Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller (2 méteres állványok)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2017. június 22.

Lelőhely:   Müller (2 méteres állványok)

A szín-egységesítő primer friss, természetes és egészséges arcbőrt kínál. A gyengéd formula Shea vajjal és Argán olajjal nyugtatja a bőrt és javítja a smink tartósságát. A lágy barack textúrájával, amely fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, biztosítja az azonnali ébresztő-hatást. Használható smink alá, vagy csak önmagában.

matekinga

2017. február 27.

5* mert nem tűnik el olyan hamar az alapozó! Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

5* mert nem tűnik el olyan hamar az alapozó! Nekem bevált.

fuufanni

2016. november 3.

Nagyon jó árnyalat, tényleg segít visszahozni az életet az arcomba egy-egy átbulizott éjszaka után. Egy baja van nagyon furcsa a szaga, de ha ezen túllendülünk igazán jól használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

electropanic99

2016. április 9.

Végre kihoztak egy ilyen barack / rózsás primert, egyébként is hulla arcszínem van amin az alapozók sem tudnak sokat segíteni (akkor sem fogok szolizni, nem érdekel, nekem hülyén áll) és ez a primer úgy tűnik frissít ezen az egészen. Eddig viszonylag keveset használtam, de megelőlegezem neki az 5*-ot így 1-2 próba utánra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

DeNoirChristine

2015. október 15.

Nagyon szeretem ! Tényleg egészségesebbnek néz ki tőle a bőröm,arról nem is beszélve,hogy szuperül hidratál,és tartja meg a sminkemet a nap végéig. Könnyebb rajta eldolgozni az alapozót,nekem alapdarab !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Éna Bellatrix

2015. június 28.

narancsos-barackos alapszínű primer alapvetően fakó/halvány bőrszínre (pale skin). elsőre a kezemről adagoltam az arcomra, és ott látszott igazán a színe (ami a lemosási próbálkozások alapján igazán tartós is). meg is lepett a kezemen a nyoma, de az arcomon kevéssé éreztem a változást. aztán rájöttem, hát ehhez nem elég pale az arcszínem (eredetileg más célra kerestem primert...). viszont rájöttem, a szemek alatti karikák primerezésére tökéletes lesz, az ottani szürkeséget-kékséget nagyban tudja javítani, akár magában is - erre fogom elhasználni. jól eloszlaható, hamar beszívódik, jó tapintású lesz tőle a bőröm. a szaga kicsit fura, de hamar elillan. igaziból mindent ad, amit ígér, csak én válogattam ki őt rosszul, ezért megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

drzoerose

2015. május 17.

nem igazán veszek észre jelentős változást az arcomon előtte,utána
kaptam,így annyira nem feszengek rajta
nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

nem igazán veszek észre jelentős változást az arcomon előtte,utána
kaptam,így annyira nem feszengek rajta
nem venném újra

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0