Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyosan matt, teljes fedésű színek. A jojobaolajnak köszönhetően lágy érzést hagy az ajkakon. 10 árnyalatban kapható. Nyolc rózsás és nude árnyalat, valamint kettő fémes hatású tónus kapható.

Ár: 1100Ft , Eladó: monika888
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vác, fizetés: Előre utalással, posta. Szállítási költséget én állom
fruzsiballa

2019. június 12.

Nálam mindig próblémát okoztak a matt ajakrúzsok..de mióta rátaláltam erre nagyon megszerettem..könnyű használni, egyáltalán nem szárítja ki az ajkamat más matt rúzsokkal ellentetben. Közepesen tartós..nekem a 050, 060 árnyalatok vannak meg..és sokszor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

KCsenge

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

A 090-es, Girls Bite Back árnyalat van meg nekem és nagyon szeretem. Az illata finom, kicsit joghurtos beütése van, az applikátora is szuper. Vannak az olyan matt ajaktermékek, amik rettentően rászáradnak a szájra és ezzel együtt szárítanak, viszont ennél nem tapasztaltam ilyet. Tartóssága miatt adok 4*-ot, mert az első evés-ivásnál már kezd lekopni, viszont ár-érték arányban megfelelő, mellesleg a csomagolása is gyönyörű, letisztult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

saeszti

2019. április 22.

Pillow fight árnyalatát vettem meg. Nagyon kényelmes, nem szárítja a számat. Nagyon tarós, ha elkezd kopni az sem feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Veronika3

2019. április 8.

A legkedvencebb folyékony matt rúzsom. Egyszerűen imádom, kényelmes gyönyörű színű, lehet nem a leghosszantartóbb de elég jól bírja (egy evést nem bír ki) de egyszerűen fantasztikus. Eddig 2 árnyalatot vettem először a Mauve to the rhythm színt majd a Danger lipset és imádom mindkettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Dominika28

2019. április 7.

Imádom!! A színe nagyon szép és illik is hozzám a tartósság pedig hihetetlen reggel felviszem és egész nap fennt nem kopik le nem kenyődik el stb. Már már több mint egy éve visszatérek hozzá ,de nem tudom megunni. Plusz pont ,hogy matt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

manobeka

2019. március 30.

Első folyékony matt rúzsom volt, azóta vettem másfajtákat, NYX-t is, de ez még mindig az egyik legjobb, mind állagra, mind érzetre és tartósságra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

kecskesszuszu17

2019. március 19.

Nekem pont azért tetszik, mert nem szárad meg kopogósra, ennek ellenére nagyon tartós, és olyan pigmentált, hogy lemosás után is még ott a szín az ajkaimon. Az applikátora szuper, elképesztően kényelmes formulája van. Nekem plusz pont, hogy akár ujjal is könnyen felütögethetem, ez is a formulából adódik. A csomagolása minőségi, ennyi pénzért pedig nagyon nagyon megéri nekem. Több folyékony rúzsomat lecseréltem már ezekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

blackrainbow

2019. március 13.

010 Nudetown Express
Nekem tetszik a szín, az állag. Közepesen tartós, ám szerencsére nem szárít.
Amikor visszazárjuk az applikátoros kupakot, szépen kattan egyet. Prémium érzetű termék, jó árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

010 Nudetown Express
Nekem tetszik a szín, az állag. Közepesen tartós, ám szerencsére nem szárít.

apr10th

2019. március 1.

Tökéletesen fed, nem szárít, gyönyörű színe van! Mindenkinek nagyon ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Tökéletesen fed, nem szárít, gyönyörű színe van! Mindenkinek nagyon ajánlom!!

exhocmomento

2019. február 23.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz. :( Impulzusvásárlás volt, mert szeretem a márkát és bíztam benne. Az ára sincs elszállva - gondoltam sokat nem veszthetek. A '100 Llama Pooh" nevű árnyalat jött haza velem, ami igazi vad, különc, elvont underground szerelemszín, nagyon tetszik. Na de a minőség... hát igen. Az applikátor csinos és kézre álló, szépen lehetne vele dolgozni, ha...

1. Ha normálisan terülne. De nem, egyszerűen foltos az egész, nem lehet (vagy csak nagggyon nehezen) egyenletesen felvinni, ami az én erős, sötét, alap-ajakszíntől eltérő árnyalatom esetében finoman szólva nem kívánatos. Teljes fedésű? Gee, nah. Valóban olyan, mintha túltolták volna benne a jojobát és emiatt az egész fura, síkos, híg és nem elég homogén textúrájú.

2. Ha megkötne. De nem. Egyszerűen nem hajlandó megszáradni. A pusziteszten nagyon csúnyán elhasal. Kenődik, maszatolódik, fog, kopik: szinte úgy, mint egy magasfényű folyékony rúzs. Bársonyosan matt? Gee, nah.

Az Avon sima (nem folyékony) matt rúzsai is tartósabbak, mint ez. (Ezzel nem degradálni akarom az Avont, van egy rakat termékem tőlük. Csak összehasonlításképp vetettem fel.) Folyékony-matt kategóriában pedig a Lovely K*lips sokkal-sokkal jobb ennél.

A tartósságáról sokat elárul annak ténye, hogy egy sima, száraz papírzsebkendővel (!!!) tökéletesen le tudtam törölni az ajkaimról.

Kényelmesnek egyébként tényleg kényelmes, ez a sok olaj véd a kiszáradástól és maga cucc is könnyű érzés az ajkakon. A dizájn is tetszetős, letisztult. A kupak jól zár, kattan egyet becsavarásnál.

A 3 csillag csak és kizárólag a színnek szól. Az annyira tetszik, hogy emiatt nem bántam meg a tranzakciót. Jó lesz képekhez, meg talán nagyon rövid, nem evős-nem ivós programokhoz. Másra aligha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag