Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2012 november/decemberi limitált kiadás.

Csúcsdivat: az Arcpirosító Mousse finom rózsaszín árnyalatban, variálható fedettséggel természetes ragyogást ad arcodnak. A legjobb: innovatív textúrájának köszönhetően könnyen felvihető és elkenhető.

dodoos

2013. március 6.

Amikor megvettem nagyon tetszett a színe,szép,rózsaszín,nagyon pigmentált krém pirosító. Legnagyobb sajnálatomra az én arcom rendkívül hülyén áll...azóta a polcomon áll. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 6.

titinem

2012. december 14.

fehér bőrre jó megoldás, mert természetes pírt ad, de tényleg 2-3 réteg kell, de szépen építhető, jól eldolgozható, nem lesz foltos a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

adra

2012. december 12.

1290 forintért vettem meg, amit kicsit drágának tartok, de már régóta szerettem volna egy ilyen mousse blusht. A színe nagyon halvány, a hófehérke arcomra is minimum 3 réteg kell, hogy látszódjon, viszont nagyon jól eldolgozható és nem lesz -arconcsaptak- feelingem tőle. Halvány piros por állagú pirosítót raktam felé hogy fixáljam, és egy 6-8 órát kibírt, persze 12 órás tartósságot azért ne várjunk tőle. Mindent összevetve én nagyon szeretem, olyan kis kompakt és kellemes halvány rózsaszín , baba-arc készíthető vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, Methicone, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Methicone, Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Red 7 / CI 15850, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.