Catrice

Ár:   875 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt (soft matt), szatén (satin shine), és csillogó (top coat) finisű fedőlakk.

8 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Noncs

2017. április 1.

Nekem egy szaténos van, gyönyörű színe van, de sajnos tényleg már másnap lepattog szinte az összes körmömről. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

dbetti93

2017. március 14.

Őszintén, jobban jártam volna ha otthagyom a polcon.. a színe nagyon tetszik, kár h miután felkenem 2 óra ( jobb esetben) múlva lejön, lepattogzik minden baja van. Egyébként alaplakkal is kipróbáltam, meg anélkül is, sehogy sem volt jó, egyedül a színe miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

kea

2017. március 10.

update: március 10.
Felhúztam 4 csillagra ;) Még mindig a legszebb nude lakkom, első rétegnek a moyra gél look hasonló színű lakkját használom, ezt másodikként a csontszáraz előzőre. A színe szebb, mint a moyra, az viszont tartóssá teszi, így nyolc napig hibátlan. És gyönyörű! Tuti, hogy vásárolni fogom, amíg kapható.

Eredeti vélemény, 2017.január 9-én:

Ó, miért is nem olvastam el a véleményeket korábban? :/
Hidden & forbidden rose színben vettem meg, a legszebb nude rózsaszín lakk. Viszont más a második napon ronda kopások látszanak a körömvégeken.
Azért vagyok megdöbbenve, mert sokkal jobb tapasztalataim voltak eddig a Catrice lakkokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

update: március 10.

Eredeti vélemény, 2017.január 9-én:

Ó, miért is nem olvastam el a véleményeket korábban? :/

Charlena08

2017. február 26.

Reméltem, h én leszek a kivétel, aki nem húzza le.... de sajna muszáj. Ajándékba kaptam a 10-es Lily from piccadily árnyalatot, ami szaténos. Üvegben nagyon szép, szolid, hideg - világos rózsaszín. Kezdjük ott, hogy ecsetkéje hiába jó széles, amivel szinte túl sok lakkot is felvesz egyszerre, mégis CSÍKOZ 1 vastag rétegben is és nem szép... 2 rétegben OK, bár minimálisan látszódnak a csíkok.... Viszonylag hamar szárad, de konkrétan kb 3/4 napot és 1 db mosogatást bírt ki és már pattog is... Elhasználgatom, ha már kaptam, de biztos nem venném meg magamtól... Jóindulattal 3, a viszonylag gyors száradás a szép szaténfény miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Dudu195

2017. január 9.

A 12-es caramel confession-t egyszerűen imádom. Mikor megvettem csak ezt használtam vagy 2 hónapig. Sok mosogatás, takarítás, festés stb után is csak a 4. napon kellett újra kennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

emagdi

2017. január 3.

Szerintem a maga kategóriájában remek kis lakk ez, könnyen felvihető, szépen szárad, nem csíkoz. A "soft matt" fajtáknak (csak ezt próbáltam) szép, enyhén matt finishe van. Két rétegben tökéletes.
Az igaz, hogy körülbelül 2 napig bírja a körmökön, de tekintve az árát, és hogy pillanatok alatt újralakkozható vele a köröm, szerintem ez vállalható. !
Bevallom, hogy az itteni vélemények alapján, vagy csak ránézésre is sokkal rosszabb minőségű lakkra számítottam, nekem pozitív csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

lumena

2016. december 17.

Nagy csalódás, a 11 számú hidden & forbidden rose árnyalatot próbáltam, többféle alap és fedőlakkal, de a tartóssága mindenhogyan botrányos. Két nap és egy hajmosás után volt olyan körmöm, aminek a feléről (!) egy az egyben eltűnt. :/ Gondoltam majd pedikűrhöz jó lesz ez, ott minden úgyis tartósabb, sajnos nem így lett.
Ha valaki mégis próbálkozna ezzel az amúgy gyönyörű színnel, akkor két közepesen vastag réteg kell a megfelelő fedéshez, mert csíkozódhat, fedőlakk mindenképpen javasolt rá, hogy megmutassa szép rózsás fényét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

martinique_21

2016. november 19.

Én sajnos nem találtam tartósnak. Osztom a többiek véleményét, akiknél már másnap pattog, ráadásul elég csúnyán.. illetve nálam berepedezett. A kenhetősége is kívánni valót hagy maga után. Nem jött be! Egyetlen értékelhető tulajdonsága, hogy találtam egy olyan árnyalatot, ami tetszett. De ezt a terméket ettől függetlenül nem ajánlanám nektek! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

QueenOfTheHell

2016. október 26.

Üvegben csodaszép mindegyiknek a színe, nagy is volt a dilemma melyiket is vigyem haza, de végül a Little Dose of Rose-ra esett a választásom, ami tökéletesen kifejezi a mostanában ismét rámtört nude imádatot*-*.
Alaplakk kell hozzá, különben nem olyan szép a végeredmény, és hamar pattogni is kezd, ami kicsit bosszantó, de egyébként imádnivaló lakk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Zalvin

2016. október 26.

Nekem a 09 (Dreamin' Bohemian) árnyalat van meg, üvegben is, körmön is csodálatosan szép!! Gyorsan meg is szárad, ezzel nincs semmi gond.
Amit viszont kifogásolok, hogy sajnos nem tartós! Még az átlátszó fedőlakkot is megvettem hozzá, hogy na majd így milyen jó lesz! De nem, a körömvégekről már másnap(!!) lepattog a festék, meg random pöttyök esnek ki a köröm közepéről... Pedig semmivel nem terhelem meg jobban a körmeimet, mint más nőtársam. Takarítok, mosogatok, dolgozom, főzök... Átlagos használatnak nevezném! S így viszont érthetetlen számomra, hogy egy lakk, amit előző este felkenek, másnap estig miért nem tud kitartani!
De a csodás szaténfényre nem tudok csúnyán nézni... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

De a csodás szaténfényre nem tudok csúnyán nézni... :-)