Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   drogériák, online

Azonnali dúsítás és csábító hosszúság? Ezzel a szempillaspirállal ez nem kérdés: A közepesen színező hatás sötétebb színt ad a szempilláknak két héten át tartó napi használat után. Az ultra-pontos elasztomer kefe tökéletesen kiemeli és dúsítja a pillákat. Alkalmazás ismétlésével drámaibb dús hatás érhető el.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ciska

2021. március 17.

Akciósan jutottam ehhez a termékhez. Kifejezettem az ilyen keféjű szempillaspirálokat szeretem, és ezt is hamar megszerettem. Nekem szerencsére nem potyog lefelé, de az egy csillagot azért vonom le, mert nem vízálló.

Update: Sajnos még sem olyan tartós, mert nekem a szemhéjamra kenődik fel nap végére.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Kati04

2021. február 3.

Szeretem ezt a spirált. Nagyon szép hosszú ívelt pillákat csinál és nem tapasztja őket össze. Nincs pókláb hatás. Nyirkos, esős, párás időben sem maszatolódik el, egész nap tart. A tartós színező hatásáról nem tudok nyilatkozni mert amúgy is be van tartóssal festve a szempillám, de ettől függetlenül is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Flortim

2021. február 1.

Szép, ívelt, különálló szempillákat lehet vele készíteni. Ennyi ami pozitívum! Sajnos azonban nekem nem lett a kedvencem, mivel pár óra elteltével pandaszemet csinál! Mindezt úgy, hogy csak a felső szempillákat festem ki vele, az alsókat nem. Két hét folyamatos használat mellett sem színezte meg egy kicsit sem a pillákat! Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

Fehereszti

2020. október 6.

Szerintem ez a spirál teljesen rendben van. Ár érték arányban abszolút megfelelőnek tartom. Rólam nem potyog pár óra után sem, teljesen úgy tart mint egy átlagos spirál. Annyi hogy dúsítani nem igazán dúsít, viszont nagyon szépen hosszabbít és ami nálam plusz pont hogy nem keni össze a szemhéjam, mert attól gutaütést kapok. Szeretem ezt a vékony fajta kefét, ezért is nem maszatol mert nem az a bumszli fajta. Szép fekete és abszolút építhető. Nem azt mondom hogy nincs nála jobb mert mondjuk egy MAC spirálom sokkal jobb volt és általában a L'Oréalokat is jobban szeretem, de ennyiért teljesen okés a termék. Építhető, szépen szét is választ. Szóval én szeretem, ha nem is lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Juvi

2020. július 12.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, köztük olcsóbbakat és high end kozmetikumokat is pl a Too Faced Better than sexet, de eddig ezzel a spirállal vagyok a legelégedettebb. Fontos szempont számomra, hogy cruelty-free legyen a termék, ez eléggé leszűkíti a lehetőségeket. A Catrice spirálja nagyon tetszik, szép hosszú, sötét pillákat varázsol, és legalább egy fél évig elég. Ami nem tetszik benne, hogy a sokadik rétegnél csomódosodik, és néha lepereg, de az nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Klayura

2020. július 5.

Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni. Nagyon! Mivel imádom a Catrice márkát, de sajnos ebben a termékükben hatalmasat csalódtam. Amilyen szép, jól szeparált és hosszú pillákat csinál, olyan hamar lesznek pandaszemeim, főleg ebben a meleg időben. A festék fokozatosan költözik a pillákról a szemem alá...
Egyelőre megtartom, meglátom, hogy "hidegben" hogy teljesít, mert ez így nyáron borzalmas. Az ember nem azért festi ki a szempilláit, hogy panda szemei legyenek...

Amúgy a csomagolása nagyon szép, illetve az árát is jónak érzem mármint drogériás szempillaspirálnak teljesen reális. De ár-érték arányban borzalmasan drága...
Csalódtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Csalódtam. :(

Asteria

2020. március 13.

Nagyon szép, ívelt, dús pillákat csinál, de valóban kicsit maszatolódik, de várok, hátha kicsit beszárad és akkor jobb lesz. Színezőhatására kíváncsi vagyok, egyenlőre adok neki egy 4-est utána majd meglátjuk, hosszú távon mit tud :)

Update: le kell vonjak 1 csillagot, ugyanis 1 hónap használat után már alig van benne anyag, eddig 1 spirál elég volt 3 hónapig minimum. A színező hatásáról meg annyit, hogy semmit nem csinál. Nem volt rossz, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

rammy717

2020. március 1.

Összetapasztja a pillákat. Reméltem, ahogy majd fogyni fog, ez kevésbé lesz probléma, de sajnos a végén is ugyanilyen hatása volt. Nem praktikus a keféje, nehéz vele dolgozni. Nincs normális íve, és ez a végeredményen is látható. Hétköznapokra elhasználtam, nap végére a szemem alá is került egy minimális mennyiség, de legalább könnyen letörölhető. A lemosó is könnyen levitte. Igazából egy óriási csalódás volt, ettől a Catrice sokkal többet tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

kecskesszuszu17

2020. február 16.

Nem kifejezetten szeretem a szilikonkefés spiráloknak, de ennek akartam adni egy esélyt, mert a Lash Colorist kollekcióját szeretem a márkának. De ez... túl vizes a formulája, és bár valóban fekete, és be is vonja az összes szálat, de nem csinál az ég világon semmit sem. Nem dúsít, nem hosszít, kicsit még össze is tapasztja a szálakat és mivel ilyen folyékony, baromi sok festéket visz fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Guppi

2020. január 25.

A kefe nem vesz fel túl sok festèket, így nem kell lehuzogatni a tubus szèlèn, azt mondanám a kefèn lèvő festèk mennyisège pont jó. Rètegezni kell, de szèp pillákat csinál, nem tapasztja össze őket. Nekem nem maszatolódik, nem pereg, nem irritál.
Elvileg arra (is) hivatott, hogy 2 hèt használat után tartósan megfesti a pillákat. Ez az èn alapból sötèt pilláimon nem èrvènyesül, vagy nem működik, nem tudom, de mindegy is, ehhez a rèszèhez nem is fűztem túl nagy remènyeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.