Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyosan matt, teljes fedésű színek. A jojobaolajnak köszönhetően lágy érzést hagy az ajkakon. 10 árnyalatban kapható. Nyolc rózsás és nude árnyalat, valamint kettő fémes hatású tónus kapható.

Ár: 700+posta , Eladó: TimiEger
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki előre utalással, vagy személyesen Egerben vagy Hevesen
lovecreams

2020. február 18.

Kétszer ennyi színt kérnénk belőle!
Megint egy szuper drogériás matt rúzs..brutál kényelmes, pigmentált, tartós viselet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 18.

Kétszer ennyi színt kérnénk belőle!

Saranhuone

2020. január 24.

030 Exotic rebel árnyalatban van meg. Nagyon kellemes viselni, az applikátora "kényelmes", könnyen felvihető vele a rúzs. A tartóssága kicsit elmarad a matt rúzsokhoz képest de cserébe nem is szárít. Én meg vagyok elégedve, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

HHH97

2020. január 20.

Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy tényleg van e benne valami, ami irritálja a számat, és attól lesz egy kicsit pufibb használat közben, vagy csak én képzelem be ezt az egészet.
Mindenesetre maga a rúzs nagyon tetszik (080 Pillow Fight), valószínűleg beszerzek még belőle több árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Fannie

2020. január 3.

Két árnyalatban vettem meg, először egy sötétebb, lilás árnyalatot (080 Pillow Fight), aztán annyira megtetszett a használat során, hogy pár nap múlva megvettem a legvilágosabb nude árnyalatot is (010 Nudetown Express). Nagyon szép, visszafogott, természetes színek, nekem a 080-as árnyalatához hasonló színű rúzsok főnyeremények, a nude változatát pedig tényleg bármilyen eseményre lehet használni, annyira természetes. Kezdetben féltem, hogy hasonló lesz, mint a Trend It Upnak a folyékony matt rúzsai, amik egyáltalán nem száradnak meg az ajkamon,de kellemesen csalódtam. Krémes, lágy textúrája van, könnyű eloszlatni az ajkakon, lassabban szárad a szokásosnál, de ez előny annak, aki nem tudja két ecsetvonással kifesteni a száját, és az illata is szuper. Tartósságát tekintve nem lerobbanthatatlan a szájról, de órákig fennmarad, ivást bírja, evést már annyira nem, de nem csúnyán kopik, lehet utána felkenni még egy réteget.
Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy könnyű viseletű, szép színű, matt rúzst szeretne jó áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

HChristelle

2019. november 25.

050es "danger lips" árnyalatban vettem meg és szerintem fantasztikus. Egy részt a tökéletes nude rúzs számomra, nagyon kényelmes a viselete, mivel nem szárad meg teljesen. Ez által nem is olyan tartós, mint egy folyékony rúzs, de hajlamos vagyok ezt feladni a kényelemért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

TimiEger

2019. október 20.

Lassan szárad, de szép, pigmentált, nekem a 060-as blushed pink van meg, sokáig fönn marad, persze limitált közben az evés-ivás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

judit0206

2019. október 9.

Nekem picit szárít, de szép a finishe és gyönyörü színekben kapható. Azért vonok le egy pontot, mert eddig a lovely matt lip kiteknél nem találtam jobbat. De mindenképpen használni fogom, csak kicsit jobban aláhidratálok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Boudica

2019. szeptember 30.

Három árnyalatban is megvan (030 Exotic Rebel, 040 Muddy Madness, 050 Danger Lips) és nagyon megszerettem őket. Könnyű őket felapplikálni, viszonylag gyorsan száradnak és gyönyörű a színük. A tartósságával sincs problémám, nem lerobbanthatatlan, de szépen újra lehet kenni, nem lesz darabos. Viselni rendkívül kellemes őket, ráadásul soha nem szárítják ki az ajkaimat, lemosás után mindig finom puhák. Nem a legfontosabb tulajdonság, de kellemes tulajdonságuk a finom az illatuk és a szép csomagolásuk. Szóval szerintem nagyon el lett találva ez a vonal. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

aliensnightpop

2019. szeptember 19.

Én ezt átmenetnek mondanám a sima és a tipikus folyékony matt rúzs között, mivel elég könnyed, viszonylag lassan szárad meg, egy sima rúzshoz képest szuper a tartóssága, de egy igazi matt rúzshoz képest gyenge. Összességében nagyon kényelmes viselet, gyönyörű színekben kapható nekem a 060-as Blushed Pink árnyalatban van meg, de biztos, hogy fogok még venni. Ajánlom azoknak akik nem kedvelik a nehéz, szárító hatású matt rúzsokat, de azok akik a "betonfedésű", extra tartós rúzsokhoz vannak szokva csalódni fognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

macooka

2019. szeptember 11.

Nagyon kellemes érzés az ajkakon, szerencsére egyáltalán nem szárít. Ezzel együtt jár, hogy lassan szárad, de gyorsan kopik, ráadásul nem is túl szépen, hanem egy evés után már csak a szám szélén marad meg a szín, a szám közepe teljesen csupasz. Egyik matt rúzsomnál sem fordult még elő, hogy ennyit kelljen igazítani rajta napközben. Ugyanakkor nagyon jó a színválaszték, az ár is barátságos, illetve az ajkakon is nagyon szépen mutat a választott 090 Girls Bite Black árnyalatom. Egy matt rúzsnak megfelel, használni is fogom, de nem veszek újat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag