Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Egy metálfényű és két holografikus textúrával, magas színintenzitással. Az égetett textúrájú Spectralight szemhéjpúderek igazán lenyűgöző végeredményt varázsolnak! A szemhéjpúder használható önmagában vagy fedőrétegként egy másik szemhéjpúderre - a végtelen lehetőségekért!"

2 változatban kapható

PinkMcFreeze

2019. március 14.

Nagyon szép szìnei vannak élőben és a szemhéjon is 😍 A kék-szürke-zöld trió van meg és imádom ❤ Tegnap teszteltem a tartósságát is és minden a helyén maradt 4 óra elteltèvel is 🥰 Csillogós unicornisnak érzem magam tőle 🦄 Meg szeretem nagyon, hogy csillog olyan hercegnősen 👑🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

googles

2019. március 7.

Mindket valtozatot beszereztem, most felaron vannak a Rosszember drogeriaban. Szuper szep diszkret csillogas barati aron. 2-3x annyit hasznalva biztosan elerheto az unikornis hatas is, de ezt en kihagytam, nem az en stilusom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 7.

saraanna

2019. január 22.

Önmagában kicsit natúr, szinte áttetsző. De bármilyen matt szemhéjpúdernek gyönyörű ragyogást ad, kár ezután csillogó színeket venni, elég ebből rá.
High lighternek azonban túl szemcsésen csillogó. A szemhéjamon jobban beledörgölve a másik, színes szemhéjpúderbe, egész gyöngyház fényt ad pedig, itt-ott csillog csak szemcsésen. Nekem a 010 árnyalat van meg, a rózsaszín téglás-barnás szemhéjpúderre elképesztő.
Inkább fedőrétegnek javaslom, ha valakinek ez rendben van, akkor a termék is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Inkább fedőrétegnek javaslom, ha valakinek ez rendben van, akkor a termék is.

Nairam

2018. július 24.

Gyönyörű színek, nem annyira stabil tartós, de akkor is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Gyönyörű színek, nem annyira stabil tartós, de akkor is szuper!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.