Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niki0704, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   drogériák, online

marysidehouse95

2018. november 13.

Ezt a terméket is használtam egy darabig. Jól fedett, jó volt az ára. Egyedül a színskála volt az, ami nem elég tágas nekem. A legvilágosabb árnyalat ebből a púderból is sárgás volt, ami a vakítóan sápadt bőrömön nevetségesen festett.
3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

3-as.

dindori

2015. november 13.

A zsíros bőrömre sajnos nem sokat ér, de ez valószínűleg nem az ő hibája. Nagyon szép, természetes a végeredmény vele, de nekem nagyon gyorsan átfénylik, ennél erősebb mattításra van szükségem. Normál bőrűeknek jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 13.

csengevarga

2015. szeptember 2.

a tökéletes púder... isteni illata van, szépen fed, nem zsírosodik tőle a bőröm se, de nem is szárítja. és az ára is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

senskin

2015. február 3.

Egyszer volt ilyenem, nem volt rossz, de nem vettem újra. Viszonylag világos árnyalatot használtam el belőle, árban is tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

eo

2014. november 21.

UPDATE:
Fú, hát volt egy hullámvölgyem púderek terén, pedig ezzel nem igen volt problémám ezelőtt. Szóval a Bourjois Healthy Balance-ban sikerült kissé csalódnom, pedig a márka alapozója után azt gondoltam, hogy tökéletes lesz számomra. Utána barátnőm ajánlására - és persze a jó krémmániás vélemények hatására vettem egy Essence darabot. Nem vált be igazán, pár használat után inkább félretettem. Aztán lehet azzal is úgy járok majd, mint ezzel, meeert.. mivel nem volt más púderem itthon, csak ez az egy, amit a korai kevésbé pozitív tapasztalatok után inkább elsüllyesztettem a sminkes fiókomban, nos hát így kénytelen voltam elővenni. Legalább annyi időre, amíg újabb púdert sikerül levadásznom - gondoltam én, na de sikerült tök pozitívan csalódnom ezúttal! Most úgy érzem, hogy pont annyira mattít, amennyire szeretném (közepesen), nem fényesedik át a bőröm, de nem érzem azt sem, hogy szárítana, vagy kiemelné a száraz részeket. Szóval már kezdek is a végére érni. :) Nem tudom, hogy mi változott: rosszul használtam-e (azt észrevettem mondjuk most is, hogy azért oda kell figyelni, hogy mennyit viszünk fel és milyen mozdulatokkal), vagy a bőröm változott. Vagy mindkettő. Mindenesetre most igencsak szeretem és örömmel használgatom. Úgyhogy + 2 csillag.

2012. szeptember 16.
Eredetileg Miss Sporty púdert használtam, az itteni jó vélemények alapján gondoltam, hogy ideje ezt is kipróbálni. A Miss Sporty-ra nagyon sokan amolyan "első púderként" tekintenek, amin tovább kell lépni. De miért? Én elég sokat vártam ettől a terméktől, határozottan szebb végeredményre számítottam. De az én bőrömön valahogy nem az igazi, néha szinte jobban kiemeli a bőrhibákat. Lehet hogy ennyire rossz árnyalatot sikerült kifognom? Nem tudom, mi lehet a gond, de szerintem visszatérek a Miss Sporty-hoz, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

UPDATE:

2012. szeptember 16.

NewGirl

2014. október 6.

Kb. fél éve hagytam abba a használatát, mert beszereztem egy Bourjois púdert ami jobban bevállt. Addig meg voltam elégedve a Catrice-el, szépen mattított. Viszont ma újra elővettem és olyan ráncokat is előhozott és kiemelt, amikről nem is tudtam eddig hogy léteznek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Bnemrita

2014. május 7.

Érdekes a csomagolása. Én a kerek púderekhez voltam szokva. Mivel zsíros bőröm van, bizony rászorulok a púderre, de sajnos nem ez lett a kedvencem. Gyorsan "átfénylik" tőle a bőröm, nem tart elég ideig és hiába nem drága, azért annyira nem olcsó, hogy kétóránként púderezzek. Még mindig keresem zsírosodásra hajlamos, világos bőrömre az igazit, amit nem aranyáron mérnek :(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 7.

Boo92

2014. március 2.

Szép és jó kis "kocka" púder :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 2.

Szép és jó kis "kocka" púder :)

kissenikor

2014. február 14.

Rövid távú megjelenéshez jól használható púder. Mattosít, de hamar átfénylik, zsírosodik tőle a bőröm. Talán 2 órát ha kibír az arcomon. Nagyon világos az arcom, így a legvilágosabb árnyalat pont jó hozzá, de a szokásos Catrice minőséget nem üti meg. Leárazva vettem féláron, így megérte, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

storm28.oe

2014. február 10.

Porol...de a doboz jol zár.Több szint probáltam,de nem sikerült igazán eltalálni.Hamar "átfénylik" az arcon.Ha van idő pamacsolni vagy idegrendszere az embernek a folyamatos utánpotláshoz,nem rossz,de van jobb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.