Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

2017-es limitált tavaszi-nyári trendkiadás.

Precíz kiemelés. Ultrafinom púder textúra 3 árnyalatban – egy bársonyosan matt, egy sötétebb árnyalatú és egy lágyan csillámló highlighter a kiemeléshez. A színek külön-külön is alkalmazhatók a precíz kontúrozás érdekében, mixelve pedig igazán friss megjejenésűvé varázsolja az arcot.

szilvida

2019. július 8.

Kicsit csalódtam a termékben. 020 színben van meg nekem, de valahogy a dobozában szebb a színe, mint felvéve az arcomra. Szinte semmit nem mutat, csak nagyon halványan látszik egy kis barackos szín és egyáltalán nem tartós szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

yokkoa

2018. július 8.

Már nem gyártják? Hát a Rossmannok még tele vannak vele. A színét imádom, a nagyobb rész matt, a kisebb picit csillámos. Tartóssága gyenge, de mivel nem nagy darab, viszem magammal, újra felteszem napközben. Nagyon szép, természetes hatást lehet vele elérni. Egyszer újra is vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

LiSha

2017. december 30.

A "010 Bronze Me Up, Scotty!" árnyalatot választottam, aminek szép, bronzos színe van. (ahogy a neve is mondja), így pirosítónak nehezen tudom elképzelni, legalábbis magamon. Viszont bronzosításhoz szeretem használni. A benne lévi highlight színnel keverve vittem fel, de összességében matt hattású. Viszonylag pigmentált, de egy jobb minőségű ecsettel is nehezen tudom szépen eldolgozni, ezért és a tartossággáért levonok egy csillagot, de egyébként jo kis termék, főleg az árát tekintve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

titkoskuss

2017. július 21.

Őszintén szólva többet vártam, mert bár a színe nagyon tetszik, a pigmentáltsága és a tartóssága is elég sok kívánnivalót hagy maga után. Kb 1-2 óra, és a pirosító rész nyomát sem látom, a highlightert meg szétkenődve a fél fejemen. De a gyönyörű színe miatt 3 csillagot megérdemel .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Piko888

2017. március 18.

Én 2 árnyalatban szereztem be: "010 Bronze me up, Scotty" és "020 A Flamingo in Santo Domingo" A 10-es érdekelt jobban, mégis a 20-as lett a kedvenc. Utóbbi azért mert már az ecseten jól elkülönül a pirosító és a highlighter, tehát egy ecsetvonással letudom ezt a 2 dolgot, míg a sötétebb highlightere nagyon enyhe, azzal mattabb a hatás. (Valamint ránézésre a 10-es tényleg bronzos, de felvíve inkább barnás bordó) Egyébként nagyon pigmentáltak, a 2 textúra keverve és külön is jól használható. A porolás mértéke a használt ecset típusától függ leginkább, pl egy duo fibre ecset jobban fellazítja a terméket. Tartósságuk is egészen jó, 6-8 órát bírnak, de ez a bőrtípuson múlik. Szerintem a 20-ast újra fogom venni, ha elfogy, bár a pirosítók elég sokáig kitartanak nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

szofiaa

2017. március 17.

Ez az első termék, amit beszereztem a Catrice új kollekciójából és biztos, hogy nem az utolsó. Az általam választott árnyalat a Rose Propose nevet viseli, valami hihetetlen pigmentált pirosító és enyhén még highlight is! Gyönyörű, elegáns viselet , ami egyaránt jó hétköznapokra és különlegesebb eseményekre is, ugyanis nagyon long lasting a hatása, egész nap szépen a helyén marad, nagyon meg vagyok elégedve vele, 5csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.