Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Limitált kiadás

pampamacska

2015. október 10.

eléggé ráizgultam a vélemények meg lolly tesztje után, tehát ma úgy indultam el a müllerbe, hogy ha esik, ha szakad haza költöztetek egyet, de sajnos teljesen le volt rabolva az állvány. viszont kipróbáltam a tesztert és meglepődve vettem észre, hogy ez inkább hideg tónusú és a finishe sem tetszik annyira, de a terra naturis az jobban tetszik és olcsóbb is (1300) :3
ha valakinek szintén hiányozna, akkor lehet érdemes azzal is tenni egy próbát. nagyon szép természetes, szaténos, mikrocsillámos pezsgő-barack színű (picit átkozom magam, amiért korábban nem próbáltam) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Sz. Csilla

2015. szeptember 24.

Wouw, wouw, waooouw :D Jajj, de szépséges!! Oda vagyok érte! Nagyon keresgéltem egy szép highlightert az arccsontomra és ennél szebbet drágában sem találtam. Nem hivalkodó, csak nagyon széppé teszi a bőrt ez a fény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

samelike

2015. szeptember 9.

Nem szoktam túl korán véleményt írni termékekhez, csak amikor már kellő mértékben kiismertem. Viszont most ezt megszegem, mert annyira pozitív a véleményem és a kiadás is csak korlátozott számban érhető el.
A háttér történet: Már jó ideje kacérkodtam a gondolattal, hogy a TheBalm híres highlighterét meg kéne vennem. Valahogy mindig lebeszéltem magam erről a kiadásról, pedig jó párszor beletettem a virtuális kosaramba. Aztán a Müllerben portyáztam, amikor megakadt a szemem ezen a terméken, belemásztam és csak ámultam, hogy mennyire csodás fénye van. Azzal a lendülettel mentem is tovább. Nem akart kimenni a fejemből, rákerestem google-ban és elkezdtem bánni, hogy nem vettem meg. Jó pár nap elteltével találtam indokot, hogy a helyi Müller irányába kelljen mennem. Szerencsémre még két darab volt belőle, nem haboztam és a kosaramba is tettem.
Azóta eltelt jó pár nap és egyszerűen totálisan oda vagyok érte. Mindennap használom, nem tudom egyszerűen megmagyarázni, de még ennyire jó highlighterem nem volt. Nem csak a szép masszív csomagolás, a kiadós mennyiség és a márkához való ragaszkodásom mondatja ezeket. A termék csodás rózsás fénye magával ragadott, nincs benne csillám egyszerűen olyan fényt kölcsönöz az arcnak, ami Tündérország lakóinak sincs! (Komolyan gondolom ezt!) Néhol ridegnek látom a fényt, néhol ezüstös rózsásnak, máskor pedig káprázatosnak. Annyira szuperül kihasználható mind emellett amit fent leírtam, hogy pirosítót sem használok, amióta meg van, pedig én pirosító nélkül nem megyek utcára. Ilyen hófehérkéknek, kötelező! Annyira szépen mutat a fehér bőrön, hogy az valami elképesztő! Nincs diszkógömb hatás, nincsenek csillámok se glitterek csak is a fény. Nagyon nagyon erősen ajánlom mindenkinek!!!! Limitált kiadás és nagyon nagyon kapós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

ingrid0411

2015. szeptember 6.

Amióta megvan, csak ezt vagyok hajlandó használni. Semmi glitter, csak csodás egységes fény. Enyhén rózsás szín, szerintem világos bőrűeknek kötelező. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.