Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

audrina22

2021. július 8.

Ma vásároltam, nagyon szép a finishe, eldolgozható. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

Nnnnndddd

Korcsoport: < 18
2021. június 30.

Eddigi legszebb bronzer amit a drogeriakbol probaltam, csodas es tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 30.

Eddigi legszebb bronzer amit a drogeriakbol probaltam, csodas es tartos!

rouge23

2021. május 14.

Nekem is a 030-as árnyalat van meg, nagyon szeretem. Tartós, könnyen használható, nem porzik. Nem tervezem leváltani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

F_Kitti0412

2021. május 6.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót, pont megfelelő a textúrája és a pigmentációja. Egyszerűen tudom használni, tartós! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

MaDalma

2020. október 12.

Nekem a 020 deep bronze árnyalat van meg már pár éve és kifejezetten jó drogériás bronzosító. A tartóssága nem teljesen az igazi, de még így is bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Én is nagyon szeretem, nekem is a 030-as árnyalat van meg. Tartós és szépen kontúroz. Sajnos a felirat a doboz elején már nem látható, annyit forgatom :). Régóta meg van és még csak a közepe fogyott ki, pedig szinte minden nap használom... Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Vivus94

2020. július 27.

Nagyon szeretem, tökéletes ár-érték arányú termék a mindennapi használathoz. Elég pigmentált, vigyázni kell vele, hogy ne essünk túlzásba illetve, hogy ne maradjon foltos a végeredmény, de a mindenre odafigyelünk gyönyörű hatást lehet vele elérni. (030 Medium Bronze)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

diii24

2020. július 15.

Eddig egy darabot vettem belőle (lassan érik a második), amit már rommá használtam. Így végig gondolva nem is használok másik bronzosítót... Könnyen túlzásba esek, ha nem figyelek, pedig elég belőle egy kevés is mert nagyon szépen pigmentált. Viszont egyszerűen eldolgozható, szóval ha megszalad a kezem, egy kis "simogatással" természetes hatást tudok elérni. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

JAAAZMA

2020. június 27.

Napcsókolta hatás!! :D
Nagyon szuperál, vigyázni kell vele, mert pigmentált és hagyhat foltokat maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Napcsókolta hatás!! :D

fdorottya

2020. június 25.

IMÁDOM! Annyira szép színe van. Tartós is ez mellett. Nagyon sokszor vásároltam már újra. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate