Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: adorei, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ragyogó, metálfényű, krémes szemhéjfesték. Fényvisszaverő, akár a folyékony fém. A puha applikátor könnyű felvitelt biztosít. A krémes textúrának köszönhetően magas fedésű és hosszantartó.

5 árnyalatban elérhető

Cata08

2019. október 13.

Szuper tartós és gyönyörű szemfesték! Nagyon szép színekben kapható, gyorsan szárad, utána nem mozdul, egész nap tartós. Egyszerű és gyors a használata a végeredmény pedig sokszor szebb, mint a szemhéj púderekkel, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

ZANNAH

2019. szeptember 9.

020 Champagne árnyalat van meg ,első krémes szemhéjfesték, tartós ,szép a színe ,egész nap tartanak .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 9.

jvivi

2019. augusztus 29.

Csodásan tartós és kiváló a fedése. Egy forró nyári napon is a helyén marad és nem ül be a ráncokba. Meglepően gyorsan szárad. Nekem a 020 és 030 árnyalat van meg belőle. Azt tudni kell, hogy esélytelen ráárnyékolni szemhéjpúderrel, szóval érdemes ezzel számolni egy extrább smink elkészítésénél. Az erős fedése miatt viszont korrektor nélkül is szép cut crease készíthető vele. Az applikátora túl nagy emiatt használhatatlan, de engem ez nem különösebben zavar, mert egy precízebb ecsettel szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Alsace

2019. július 27.

Nekem a 060 és a 030-as árnyalat van meg, nagyon imádom őket! egész nap tartanak, csodás a színük! Egyedül az applikátoruk nem tetszik, az ujjammal vagy ecsettel szoktam felvinni, nagyon szép, más szemhéjfestékkel is lehet keverni. Nappali sminknek is tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Dominika1214

2019. június 8.

Sokaig szemezetem ezekkel a kremes, folyekony szemhejfestekekkel, es nagyon orulok, hogy ratalaltam erre! A pezsgo szinu illetve a rosegoldos arnyalat van meg, egyszeruen gyonyoru! A felvitele egy picit erdekes, sajnalom azt a sok termeket ami az ujjamon marad, viszont igy sokkal egyszerubb eloszlatni mint ecsettel, es szebb is lesz az eredmeny. Iszonyatosan tartos, nagyon hamar megszarad, nem maszatolodik el, hiaba dorzsoli az ember betonbiztosan ott marad a helyen, sminklemosoval viszont konnyel eltavolithato. Egyszeruen tokeletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Eszterke2010

2019. május 11.

Nagy kedvenc! Annyira imádom, hogy apránként az összes árnyalatban megvettem. :) Felviszek egy picit a szemhájamra az applikátorral, aztán gyorsan eldolgozom az ujjammal. Az eredmény egész nap tartós, gyönyörű, csillogó smink. Csak akkor használok más terméket, ha nagyon visszafogott akarok lenni, mert ez nem az. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Stefania80

2019. február 15.

Bár elsőre nem volt szimpi hogy fényes, meg folyékony krémes, de Tauz Nóra sminkes videóiben mindig emlegeti hogy milyen jók ezek krémes szemhéjfestékek, ezért tettem egy próbát. Hogy bevált- e? Csak annyit mondok, a következő drogériás látogatásom alkalmával vettem egy másik színben is. :) Nekem mindkettő sötétebb, fémes, szürke és enyhén barnás árnyalatú. Használati módja: alap- kis púder- a cuccot az ujjamra kenem az aplikátorból, és finoman a közepső ujjal feltapogatom a szemhéjra. Így atombiztosan reggel 6-tól este 7-ig a helyén marad. Nem gyűlik összes sehová, tartja a színét. Este a leszedése sima micellás vízzel is megy. Jó kis cucc ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

NDCsilla

2018. november 27.

Nagyon szeretem! Rég volt már olyan, hogy egy adott terméket szinte minden adandó alkalommal használtam, de ez olyan :) A Champagne shower árnyalatban van meg nekem, ami a nevéből adódóan is egy csodaszép pezsgő-árnyalat. Igazi metálos, fényes, de mégis elegáns szín a szemeken, nem kelt közönséges hatást. Hétköznapra is maximálisan hordható szerintem, főleg ebben az árnyalatban. Az aplikátorral egy-két apró húzás a szemhéjra, majd én az ujjamal szoktam eldolgozni. Nagyon gyorsan megszárad és utána lerobbanthatatlan egész nap. Nekem nem ül be a ráncokba, nem lesz foltos sem, illetve naaagyon egyszerű a használata. Nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Edina000

2018. november 24.

Felvittem a szemhéjamra, és iszonyat csípte azt. Azonnal le kellett mosnom. Eddig Catrice termékeket használtam, de ebben csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

sarria

2018. október 12.

Nem egyszerű eldolgozni és a felvitele is nehézkes az applikátorral, az ujjbeggyel valamivel jobb (viszont utána a kézről lemoshatatlan...) de ha a kezdeti nehézségeket sikerült leküzdeni akkor egy valóban nagyon tartós, intenzíven csillogó szem sminket kapunk. A csillogás miatt egy kicsit 'wet lids'-es hatást kelt. Nem ül bele a ráncokba, este pedig a Garnieres micellás vízzel egyszerűen eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.