Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az átlátszó szérum olyan aktív összetevőket tartalmaz, ami hosszú távon elősegíti a szempillák növekedését. A bizonyított tesztelési eredmények - 18%-os szempilla növekedés mindössze 4 hetes mindennapi használat után. A szérumot könnyű használni a finom applikátorának köszönhetően. Reggelre felszívódik.

hydroponic

2017. szeptember 19.

Használhatatlan. Szerintem életemben semmi nem csípte ennyire a szemem. Iszonyú égető érzés a szemkörnyéken, csorgó könny. 5 nekifutás után feladom. Kuka.
Amúgy ezt tesztelték, mielőtt legyártották? Csak mert döbbenetes az irritáció és ahogy itt olvasom, a legtöbben így jártak vele.
'Szerencsére' kiárusításon vettem a Rossmann-ban, kb. 700 Ft-ot fizettem érte. De ez is pénzkidobás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Dudu195

2017. május 4.

Az első használatra nagyon csípett de nem mostam le és el is múlt az égető érzés pár perc alatt. Rendesen használtam vagy másfél hónapig minden este azt hiszem csak 1-2 kihagyással. Azon az oldalon amelyiken alszom, semmit nem hatott, sőt talán még rövidebbek is lettek. A másik oldalon látttam a változást, szebbek és hosszabbak lettek a pilláim, viszont ilyen kis változásért (ráadásul nem egyenletes) feleslegesnek tartom megvenni ezt a szérumot. Néha még használgatom, ha eszembe jut de rövidesen a kukában landol valószínűleg.

update: nem volt szívem kidobni egy ilyen jó kis tusos tartókát. Egész könnyű kimosni belőle a cuccot szóval ricinusra cseréltem a tartalmát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

lubi

2017. február 18.

hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert annyira csíp, hogy nem bírom használni.. kár érte, mikor olvastam a véleményeket, mondom áá mindegy egy kis irritációt kibírok az eredmény érdekében, de tényleg annyira csípett, hogy muszáj volt lemosnom, kicsit be is dagadt.Kicsit furcsálltam ezt a tus kivitelt, az alverdének is van ilyen széruma, az rendesen szempilla spirálos, beszereztem közbe azt is, sokkal könnyebb használni és nem csíp! (hatásáról egyelőre mondjuk annál sem tudok nyilatkozni), de sajnos ez tényleg használhatatlan. 3x futottam neki, feladtam. Mivel szinte tele van, ha valakinek esetleg bevált Győr környékén szívesen átadom, nálam a kukában fog landolni rövidesen. nagyon sajnálom tényleg :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

KisHeni

2017. február 7.

Kíváncsiak voltunk a nővéremmel, hogy lehet-e hinni az ígéretnek így megvettük, 3 hét használat után az eredmény +2mm, de sokkal dúsabbnak és vastagabbnak hat a szempillája, mi nem tapasztaltuk az égető érzést. Szerintem megkaptuk amire vártunk, csodák meg nincsenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Teljes penzkidobas
En meg nyaron ruhaztam be erre a termekre es lehet, hogy az volt a baj, hogy nem hasznaltam eleg hosszu ideig ahhoz, hogy kifejtse ez a szerum a hatasat de
1. Most komolyan... ennyi penzert eleg abszurd lenne ha valoban egy csodaszert kapnak. Legalabbis ha igy lenne mar biztos elegge elterjesztettek volna a hirt
2. Nekem nagyon erzekeny borom van es a szemkornyeki resz extran erzekeny igy hat en nemsokaig tudtam hasznalni ezt a terneket ugyanis csipett es irritaciot okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Teljes penzkidobas

nkltt13

2016. március 8.

Ma délután vettem, este alig vártam, hogy kipróbálhassam. Szépen rákentem a tövekre, mint a szemhéjtust, ahogy írja...Kb 2 másodperc múlva olyan brutálisan elkezdte csípni mindkét szememet, hogy azonnal mostam le, ahogy csak tudtam. Borzalmas volt! :O Akármi is van benne, többet én a szememre nem kenem! Szempillaspirált is dörzsöltem már véletlenül a szemembe, de még ennyire soha semmi nem csípett!
Maradok a ricinusolajnál..... az akárhányszor a szemembe is ment, nem irritált..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

nkltt13

2016. március 8.

0808

2016. február 3.

Nahát, csak én voltam ilyen "vadbarom" , hogy beleugrottam ebbe a hatalmas nagy humbugba. Megint egy kacat landolt nálam. Csíp csíp és csíp semmi mást nem csinál, bár 1 hónapig nem tudtam tesztelni így arról sem tudok beszámolni vajon nőtt volna a pillám?? (hehe) Mert csak csíp.... és könnyezik a szemem, brrrrrrr, borzalmas. A jó öreg ricinusolaj na az a tuti, nem ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

umpalumpa

2016. február 1.

Dec 22. Még csak most vettem, ezért csak rövidtávú a véleményem.
Nem biztos, hogy nagy szükségem van ilyen szerre, mert jó állapotban vannak a szempilláim, de pillából a több jobb :). Régóta birizgálja a fantáziámat mit tudnak ezek a növesztő-szérumok.
Az összetevői szépek, ami szem körül elég fontos. Nem csak a tövekre kenem, hanem a pilláimat is bekenem a pálcával egy kicsit. Először ég a szemhéjam kissé. Ez már csak 4-es lehet így. Reggelre nem dagadt be, vagy gyulladt be a szemem szerencsére. 1 hónap múlva frissítek, vagy előbb, ha történik valami érdekes.
Febr. 1. Kuka. Mar egy ideje nem hasznalom, mert hullani kezdtek a pillaim. Ijeszto volt. Masra nem gyanakszom, mert a szokasos kenceket kenegettem magamra. Aki noveszteni akar be kell ruhazzon valami jobba (dragabba). Tobbe nem probalkozom az amugy rendes kis pillaimmal. Mandulaolajat kapnak most estenkent regeneralodasuk elosegitesere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Dec 22. Még csak most vettem, ezért csak rövidtávú a véleményem.

palotaizs

2015. december 18.

Húúú hát én már a második tubust fogyasztom. Nekem nagyon szép hosszú pilláim lettek tőle. Esténként kentem fel és már 1 hét után látszott, hogy hosszabbak lettek a pilláim. Én nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.