Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wiki116, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   drogériák, online

"Egyidejűleg garantálja a szempillák hosszítását és dúsítását. Már hat hét alatt megduplázza a természetes szempillák mennyiségét -  a szempillaspirálnak köszönhetően lélegzetelállító szempillákat eredménye."

vidazs93

2021. július 6.

Dúsítást/hosszabbítást nem tapasztaltam, de spirálként szerettem, szépen fel lehetett vinni, nem csimbókosodott, nem kenődött el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Vassait

2021. május 26.

Nagyon szeretem, bár eleinte féltem tőle, meg a keféjétől. :) Mostanra ez a kedvencem. Az előző kedvencet váltottam erre. Nagyon könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál. Nem maszatolódik, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

jvivi

2021. február 24.

Szép a végeredmény használatkor (nekem egyébként is elég szép pilláim vannak így kevés spirál okoz igazi csalódást ezen a téren), de néhány óra után lekenődött. Nagy csalódás volt számomra, hiszen így használhatatlan a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

sztich

2021. február 23.

Tényleg látványosqn dúsít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Tényleg látványosqn dúsít!

Gina19

2020. november 11.

UPDATE: Sajna le kell pontoznom, mert baromira ég és irritált tőle a szemem. Azt hittem, hogy a monitorbámulástól, de direkt teszteltem, és ha a Lovely-t használom, akkor nincs ilyen.

Mindenki kedvenc Lovely spirálját cseréltem le hosszú idő után (mert kicsit póklábasnak éreztem az utóbbi időben, meg kicsit már meg is untam :D), és ezt választottam. Egyelőre nagyon tetszik, szempillagöndörítő után szépen hosszabbítja a pillákat. Nem pereg le hosszabb és fárasztóbb napokon sem, szép fekete. Tetszik a keféje, keskeny, kompakt, a szemzugot is el lehet vele érni maszatolás nélkül. Az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

2020. augusztus 14.

Gyönyörű szétválasztott pillákat lehet vele csinálni.Természetes,nem műszempilla hatású.Jó véleményeket hallottam róla,kipróbáltam és nem csalódtam benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Bozizu

2020. június 29.

Szépen szétválasztja és dúsítja a pillákat, tartós is, viszont könnyen leszedhető. Mivel nem használom rendszeresen, a növesztő hatását nem tudom megítélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

racheldawes

2020. június 22.

Abszolút kedvenc lett. Korábban szintén Catrice spirált használtam (Glam&Doll False Lashes), amit nagyon szerettem, de miután kifogyott, a jó vélemények hatására úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket. Gyönyörűen meghosszabbította az amúgy sem rövid pilláimat, két réteg felvitele teljesen drámai hatást eredményez, mindezt természetes, nem művi módon. Nem ragasztja össze a pillákat, nem maszatolódik el a nap végére sem, irritációt sem okoz, továbbá a lemosása is egyszerű. Dúsító és növesztő hatást még nem tapasztaltam, de csak egy hete használom. Nem utolsósorban pedig szerintem még "külsőre" is különleges, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Lovemakeup

2020. május 22.

Növesztő hatásáról Én sem tudok még nyilatkozni, de ez egy egész jó spirál,egy rétegben természetes hatást lehet vele elérni.
Én a brutál pillákat szeretem, így 3 rétegben használom és a nap végéig fent marad, nem csomósodik, nem leszek pandamaci tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Nanenn

2020. március 16.

3 hete használom és növesztő hatását még nem láttam (bár eleve viszonylag sok és hosszabb szempillám van), de a felkenés utáni eredményével nagyon elégedett vagyok. Pici a keféje, keveset vesz fel, de mégis pont elég és szépen arányosan oszlik szét. Nem csomósodik, szépen kiemel minden szálat és a nap folyamán végig fenn marad, de mégis könnyen lejön lemosóval este. Az árára meg nem lehet panasz :) újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Mungóbab kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló. A benne található vitaminok és fehérjetartalma miatt használt a kozmetikumokban.