Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: adorei, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Ragyogó, metálfényű, krémes szemhéjfesték. Fényvisszaverő, akár a folyékony fém. A puha applikátor könnyű felvitelt biztosít. A krémes textúrának köszönhetően magas fedésű és hosszantartó.

5 árnyalatban elérhető

500 Ft Catrice Liquid Metal Hosszantartó Krémes Szemhéjfesték
Ár: 500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, VII., fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

Kamea

2021. április 14.

Leárazva, nevetséges áron vettem belőle mindjárt 2 db-ot. Egy világos pezsgőszínt, illetve egy árnyalattal sötétebbet, mert nekem csak a világosabb színek állnak jól.
Lepúderezett szemhéjalapra az applikátorával viszem fel, majd ujjbeggyel oszlatom el a mozgó szemhéjon. Hamar szárad, tartós és szép. Azért is szeretem a krémes szemhéjfestékeket, mert kitöltik a szemhéjam koromból fakadó barázdáit, egyenetlenségeit.
Újabb iskolapéldája annak, hogy a drogériás és olcsó termék is lehet tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 14.

Újabb iskolapéldája annak, hogy a drogériás és olcsó termék is lehet tökéletes.

angi9207

2021. január 17.

Moatanság újra rászoktam a sminkelésre, de csak a szemeim hangsúlyozom. Ebből egy barna árnyalat van meg, azthiszem a 050-es. Hétköznapra is belefér még szerintem. Nagyon szép, mutatós, és tartós, egész nap a helyén van, viszont könnyű lemosni. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

d.anett89

2020. szeptember 10.

Kiváló termék.
Könnyű használni,hamar megszárad. Gyönyörűen pigmentál. Illetve könnyen le jön micellás vízzel.010-es van nekem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Kiváló termék.

yukari99

2020. január 1.

Nagyon szuper termék, szép, tartós kicsit ügyesen kell bánni vele, de amúgy tökéletes. Remélem eljutok újra olyan Rossmanba, ahol árulják és tudok még venni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Damian

2019. december 5.

Tartós, csodaszép szemhéjpúder, pont olyan csillámos amilyet szerettem volna. Nekem most a 070-es van meg, de amint tudom beszerzem az összes többi színt is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

HChristelle

2019. november 30.

Nekem a 70-es "less bitter, more glitter" árnyalat van meg és gyönyörű, nagyon csillámos, de pont ezért vettem meg. Tényleg van egy pár tanuló kör mielőtt jól tudja használni az ember, de szépen leszárad és tudom ajánlani az olajos szemhéjúaknak is, mert tényleg nem mozdul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Cata08

2019. október 13.

Szuper tartós és gyönyörű szemfesték! Nagyon szép színekben kapható, gyorsan szárad, utána nem mozdul, egész nap tartós. Egyszerű és gyors a használata a végeredmény pedig sokszor szebb, mint a szemhéj púderekkel, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

020 Champagne árnyalat van meg ,első krémes szemhéjfesték, tartós ,szép a színe ,egész nap tartanak .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

jvivi

2019. augusztus 29.

Csodásan tartós és kiváló a fedése. Egy forró nyári napon is a helyén marad és nem ül be a ráncokba. Meglepően gyorsan szárad. Nekem a 020 és 030 árnyalat van meg belőle. Azt tudni kell, hogy esélytelen ráárnyékolni szemhéjpúderrel, szóval érdemes ezzel számolni egy extrább smink elkészítésénél. Az erős fedése miatt viszont korrektor nélkül is szép cut crease készíthető vele. Az applikátora túl nagy emiatt használhatatlan, de engem ez nem különösebben zavar, mert egy precízebb ecsettel szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Alsace

2019. július 27.

Nekem a 060 és a 030-as árnyalat van meg, nagyon imádom őket! egész nap tartanak, csodás a színük! Egyedül az applikátoruk nem tetszik, az ujjammal vagy ecsettel szoktam felvinni, nagyon szép, más szemhéjfestékkel is lehet keverni. Nappali sminknek is tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.