Catrice

Ár:   1655 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Pirosító hibiszkuszból származó olajkomplex-szel és aranyló csillámokkal.

Egy árnyalatban kapható: 010 Blooming Hibiscus

Ár: 800 Ft , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó
Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush+Catrice More Than Nude Körömlakk 10-es+Trend It szemfesték+Essence lakk
Ár: 1.200.- , Eladó: fagas
Állapot: 1x használtak, új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

cattitude

2021. szeptember 14.

félig vakvásárlás volt, a Nars Orgasm dupe-jaként emlegették, emiatt rendeltem meg főleg, plusz elkövettem azt a hibát, hogy csak az első oldalon lévő véleményeket olvastam el. én azt hittem, ez egy krémesebb állagú pirosító lesz, de sajna nem, mondjuk ez nem a termék hibája. nagy adag, korallos-rózsaszínes (én nemtom, de szerintem ez baromira nem barack, mint ahogy többen írják) égetett pirosító, sok arany csillámmal. nem tudom, hogy csak azért, mert nemrég kezdtem meg, de elképesztően csillogó, a szín sokkal kevésbé látszik, mint a sok arany csillám, pedig nagyon fehér a bőröm - ha ezt viszem fel, nem kell már külön highlighterrel bajlódni, az biztos. emiatt nem tetszik annyira sajna, kis visszafogott ragyogás bármikor jöhet, de ez rajtam nagyon sok; mondom ezt úgy, hogy szeretem vakításig felvinni a highlightert. sajna nem nagyon tartós, főleg nem a pír, a csillogás tovább megmarad. egyelőre 3 csillag, használgatom még, hátha használhatóbb lesz idővel és a legfelső réteg kopásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Judy94

2021. augusztus 17.

Gyönyörű a színe és nagyon jó az állaga, azonban a többi catrice pirosítóhoz hasonlóan nekem nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Piko888

2021. augusztus 9.

Hát csak elcsábultam végül és megvettem. Egyáltalán nem bántam meg. Gyönyörű ez a szín és fény, amúgy sem vagyok matt pirosítós. Ezt a sárga effektet, amit többen írtak, én még szerencsére nem tapasztaltam. Óriási mennyiség és nagyon nagyon pigmentált, óvatosan kell használni, akkor szerintem örökké kitart ( a szav. ideig biztos :) ) Tartósságra picit gyenge, de drogériás vonalon igazi különlegesség. Erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Nymphea

2021. július 24.

Ezúton is köszönöm wishesnek, hogy a blog révén rátaláltam életem első és tökéletes pirosítójára. Korábban sosem mertem, használni, nehogy bohócpofi efgekt legyen, de ez maga a mese. A végtelenen és még azon is túl elég lesz. Borzalmasan sok ez a mennyiség. Árban verhetetlen. És az a szín. Ahogy előttem is írták, csodás barackos-korall, ami a fehér bőrömön is szépen mutat. Fényben pedig picit arany csillogás. Csodás, nőies az összkép. Nagyon melegben, fényvédőre felvéve használom. Csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

dindori

2021. július 14.

Gyönyörű pirosító, arany fénnyel, ami igazából közvetlen fénynél feltűnő csak. Normál fényviszonyok között csak a pirosító alapszíne látszik, ami rajtam pinkes-korallos keverék. Nekem nem volt a legtartósabb, enyhén foltosan kopott, de tény, hogy a legnagyobb melegben teszteltem :) Égetett formula, úgyhogy sosem fog elfogyni, egy életre elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

kisbobitas

2021. július 3.

Nagyon jó kis pirosító, szinte vetekszik a Milani pirosítóimmal. Könnyen építhető, szép színe van és tartós. A mennyiség ami benne van egy életre elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Vanília

2021. július 2.

Nyárra beszereztem a sok pozitív vélemény hatására és nem csalódtam. Szép árnyalat és tartós. Csillámokat én, akárhogy nézem, nem igazán tudok felfedezni, de ettől függetlenül klassz pirosító, nagyon világos, érett bőrön (is) jól mutat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

mSzandika

2021. július 1.

Nagyon imádom. Mostanában csak ezt a pirosítót (legtöbbször ezzel pirosítok.), a bourjois pirosítóját vagy a Catrice luminice arcpalettát használom. Annyira szép fénye van és pigmentált! Bármelyik essence ecset szépen bánik vele, de legjobb talán a real techniques pirosító ecsetemmel! Tartós úgyhogy imádom használni. Ja és nézegetni is jó, szerintem elég minőségi lett a csomagolása! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

Candy21

2021. június 25.

Nagyon szép ez a termék rajtam korallos színe van a csillàmok nem tolakodóak csak bizonyos fényében látszik picit szép természetesen vele a végeredmény. A tartòsságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

szzh01

2021. június 18.

Fantasztikuuus! Első látásra szerelem volt már kézben is ez a pirosító az üzletben; amikor hazavittem, kiraktam magam elé a monitorhoz, és folyamatosan gyönyörködtem benne. :-), nem tudtam levenni róla a szememet.
Kicsit tartottam tőle, milyen lesz arcon. Hát, rajtam csodás, eszméletlenül üde és fiatalos lesz tőle az összkép.
Igen, van benne a lazacos-korallos-barackos gyönyörűséges alapszín mellett némi fénylő adalék, amit én nem neveznék sárgának (ez esetben sértőnek találom:-)), hanem aranynak. Nekem sárgás tónusú a bőröm, úgy érzem, hogy ilyen alapszínhez ez tökéletes; elképzelhető, hogy rózsaszínes bőrön nem néz ki jól.

Nagyon nagy mennyiség, erősen pigmentált, az idők végezetéig ki fog tartani. Jól építhető, óvatosan kell felhordani és ha nem elég, utána még rétegezni, mert könnyű túltolni. A nap végére is szépen fent marad, pedig nem is használok alapozót. Egy leheletnyit a szemgödrömbe is teszek belőle a mélyítő vonal fölé, elsatírozva, ami nagyon üde, friss tekintetet kölcsönöz. Azt hiszem az utóbbi évek legjobb dekorkozmetikai terméke ez számomra. Ha csak 2 dolgot használhatnék, akkor ez lenne az egyik, a másik pedig egy spirál. Imádás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.