Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2019. március 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2019-es Glow Patrol limitált kiadás

Ragyogó hatású primer, fényvisszaverő gél gyöngyökkel amely eltünteti az egyenetlenségeket. A fényvisszaverő gél gyöngyökkel ellátott primer ideális alapot nyújt a sugárzó arcbőr érdekében, és tökéletesen előkészíti a bőrt a sminkelésre. A friss gél textúra eltünteti az egyenetlenségeket és természetes megjelenésű ragyogást biztosít az arcnak.

googles

2019. március 28.

hsara etvagygerjeszto lelkesedesenek hala megvettem. Innen is koszonom, hogy ujabb nem kulonosen szukseges vasarlasra osztonzott 😂😂😂

Valoban jo kis cucc, es gyonyoru, ha valakinek hasznos egy ilyen alap, igyekezzen, mert mar a legtobb helyen elkapkodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Lina14

2019. március 13.

vékony, hidratáló alap, fényes, de nem természetellenes, az illata egy picit erős, de nem vészes, elillan a sminkelés végéig. szép rajta az alapozó, bár nekem nem tart egész nap

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

hsara

2019. február 22.

A mi dm-unkben 4 db volt belole. Tegnapelott megvettem egyet es ma visszamentem megvenni azt a 2-t ami maradt. Az en boromon az alapozot iszonyatosan szeppe teszi, kisimul tole a borom, es nagyon termeszetes, nem puderes. Nagyon kar, hogy limitalt. Nekem abszolut 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!