Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Azonnali dúsítás és csábító hosszúság? Ezzel a szempillaspirállal ez nem kérdés: A közepesen színező hatás sötétebb színt ad a szempilláknak két héten át tartó napi használat után. Az ultra-pontos elasztomer kefe tökéletesen kiemeli és dúsítja a pillákat. Alkalmazás ismétlésével drámaibb dús hatás érhető el.

Dudoka77

2019. október 10.

Nagyon jól teljesít ez a szempillaspirál, teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen hosszítja, dúsítja, kiemeli a pillákat, gyönyörű tekintetet varázsol. Egész nap tart, nem pereg le apró szemcsékben, nem folyik, nem kenődik, nem csomósít, nem tapasztja össze a pillákat. Olajos lemosóval átitatott vattával egyszerű eltávolítani, nem telepszik sűrű, száraz, nehezen levakarható rétegként a pillákra. Ugyanakkor tartós; igazítás nélkül a helyén marad egész nap. Ehhez persze hozzátartozik, hogy a ceruza és spirál használata előtt alaposan előkészítem és aláépítem a területet, mert tapasztalatom szerint csak így érhető el az egész napon át tartó, ragyogó szemsmink. Erre a termékre ugyanazt tudom mondani, mint az Essence szemceruzájára: a jóval magasabb árkategóriába tartozó társai sem tudnak többet, az összetevői is rendben vannak, így nincs értelme váltanom. Most látom, hogy létezik egy ricinus olajjal dúsított változata is a márkának, legközelebb azt is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

HChristelle

2019. szeptember 22.

Sajnos lefolyik a szemem alá pár óra után, de úgy vettem észre, hogy ahogy egyre inkább kiszárad annál kevésbé maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.