Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wiki116, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   drogériák, online

"Egyidejűleg garantálja a szempillák hosszítását és dúsítását. Már hat hét alatt megduplázza a természetes szempillák mennyiségét -  a szempillaspirálnak köszönhetően lélegzetelállító szempillákat eredménye."

Ivy1986

2022. január 23.

Sokszor újra vettem,szerintem jó, tud annyit mint a márkásabb szempillaspirálok . Nemtudok rosszat mondani róla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

kiralyd

2021. december 23.

Én nagyon próbáltam szeretnu, de sajnos nem lettünk jóban:/ Nap végére lepereg, a felső szemhéjamat pedig befogja a pillák végéről a festék ( nincs olajos szemhéjam egyébként). A hatása sem valami extra, 9 hete használom, és növekedést sem tapasztaltam a szempilláimon. Egy pozitívuma talán az, hogy nem szárad kôkeményre a pillákon, szép rugalmasak maradnak.azert sajnálom:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 23.

mHelgaa

2021. október 14.

Ez "A" szempillaspirál! Már 3-jára, vagy talán 4-jére vettem újra, már nem is emlékszem. De ettől jobbat még nem találtam, de megmondom őszintén, nincs is kedvem újat kipróbálni, hamár egy bevált, méghozzá nagyon :) Az biztos, hogy a lejárati dátumkor érdemes tényleg lecserélni egy újra, mivel nagyon be tud száradni, amikor már nem olyan könnyű használni. Én általában 2 réteget szoktam felvinni, a rétegek között várok 1-1,5 percet és mintha műszempilláim lennének, hosszúak, dúsak, GYÖNYÖRŰEK! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

random

2021. október 11.

El is felejtettem hogy ezt nem véleményeztem még :D pedig két tubuson túl vagyok, és van még egy tartalék
Nem használok minden nap szempillaspirált, pláne nem feketét (nappal inkább barna tust és spirált hordok), de ez nagy kedvencem: em bántja a szememet, hosszít, szétválaszt és megtartja a göndörséget. Nem hiszem hogy hosszabbítja a szálakat, viszont ettől még egy szál se hullott ki, és ha ez van rajtam, rugalmasak is maradnak. Én amúgy nem vettem észre kenődést, még a szemüvegemen se, pedig az ritka dolog nálam. Egy valamit nem szeret, ez az extrém párás meleg... bár olyankor, ha véletlenül spirálozni van kedvem, vízállót választok. De a kedvenc részletem A Kefe: pici szilikonfej nem túl hosszú és nem is túl merev tüskékkel - egyrészt, ezzel tudom a legjobb hatást elérni, másrészt ezzel nem tudok nagy fájdalmat okozni, ha szemen bököm magam :D szóval imádás van, meg minden. Bárcsak lenne barnában is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Witchvortex

2021. augusztus 1.

A legjobb fejű spirál, amit valaha használtam.
Nagy kár, hogy maga a smink pár óra alatt lepereg, leolvad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

A legjobb fejű spirál, amit valaha használtam.
Nagy kár, hogy maga a smink pár óra alatt lepereg, leolvad.

vidazs93

2021. július 6.

Dúsítást/hosszabbítást nem tapasztaltam, de spirálként szerettem, szépen fel lehetett vinni, nem csimbókosodott, nem kenődött el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Vassait

2021. május 26.

Nagyon szeretem, bár eleinte féltem tőle, meg a keféjétől. :) Mostanra ez a kedvencem. Az előző kedvencet váltottam erre. Nagyon könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál. Nem maszatolódik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

jvivi

2021. február 24.

Szép a végeredmény használatkor (nekem egyébként is elég szép pilláim vannak így kevés spirál okoz igazi csalódást ezen a téren), de néhány óra után lekenődött. Nagy csalódás volt számomra, hiszen így használhatatlan a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

sztich

2021. február 23.

Tényleg látványosqn dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Tényleg látványosqn dúsít!

Gina19

2020. november 11.

UPDATE: Sajna le kell pontoznom, mert baromira ég és irritált tőle a szemem. Azt hittem, hogy a monitorbámulástól, de direkt teszteltem, és ha a Lovely-t használom, akkor nincs ilyen.

Mindenki kedvenc Lovely spirálját cseréltem le hosszú idő után (mert kicsit póklábasnak éreztem az utóbbi időben, meg kicsit már meg is untam :D), és ezt választottam. Egyelőre nagyon tetszik, szempillagöndörítő után szépen hosszabbítja a pillákat. Nem pereg le hosszabb és fárasztóbb napokon sem, szép fekete. Tetszik a keféje, keskeny, kompakt, a szemzugot is el lehet vele érni maszatolás nélkül. Az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.