Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. december 22.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Hangsúlyos ajkak. Puha, jumbo szivacsos apllikátor, krémes textúra és fényes végeredmény párosul ebben a hat árnyalatban elérhető ajakszinezőben. Tápláló avokádó olajat tartalmaz.

Cushion rúzsújdonságok

Kremcica

2017. november 25.

Update:
Lassan pont egy hónapja használom. Gyönyörű a színe és megtanultam használni a bumszli szivacsát is. A héten nem vettem elő, ma azonban szerettem volna használni mire látom hogy a szivacs elszíneződött (penész?!?!). Nem büdösödött be, mindig önmagában használom nem vittem fel más rúzsra, biztos nem az fogta meg. :( Soha egy rúzsommal vagy szájfényemmel ilyen gondom nem volt még. Hozzátenném más cushion termékem nincs is (nem is lesz ezután). Gyorsan letöröltem, fertőtlenítettem. De közben beszakadt oldalt a szivacs, pedig nem suvickoltam csak finoman leitattam a felesleges festéket. Arról nem beszélve hogy kinek van ideje törölgetni minden használat után, így hamarabb is fogy=pocsékolás a köbön. Ez így egy kalap sz*r ha egy hónap után berohad...

2017. Október 20.
020-as árnyalatot választottam, csodás természetes hatású a színe. Valamiért én azt hittem hogy ez rúzsszerű lesz és ha nem is teljesen, de megszárad valamennyire. Nos nem, ez egy szájfény. A színválasztásnál kicsit bajban voltam, tetszett volna a legsötétebb bordó is ha olyan színű lenne mint ami a csomagolásán van. De nem, minden szín (kipróbáltam a kézfejemen) világosabb annál amit a csomagolás mutat. Rétegezve valamelyest jobb, de akkor meg még jobban ragad. Igen szájfény és mint mint minden szájfény ragad valamelyest. Érzem is benne az ápoló olajokat. A szivacs kicsit böte és olyan tökéletes vonalat nem is tudok húzni vele mint egy rúzsecsettel, de mivel kevésbé pigmentált kevésbé zavar. Összességében nem rossz, de más árnyalatban nem fogom megvenni annyira azért nem nagy durranás. Szerencsére volt hozzá kedvezményem különben a teljes árát sokallanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Update:

2017. Október 20.

zsizska

2017. november 24.

Nagyon szerettem, szép a szine és a bumfordi ecset ellenére könnyű a használata. Minden szép és jó lenne, de pár hét után iszonyatosan bebüdösödött. Ilyet még egy szájfénnyel sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

kalmaniki

2017. október 13.

030-as árnyaltot választottam belőle. A színe csodaszép az ajkakon. Ennek ellenére sajnos nem vált be, a szivacsos fejjel nehéz dolgozni, inkább máshoz nyúlok, nincs kedvem, sem időm ezzel bíbelődni. A szájfény ragad, számomra nem kényelmes a viselése, zavar, hogy beleragad minden. Hidratálást nem tapasztaltam, de nem is szárítja az ajkakat. Elég drága is volt. Elajándékoztam, mert úgyse fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

vadvirag919

2017. október 3.

Esküszöm nem akartam megvenni, drága és előre tudtam h utálni fogom a formulát, de ugye a reklámok. Meg az éppen jól kiszáradó száj és a szokásos eos hiánya.
Természetesen a legsötétebb vöröst választottam, biztos ami tuti alapon, legyen drága ÉS használhatatlan is... Ugyanis a bumfordi ecset (?), szivacs! miatt nehéz pontos kontúrt húzni, ami amúgy is hülyeség mert elmászik... Ja meg foltos is. Viszont ha sikerül kellően vékony rétegben jó helyre applikálni, és sikeresen beszívódik valamennyire, akkor totálisan jól hidratál, szépen rendbe hozza a legnagyobb cserepeket is. A felesleget javaslom letörölni, mert v szétkeni az ember az arcán, v a haján, netán a ruháján...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Madi

2017. július 17.

030-as van, a színe gyönyörű, pont ilyet kerestem, de sajnos más pozitívumot nem tudok mondani. Ez a bumszli szivacs nem sokat ér, sem szépen, sem egyenletesen nem lehet vele felvinni, én ecsettel szoktam, úgy elég jó a végeredmény, de sajnos túlzottan ragad és nem is mondható tartósnak. Hidratálás...háát, fogjuk rá. Pár alkalommal használtam, azóta senyved a fiókban, számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

2017. május 5.

Nem is figyeltem fel erre a termékre egészen a múltkori blogposztig. Mivel Wishes úgy dícsérte, elolvastam a véleményeket, és gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy szerintem nagyon jó szájfény. Ragad az igaz, de ha azt szeretnénk hogy egy szájfény ne 2 perc alatt tűnjön el rólunk, akkor kompromisszumot kell kötni, hosszú évek tapasztalata, hogy minél ragacsosabb egy szájfény annál tartósabb. Az applikátor meglepetésemre bumszlisága ellenére is jól használható, pedig nincsenek vastag ajkaim, mégis sikerül tökéletesen a kontúrokat megtartani vele. Maga az anyag elég sűrű, így a színe is szépen kijön az ajkakon, szépen terül, nekem nem ül be az ajkak barázdáiba sem, és szájfényhez képest tartós. Használatam már önmagában is és rúzs fölé is, mindkét módon meggyőzött. 020 és 030 árnyalatok vannak meg, de gondolkodom egy bordós színen is. Szerintem ez a termék most nagyon jól sikerült a Catrice-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Adora

2017. május 4.

Ragad, de melyik szájfény nem? A színe nagyon szép, és tetszik, hogy nem csillámos. A szivacs nagynak látszik, de teljesen jól működik. Az evés semmiképp nem bírja, ivást odafigyelve esetleg, de különben nem rossz, nem az, ami pár óra alatt "elszublimál". Ráadásul tényleg működik valamennyire az ápoló hatás.
Nekem bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Nekem bevált :)

Krisztea

2017. április 28.

A krémmánia blogon láttam meg ezt az ajakszínezőt, és "véletlenül" be is szereztem egyet 040-es árnyalatban. Egyelőre nekem nagyon tetszik; bár tényleg ragacsos érzetet hagy, de ha kis mennyiségben viszi fel az ember, szerintem nem vészes (mint ahogy előttem is írták). :) Az ajkaim nagyon hajlamosak a cserepesedésre, kiszáradásra, szerencsére ez a termék nem tette gyűrött szalvéta textúrájúvá a számat, szóval ezt betudom a hidratáló hatásnak :D A tartósságáról nem tudom még, mit gondoljak, elsőre picit hamar lekopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

ancsi97

2017. március 20.

Nagyon szeretem,gyönyörű szine van.
Tényleg kicsit ragacsos,de ha keveset nyomunk és azt dolgozzuk el akkor nagyon szép az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon szeretem,gyönyörű szine van.

B.Enci

2017. március 18.

Kíváncsi voltam erre a termékre, a 020-as árnyalatot hoztam el. A szivacsos megoldás elsőre lehet fura, de természetesebb árnyalatú színekkel jól működik. ( azért egy pirosra kíváncsi lennék, hogy mennyire "precíz" ..) Sajnos az a nagy hibája, hogy szörnyen ragad, szinte odavonzza az összes hajamat :D Szóval vegyesek az érzelmeim, ennyi pénzért nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate