Catrice

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 1999, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2020. limitált kiadás, Kaviar Gauche kollekció része

Szájfény dúsító hatással, a puha és fényes ajkakért. Önmagában és rúzzsal is lehet viselni.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kitty9526

2021. július 6.

Mindkét árnyalatot most használtam el. Nekem tetszett, hogy csak 1 ml, mert így lett két termékem - kvázi minik - amiket végre elhasználtam. :D Az applikátor nagyon kevés anyagot vesz fel (feltételezem a kis mennyiségű termék miatt), egyszer nem is volt elég belemártani. Kellemes hűsítő érzést adott, szép fénnyel. A márka Kaviar termékei nagyon bejöttek nekem, jó választás. Újravenni valószínűleg nem fogom, mert mindig van más, amit kipróbálnék és próbáltam már ennél tartósabb szájfényeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

KissKitti

2021. március 12.

Aranyos termék, imádom a mentol által keltett érzést a számon de ennyi, kevés termék és az ecset nekem alig vesz fel anyagot meg nem is érzem jónak. Szeretem azért, egynek elmegy főleg meg a Kaviar limitáltakba mindig szerelmes vagyok de nem lenne újravevős ha tehetném se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

SziNo

2021. március 12.

Akciósan vettem és nagyon bejött. Kár, hogy csak limitált kollekció, mert ha lehetne én biztosan újravenném. Felkenés után enyhén bizsergető érzést ad, ezáltal talán optikailag dúsít is picikét. Mielőtt használom egy nude ceruzával alákontúrozok és nagyon szép ajkakat varázsol (ha végre vége ennek a maszkos időszaknak mindenképp ki szeretném próbálni élénkebb színű ajakceruzák fölé is). Az applikátor valóban használhatatlan, ezért rúzsecsettel szoktam felvinni. Viszont elképesztően gyorsan fog még úgy is, hogy nagyon takarékosan használom, örülnék neki, ha a Catrice-től megszokott szájfény mennyiségben lehetne megvásárolni, mert nagy kedvenc lett mióta a sminkkészletem része.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 12.

angelavaradi

2021. január 8.

Akciósan jutottam hozzá, a színe nagyon szép csillogós és minimálisan 'bizsereg' is a szám tőle. Szörnyű, hogy a vége nincs megfelelően kialakítva, hogy szépen el lehessen kenni a szájon a terméket, illetve nagyon hamar fogy. Egynek elmegy, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

skin

2020. december 18.

A kedvenc szájfényem..Talán az első kiadás jobb volt egy picit,de én annyira szeretem hogy rögtön 3-at is vettem belőle amikor láttam hogy újra kapható. Jól hidratál nem kellemetlen viselni . A dúsító hatás az csak mese csak enyhén hűsítő hatású. Az egyetlen baj vele ,hogy hamar fogy. Nekem minden tekintetben ő a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Színezék. Piros.