Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható , Helyszín: --, fizetés: --
Arezu

2019. november 17.

Teszi a dolgát, jó érzés a bőrömnek, talán kicsit erős a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Teszi a dolgát, jó érzés a bőrömnek, talán kicsit erős a színe.

makeupqueen1

2019. november 13.

A színe egyáltalán nem jó, nagyon(!) narancssárga. Emiatt biztos nem veszem újra. Viszont 3*-ot adok, mert konnyu felvinni kezdőknek is akar, es nem lesz foltos es meg tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Boudica

2019. szeptember 30.

A 035-ös árnyalat van meg ami kontúrozáshoz tökéletes. Jól tudom építeni, viszonylag tartós is viszont hajlamos sáros, foltos hatást kelteni, így néha több időbe telik szép eredményt elérni vele. Az árához képest tényleg jó, de szerintem legközelebb valami mást próbálok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Gerda0131

2019. július 18.

Nekem Nagyon nem Vált be. Nem pigmentált, narancssárgás inkább mint barna. Nagyon Sok kell belőle hogy látszódjon de inkább semmi sem kell belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

pjulia

2019. július 17.

Szerintem körülbelül 20 percet bír ki az arcomon, pedig még sminkfixálót is használok. Ami még szörnyűbb, hogy narancssárga..az eddig kipróbált catrice termékekhez képest hatalmas csalódás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

se98

2019. május 22.

Nagy remenyket fuztem hozza, az itt olvasott velemenyek alapjan vettem meg. A szine szep puder fele vagy alapozo fele hasznalom, konnyen lehet vele dolgozni, de abszolute nem tartos szamomra maximum ha egesz nap hozza se ernek az arcomhoz... es a LEGSZORNYUBB hogy eltomitette a porusaimat, sosem voltam pattanasos tipusu, de most az arcom szelen ahol hasznaltam a termeket 3-4 pattanas jott elo mind a ket oldalon 😭😣 nekem nagyon nem valt be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

RCC

2019. április 22.

Lehetne kicsit tartósabb, sajnos elég zsíros a bőröm és primerrel plusz alápúderezve se bírja néhány óránál tovább rajtam. Szerencsére találtam megfelelő színt, pedig elég sápadt bőröm van. A legtöbb bronzosító vagy túl sötét vagy túl narancssárga, ennél nincsenek ilyen gondok és tényleg szép matt színe van. Árban rendben van, könnyű eldolgozni, pont megfelelő a pigmentáltsága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

beautydorcsi

2019. április 19.

Ez egy nagy 0 számomra.
Mattító hatása egyáltalán nincs, sőt még ki is ül az arcomra, emellett viszket tőle a bőröm.
Amikor felviszem szép eredményt ad, de kb. fél óra és rettenetes. Arról nem beszélve, hogy narancssárga...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Ez egy nagy 0 számomra.

magyaredina

2019. április 17.

Szerettem használni. Találtam a bőröm színéhez megfelelő árnyalatot. Jól eldolgozható, nincs mű hatása.
Az ára jó, tartóssága jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Az ára jó, tartóssága jó.

veniko12

2019. április 1.

Szépen el lehet dolgozni, és elég 1x felvinnem ahhoz, hogy látványos legyen. Egyáltalán nem drága, és sokáig elég. Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate