Catrice

Ár:   1994 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,16 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   1994 Ft
Kiszerelés:   8,16 g
Lelőhely:   drogériák, online

2017-es novemberi limitált kiadás

A Kaviar Gauche egyedi stílusa tükröződik ebben a szemhéjpúder palettában, lágy nude és barna árnyalatokban. A púderes textúrájú matt, enyhén csillogó hatású szemhéjpúderek tökéletesen passzolnak egy fényűző, ünnepi szemsminkhez.

C01 Sans Souci árnyalatban elérhető

Zsozs

2018. december 8.

Számomra ez az a paletta, ami minden alkalomkor megállja a helyét, egyszerűen imádom! A csomagolása gyönyörű.
A színek jól pigmentáltak, könnyen satírozhatóak és még az illatuk is jó. Szemhéj alappal használom, nekem így tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Az elegáns csomagolása fogott meg, imádom kézbe venni, nézegetni. Eléggé fényesek és csillogósak a színek, így én csak parti sminket készítek vele. Első használatkor véletlenül nedves ecsetekkel festettem (elfelejtettem, hogy még nem száradtak meg), viszont kibírt egy kora estétől másnap délelőttig tartó szilveszteri partit, meg se moccant. Szemhéjalap volt alatta. Könnyen satírozható, egymással harmonizáló színek vannak benne, abszolút nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

seppunkata

2018. március 22.

Nem gondoltam volna, de ez a kis cucc lett az abszolút kedvenc mindennapi palettám. Pont olyan árnyalatok vannak benne, amik a legjobban kiemelik a kék szemeimet, meg amúgy is illik a világos bőrömhoz és sötétszőke hajamhoz... Olyan érdekes finom illata van, ami nem tudom miért de nyugalmat vált ki belőlem, akárhányszor kinyitom. Egyedüli bajom vele, hogy a teteje néha megkeménykedik és összeáll, de kicsit megkapargatom és újra a régi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Zsan31

2018. március 4.

Ízléses paletta, nagyon szép a kivitelezése. Szuper éles tükör található benne, ami megkönnyíti a szemfesték precíz felvitelét. Harmonikus színeket találunk benne, amik elég pigmentáltak. Tartósságáról csak 4-5 órás intervallumban tudok nyilatkozni, mert addig volt csak rajtam. A matt barna teljesen tartós, a világosabbak is jól bírják a gyűrődést, a bézs viszont 2 óra után már nem intenzív. Fokozatosan kopik, így nem észrevehető. Szerintem napközben igazítani lehet rajtuk, ha valaki ezt igényli (én nem szeretem hordozni a sminkeket magammal). Nem szoktam nagyon festeni a szememet, de ezt a palettát megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

rocksteadycat

2017. december 3.

Nagyon elegáns, különleges a kis dobozkája, és még tükör is van benne! A színek is amolyan elegáns, "visszafogottas" árnyalatok, szolidan csillognak.
Az én szemhéjamon kibírtak jópár órát, de azért viszonylag hamar eltűntek.. ..azért én szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).