,illetve nagyon szárít is. Ha valakinek piros, esetleg gyulladt pattanása van, nem biztos, hogy elfedi ( nekem nem fedte el jól), viszont apró bőrhibákat viszonylag jól eltüntet ár-érték aránynak megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Naoto

2018. december 3.

Nagyon szárít, ezért szem alá egyáltalán nem tudom használni. A fedése amúgy jó, ezért apróbb piros pöttyökre használom, azokra nagyjából be is vált. Viszont így előbb romlik rám, mint hogy elfogyna. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

annaavarga

2018. december 1.

Az egyik legjobb korrektor amit használtam, tökeletesen elfedi a bőr hibákat. Szemem alatt nem szeretem használni, mert könnyen összegyúlik a termék.
Amennyire olcsó annyira jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Amennyire olcsó annyira jó.

babika26

2018. november 27.

Jól fed és tartós, színe is szépen idomul az alapozóhoz, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Jól fed és tartós, színe is szépen idomul az alapozóhoz, nagyon szeretem.

krsztmlnr

2018. november 26.

A sminkes és egyéb kence-ficés dolgaim, mint a többi lány - én is a Glamour napok alkalmával szerzem be. Egy éve vettem, még mindig van benne. Kár, hogy az ajánlott használati ideje 6hónap, mert hiába vannak fekete szemkarikáim, itt-ott pattanásaim,amit lefedek vele szinte mindennap, nem akar elfogyni. :D Imádom amúgy, csodákat művel a gucci feketekarikás táskákkal a szemem alatt reggel. Ki akarom próbálni a folyékony változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate