Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. március 5.

Kiszerelés:   5,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Egyetlen mozdulattal minden eddiginél könnyebb a folyékony szemfestékek felvitele és árnyalása. A divatos árnyalatok hosszantartó és vízálló textúrája nem gyűlik össze a szemredőkbe."

10 árnyalatban kapható

Ár: 700 Ft , Eladó: macooka
Állapot: Próbált, Helyszín: Ceglédbercel, fizetés: Posta/Foxpost

macooka

2020. március 21.

Első krémes szemhéjfestékem, és sajnos lehet hogy az utolsó is. Azokra az alkalmakra kerestem valamit, amikor rohanok, de mégis tök jó lenne valami kis csillogás a szememen. Gondoltam majd felapplikálom és sittysutty kész is vagyok. Na ez álom volt csupán.
Kétszer próbáltam, mindkétszer csalódás volt. Megpróbáltam az aplikátorral is felvinni és az ujjammal is, előbbivel talán jobb volt, mivel ha az ujjammal vittem fel, ragadt mindenfelé. Nem néztem fel direkt 1-2 percig, nehogy nekem összeálljon, mert még nem száradt meg, gondoltam majd így jobb lesz. Hát nem lett jobb. Ahogy kiléptem az ajtón, megnéztem nappali fénynél a szememet a tükörben, már vége is volt: egy csíkban összeállva, a szemem nagyobb részén meg nulla festék. Hát ez szuper.
Na nem baj, gondoltam nem hagyok neki elég időt! Legközelebb felvittem a szemhéjamra, majd sminkelés közben leültem 10(!!!) percre pihenni csukott szemmel, hogy na akkor itt majd biztos jól megszárad. Aha, hát tévedtem. Felkeltem, óvatosan ujjbeggyel megnéztem a szemem állapotát, még mindig tiszta ragacs!!! Gondoltam lepúderezem egy kicsit, hátha így majd használható lesz, mert hát ugye rohannom kellet már. Nem elég, hogy a csillogás nagy részét elvesztette ezáltal, de kiléptem a lakásból és mi történt? Ugyanaz, mint első alkalommal! Csík.
Én itt fel is adtam. Meddig kéne csukott szemmel ülnöm, várni, hogy megszáradjon, egy fél órát, órát? Kinek van erre ideje? Mert nekem nincs!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Natalie

2020. március 7.

Nagyon klassz színek,könnyű használni is. Picit lassan szárad és elég hamar összegyűlik csíkokban. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.