Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: orsii21, az összetevőket feltöltötte: Tutu23, Módosítva: 2012. április 12.

Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1390 Ft

Napbarnított színt kölcsönöz, mialatt mattítja bőrt.

2 színkombinációban kapható világosabb és sötétebb bőrtónusúak számára.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
*500Ft* Bronzosítók
Ár: 500Ft/darab , Eladó: tsolya
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta

Elena1230

2020. augusztus 5.

Én is nagyon szeretem, nekem is a 030-as árnyalat van meg. Tartós és szépen kontúroz. Sajnos a felirat a doboz elején már nem látható, annyit forgatom :). Régóta meg van és még csak a közepe fogyott ki, pedig szinte minden nap használom... Ennyi pénzért ajándék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Vivus94

2020. július 27.

Nagyon szeretem, tökéletes ár-érték arányú termék a mindennapi használathoz. Elég pigmentált, vigyázni kell vele, hogy ne essünk túlzásba illetve, hogy ne maradjon foltos a végeredmény, de a mindenre odafigyelünk gyönyörű hatást lehet vele elérni. (030 Medium Bronze)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

diii24

2020. július 15.

Eddig egy darabot vettem belőle (lassan érik a második), amit már rommá használtam. Így végig gondolva nem is használok másik bronzosítót... Könnyen túlzásba esek, ha nem figyelek, pedig elég belőle egy kevés is mert nagyon szépen pigmentált. Viszont egyszerűen eldolgozható, szóval ha megszalad a kezem, egy kis "simogatással" természetes hatást tudok elérni. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

JAAAZMA

2020. június 27.

Napcsókolta hatás!! :D
Nagyon szuperál, vigyázni kell vele, mert pigmentált és hagyhat foltokat maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Napcsókolta hatás!! :D

fdorottya

2020. június 25.

IMÁDOM! Annyira szép színe van. Tartós is ez mellett. Nagyon sokszor vásároltam már újra. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Tbettus

2020. június 23.

Nagyon szép "napcsókolta-hatást" lehet vele elérni, de vigyázni kell, mert könnyen túlzásba lehet vinni. Ár/érték arányban nagyon király.
A tartóssága nem az igazi...dehát 1000 forint könyörgöm.🤷‍♀️ ahhoz képest nagyon nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Fgreta1

2020. június 11.

Régóta ezt használom, semmi negatívat nem tudok mondani. Tartós, szép a színe és nem utolsó sorban kedvezményes árú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

szata1

2020. május 21.

Régebben is használtam a sötétebb árnyalatot, most a világos van meg. Szeretem. A világos annyira nem üt el a bőröm színétől, de pont ezért természetes a hatása. Szépen el lehet dolgozni, egyenletesen “kopik” de eléggé tartós nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Ada26

2020. április 26.

Nagyon bevált, csak jót tudok mondani. Nem szárít, elég pigmentált. Nem kell sokat felkenni, így sokáig elég

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

nyuszika39

2020. január 31.

a legsötétebb árnyalat van meg, de sajnos alig látszik a bőrömön, sajnálom, hogy nincsen ennél sötétebb, így nem nagyon tudok róla mit mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate