Catrice

(1962 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor - Barack
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: használt, de teljesen újszerű, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel Bp-en Metró közelben
orebianka

2019. január 2.

Rengeteg ideig kitart, tökéletes a fedése! Ár-érték arányban szerintem a legjobb választás. A legvilágosabb szín pont jó a bőrömhöz. Évek óta nem vettem mást, csak ajánlani tudom! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

idonthaveaname

2019. január 1.

Kitűnő a fedése, drágább termékeket is simán veri! Viszont a színkínálat meglehetősen gyenge, háromfajta kapható belőle, és az én bőrömön elég sárgás a legvilágosabb is, emiatt fokozottan ügyelni kell az eldolgozásra. A szín miatt kap csak 4 csillagot, mert elég zavaró, de jobb termékkel még nem találkoztam a kategóriában. Tartóssága maximális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

pjennii

2018. december 28.

TÖKÉLETES! Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Alapjáraton a természetesség híve vagyok, de sajnos pattanásokkal küzdök, így elég nehéz megtalálnom azokat a termékeket, amik elrejtik a csúfságokat, de természetes hatást keltenek. Ez pont erre van! Szépen lehet rétegezni, nem kelt maszk hatást, természetes fényben sem üt el a bőrömtől vagy kezd el oxidálódni és a szemem alatti karikákat is szépen elfedi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Panni43

2018. december 28.

Egyszerűen szuper! Mindent tényleg MINDENT képes elfedni és az apró ráncokba sem ül bele. Egy kis púderrel fixálva vízálló is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Kunigunde

2018. december 27.

Nemtetszik. Látszik, alig lehet kiszedni a tégelyből, könyékig bele kell nyúlni. Nemlehet eldolgozni. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Amanda08

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Szerelem első kenésre! (ezt mintha itt olvastam volna :) Imádom nagyon szép és természetes a finishe. Kevés is elég belőle és nem ül bele a rácokba. Persze könnyedén építhető bár nem sok szükség van rá. A színe sárgás de nem számít, mert szeretem! Nekem szem alá is tökéletes, de bárhová mefelel! Ha megveszed imádni fogod!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

Cseritaa

2018. december 21.

Imádom! Szemhéjfesték alá is jó, illetve nagyobb, feltűnőbb pattanásokra. Szem alá nekem túl sűrű, de ez nem baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Baloghvivi

2018. december 19.

Sokaig imadtam ezt a korrektort. 3at vettem belole. Most a harmadikban meg eleg sok van.
Nem igazan eloszlathato, bar jol fed es tartos.
De amit nagyon utalok az arcra valo termekekbe, hogy latszodnak, viritanak az arcon, ez is ilyen.
Meg a vak is latja, hogy van rajtad valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Nem igazan eloszlathato, bar jol fed es tartos.
Meg a vak is latja, hogy van rajtad valami.

emb1p3

2018. december 19.

Én nem tudom jól eloszlati ujjal, olyan agyagos, sűrű, száraz. Bőrhibákra vettem, nem szem alá, oda nem is merném kenni az állaga miatt. Maradok a folyékony állagú korrektoroknál, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Bigblueeyes

2018. december 15.

Imádom ezt a korrektort,tökéletes.A Catrice alapozó a világ legeslegjobb alapozója.A kreolos és estleg szolis csajoknak nem igazán ajánlom.Nekem hófehér bőröm(010es árnyalatot használom) van és így sajna a sötétebb bőrűeknek ez nem jó választás.De tessék keressetek rá neten.Amerikában már kiadták a 18 árnyalatos Catrice alapozókat is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate