Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wiki116, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Egyidejűleg garantálja a szempillák hosszítását és dúsítását. Már hat hét alatt megduplázza a természetes szempillák mennyiségét -  a szempillaspirálnak köszönhetően lélegzetelállító szempillákat eredménye."

Lovemakeup

2020. május 22.

Növesztő hatásáról Én sem tudok még nyilatkozni, de ez egy egész jó spirál,egy rétegben természetes hatást lehet vele elérni.
Én a brutál pillákat szeretem, így 3 rétegben használom és a nap végéig fent marad, nem csomósodik, nem leszek pandamaci tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Nanenn

2020. március 16.

3 hete használom és növesztő hatását még nem láttam (bár eleve viszonylag sok és hosszabb szempillám van), de a felkenés utáni eredményével nagyon elégedett vagyok. Pici a keféje, keveset vesz fel, de mégis pont elég és szépen arányosan oszlik szét. Nem csomósodik, szépen kiemel minden szálat és a nap folyamán végig fenn marad, de mégis könnyen lejön lemosóval este. Az árára meg nem lehet panasz :) újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

gocrueltyfree

2020. március 1.

Huu hát nemtudom mennyire növeszt szerintem nekem azért valamicskét csinált, de amúgy egy nagyon jó spirál szépen szétválasztja a pillákat (amúgy az alverdének a primerével használom és az a kettő együtt gyönyörű) én szeretem ezt a spirált újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Dia98

2019. december 10.

A növesztő hatásáról még nem igazán tudok nyilatkozni, szerencsére szép hosszú és sűrű pilláim vannak, ezzel a spirállal pedig nagyon szépen kitudom emelni őket. Nem csomósodik, hamar szárad, nem nehezíti el a pilláimat. Szeretem 🥰

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

takacsdalma98

2019. december 1.

elsőre nagyon tetszett tényleg még bele is képzeltem a dúsító hatást....viszont iszonyat hamar kifogyott/beszáradt nem tudom de nagyon kevés terméket vesz fel. ettől függetlenül maga a kialakítás és csomagolás szép elegáns, árban abszolút megfizethető tehát nem érzem kidobott pénznek még így sem hogy hamar le kellett váltani. a fej nagyon jó nem ragasztja össze a szempillákat és nem lesz csomós . én nem szeretem a túl sok terméket de ez már tényleg a másik véglet újra kell mártogatni hogy látszódjon is valami.
nem venném újra de egyszer jó volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

nem venném újra de egyszer jó volt

selmeczireka

2019. november 28.

Update: kenődik pár óra után (nem vészesen, de láthatóan), picit potyog is és 2 hét használat után elég száraz. Amúgy a formula sem annyira nedves, mint szerintem elvárható lenne, de azt azért luxusnak tartom, hogy kb. 3-4 hétig működjön egy spirál, még akkor is, ha olcsó. Lepontozom 4 *-ra (inkább amúgy 4-es alá lenne), és komoly kérdőjeleket hagy bennem, mert még mindig igazán szép pillákat csinál.

2019.11.20.
Meglepően jó ez a spirál, azonban a keféje nem tetszett első ránézésre, nagyon pici hosszban is, és a szilikonos sörték is picikék rajta. A boltban nem volt teszter, úgyhogy csak az itteni értékelésekre hagyatkoztam, és szerencsére ez egy olyan spirál, ami dobozban kapható, tehát remélhetőleg nem bontotta ki senki előttem.
Kibontáskor meghökkentett a kefe mérete, azonban hatalmas pozitív csalódás a spirál maga: nagyon szép, ívelt mély fekete pillákat készít, hosszít is, és két rétegben dúsít is valamennyire. Nagyon minimálisan "póklábazik" a második rétegnél, ha nem figyelünk. Ára igen remek, mondhatni olcsó, kíváncsi vagyok meddig muzsikál ilyen jól, mint az első héten. 10 óra viselés után nagyon minimális pandásodást észleltem...de csak nagyon közelről látható. Szóval eddig megelőlegezett 5 csillag, ami - valljuk be - a jelenlegi brutálisan gyászos spirál felhozatal mellett (akár high-end, akár olcsó drogáriás) nagyon szép teljesítmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 28.

2019.11.20.

Kingucii

2019. szeptember 23.

Nekem nagyon kis szempilláim vannak, de tényleg, viszont ezzel brutális hatást tudok elérni.
Sokkal hosszabbnak és sűrűbbnek tűnnek.
Szeretem ezt a spirált. Irritációt sem okozott.
Biztosan újravásárolom majd még. Ára is kedvező, pár száz Ft.

UPDATE :
Sajnos meg kellett tőle valnom, mert könnyezett tőle a szemem. :(
Nem vonok le pontot, mert nagyon érzékeny a bőröm, szemem, nehéz találni számomra lényegében akármit. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sokkal hosszabbnak és sűrűbbnek tűnnek.
Szeretem ezt a spirált. Irritációt sem okozott.
Biztosan újravásárolom majd még. Ára is kedvező, pár száz Ft.

UPDATE :
Sajnos meg kellett tőle valnom, mert könnyezett tőle a szemem. :(

Fehereszti

2019. szeptember 3.

Ez a spirál valami elképesztően jó! Simán veri az összes L'Oréal és drágább spirált, amiket valaha próbáltam, pedig spiráltéren nagyon kritikus vagyok, dús de rövid egyenes szőke pilláim vannak. Ez hatalmas pillákat csinál, nem csak hosszít, dúsít és göndörít de iszonyatosan ki is emeli őket, és valóban sokkal egészségesebbnek tűnnek a pilláim mióta ezt használom! Imádom, óriási szerelem, ráadásul 1400 Ft körül van. Ez ilyen örökre újravevős nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

SzL

2019. június 26.

Eddig egyszer használtam ezt a szempillaspirált és sajnos kicsit sem vagyok elájulva tőle:/ Rájöttem az idők alatt, hogy nekem ezek a teljesen egyenes keféjű spirálok nem hatásosak.
Így a felső szempilláimmal semmit nem csinált. Se nem ívelt, se nem hosszít, se nem dúsít. Hiába kentem át többször őket. Annyit lehetett észrevenni, hogy picit feketébbek. Azonnal át is kentem őket egy másik termékkel. Viszont az alsó pilláimon tartós volt. Arra eltudom használni valamennyire.
Nem pontozom le teljesen, mert lehet jó a termék csak nekem nem hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Nem pontozom le teljesen, mert lehet jó a termék csak nekem nem hatásos.

szeliger

2019. június 14.

2019.május 7.
Az első tapasztalataim alapján egész jó kis spirál ez. A forma jól illeszkedik a kézhez, kényelmes fogása van. A fej szilikonos , nem túl nagy, a tüskék is viszonylag kisebbek. Könnyű vele a festéket felvinni, jól lehet irányítani, a szempillákat szépen szétválasztja. A pillák végét is megfelelően befesti és nem nehezíti el őket, négy-hat óra múlva is szép íveltek maradnak. Volument adhatna többet is, többször kell átmenni a spirállal a pillákon, hogy elérje a minimálisan elvárható szintet. A tartóssága is megfelelőnek tűnik, nem tapasztaltam potyogást és egyelőre még pandázást sem.
Meglátjuk, mit csinál hosszú távon. Azt nem várom, hogy az ígéretének megfelelően dupla annyi pillám nőjjön, én lennék a legjobban meglepve, ha így lenne. Abban azonban erősen bízom, hogy kondiban tartja a pillákat, rugalmasak és szép hosszúak maradnak mellette. Egy hónap múlva megírom:)

2019.június 14.
Ígértem, hogy jön a frissítés, ha már több lesz a tapasztalat. Teljesen elégedett vagyok ezzel a spirállal, a nagy melegben sem folyik meg, abszolút meg bízható. A szempilláimon nem vettem észre semmi változást, a spirál előtt is jó állapotban voltak és most is szép hosszúak és rugalmasak, annyi biztos, hogy nem rontott a helyzeten. Csodálkozom, hogy csupán ilyen kevés vélemény van róla, mert ritka jó termék elfogadható áron, fel is húzom az értékelését öt csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

2019.május 7.

2019.június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.