Catrice

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörű, élénk színű ajakszínező, mely akár 8 órán át tart. Alkalmazása a puha applikátornak köszönhetően pontos, egyszerű és gyors. Az eredmény: hosszú élettartamú, ragyogó színek, melyek védenek a kiszáradástól, és nem hagynak maguk után ragacsos érzést.

kovexti

2018. június 8.

Nem rossz, szép szín, de nekem eléggé ragad, plusz leértékelve vettem, és nem értettem mi ez a fura applikátor. Itt olvastam hogy sokaknak beletört. Most rákerestem és jelentem, hogy az enyém alapvetően törött volt :D Amúgy tartósnak tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

CrazyKid

2017. április 9.

Up: beletört az applikátor feje :( konkrétan egy pálcikával szerencsétlenkedem reggelente, nagyon sajnálom kidobni, ő volt az első tényleg tartós rúzsom, órákig fennt marad.

Vigyázni kell vele, én alig pár cseppet teszek a számra, azt dolgozom el, nagyon tartós. Tény, hogy van egy mű szaga és kissé szárít is, egy minimális aláhidratálás elkell, de meglepően sokáig fennt marad, ezért is érdemes már felkenéskor precíznek lenni :D Annyira intenzív és a helyén marad. Enni, inni, cigizni, mindent lehet vele egy elég magas fokig. Lehet újravevős akár, ha nem vonják ki, de így is tele vagyok már szájravalókkal. Az életben nem fogom ezt se elhasználni, főleg, hogy épp egy csepp kell belőle és az is nagyon erős. Nekem feldobja a kedvem ez a szín a szürke téli hétköznapokban :D ( Szuperül megy a bordó kabátomhoz és a türkiz sálamhoz, bár ez lehet nem ide tartozik :D ) Ohh igen és szintén ötszáz pénzért vettem, azt hiszem. Lehet beleszerettem és még veszek egy visszafogottabb árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

hdora87

2017. április 9.

Szerencsémre még két árnyalatban sikerült rátalálnom a Rossmann akciós,leárazott kis polcán.
Nagyon tetszik. Tartósak és szépek. :)
Remélem még sikerül majd találnom belőle.

Update:
Hát,sajnos mégsem lettünk a legjobb barátok.
Két darabnak beletörött az aplikátor feje, valamint nem tudtam megszokni az émelyítő illatát. :(
Sajna kukában végezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nagyon tetszik. Tartósak és szépek. :)
Remélem még sikerül majd találnom belőle.

Update:
Hát,sajnos mégsem lettünk a legjobb barátok.
Sajna kukában végezték.

HontiAgi

2017. február 6.

UPDATE:
Nem is indulhatott volna jobban a hétfő reggelem. A nagy rohanásban kb utolsó reménysugárként villant fel bennem hogy ezt majd jól a számra kenem és elég élénk lesz ahhoz,hogy senkinek ne tűnjön fel milyen viseltes a fejem többi része. A bibi csak annyi, hogy a kis drága annyira "Made to Stay" hogy az aplikátor feje úgy döntött ma, és innentől az örökkévalóság további részére az üvegben marad. Magyarán letört az aplikátor feje. Nem haragszom rá, már csak röhögni tudok kínomban, de azért szomorú vagyok hogy még egész sok volt benne (mivel már kifutott termék, őrizgettem mint valami kincset), hirtelen felindulásból mégis kivágtam reggel a kukába. Bár ha belegondolok valószínűleg nem lett volna türelmem rúzsecsettel kibányászni belőle a cuccot, szóval mindegy. Azért hogy fair legyek, egy ilyen baki után muszáj levonnom egy csillagot.

Most vettem leakciózva a Jen and Berry's árnyalatot, őszre pont jó bogyószín lesz. :) Kezdem rögtön a "negatívummal", a 8 órás tartósság szép mese, bár eleve szerintem nincs ember aki elhiszi. Tartósabb, mint bármelyik szájfény, sőt lehet még pár rúzsomat is lekörözi, és az elején gyönyörűen csillog. Először ez a szájfényes csillogás kezd lekopni, marad a mattabb bogyószín, tehát így kb 2in1 funkcionál :) A felvitele az erős színe ellenére is könnyű, nem mászkál el, és ha félrekenjük is elég könnyű korrigálni. Kicsit talán ragacsos, de engem ez addig nem zavar amíg a szél nem fújja bele a hajam. Összegésében ezért a 700 forintért teljesen megérte, örülök hogy rábeszéltem magam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

UPDATE:

PAncsi79

2016. december 27.

Nagyon sajnálom, hogy akkor sikerült felfedeznem ezt a terméket, amikor már épp kivonták!
Nagyon szárazak az ajkaim, úgyhogy nálam ezek a folyékony állagú, hidratáló hatású termékek az abszolút favoritok.
Nagyon szép, természetes színű, kellemes viselni... Sajnálom, hogy hamarosan kifogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

CzMónika

2016. december 23.

Nagyon jó ajaktermék, szép színek, viszonylag tartós is, de nekem már kettő applikátornak beletört a feje :( , pedig óvatosan használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

csopke

2016. július 11.

Ez elég jól bírja rajtam. Szép élénk színei vannak. Bár én a light-osabb színeket szeretem jobban. Mégis megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

balazsdora

2016. június 8.

A 060 Mission PINKpossible szín birtokosa vagyok és nagyon szeretem. Tartós, szépen kopik, bár nekem kicsit túl csillogós, de egy papírzsepivel felitatom ami nem kell és úgy remek. Sajnálom, hogy már nem gyártják, kipróbáltam volna más színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 8.

BrienneLannister

2016. június 2.

Nagyon tartós a színe, az ajkat tényleg megszínezi szóval miután letöröltük még meglátszik a színe szóval vigyázni kell ne menjen ki a száj vonaláról :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

danna113

2016. május 27.

Kicsit ragacsos, néha túl fėnyes (a matt darabokat jobban kedvelem) és nem mindegyik kėnyelmes viselet, de az erősebb színek tartósak (a szín maga legalábbis, mint egy ajakszinező) és utána is egyenletesen kopik. Miután csak a szín marad az ajkakon hajlamos szárítani. Majdnem az összes szín megvan belőle, de a nude árnyalattal (rose wood is she could) nem vagyok kibékülve, mert azok gyakorlatilag alig látható szájfények, illetve a szín váltós (what is your atti nude) valahogy fura végeredményt ad. Az erősebbeket szeretem, ott megéri a kellemetlenségeket a kapott eredmény. Szerintem most már ennél sokkal jobb darabokat lehet kapni a márkãn belül és kívül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0