Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Rose23
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

bereszsuzsa

2021. április 24.

Ha szemöldökceruza, akkor ez tökéletes választás. Nagyon jó a ceruza textúrája, az árnyalatok is kiválóak, a kefe pedig szépen elrendezi a kusza szálakat és puhítja az élesebb kontúrokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

SzilAnn

2021. április 23.

A szemöldök ceruzák közt szerintem 10/10. Most olyan korszakomat élem, amikor kísérletezek más típusú szemöldök termékekkel, most más termékeket preferálok, így ezt nem használom Azonban ha szükségem lenne szemöldök ceruzára, gondolkodás nélkül újból megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

dreammiyss

2021. április 14.

2020. febr.6
Mostanában az egyszerűbb felvitel miatt előnyben részesítem a ceruzákat. Nemsoká hamvasra festem a hajam, így gondoltam a silver hatású cerkából beszerzek egyet. Használni nem rossz, kézre áll, viszont a tartóssága nem a legideálisabb. Hosszabb, rohanósabb hétköznapokon szükséges a megigazgatása, de ez nem olyan zavaró. 😊

UPDATE:
Anno volt még egy cerkám a márkától (a fent említett darab, egyébként nem lett silver hajam végül), de ritka szar árnyalatban választottam (úgy rémlik, hogy én voltam még a tudatlan, tapasztalatlan koromban (jó lett volna másra kenni, mikor a napokban rátaláltam)), mostmár reflexből tudom szemöldök téren mi kell. A 030warm brown árnyalat van meg. Szuper termék, ennyi pénzért jobban megéri, mint az essence cerka. Szeretem a kefét a végén, nagyon praktikus. Kiszerelésében is többet nyújt az essence cerkánál, amit egyébként évekig használtam....most hogy itt is lett catrice polc egyértelmű, hogy ezentúl ezt a terméket teszem a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

2020. febr.6

UPDATE:

Guppi

2021. április 10.

Update: Hegyezgettem lelkesen ezt a ceruzát, majd az utolsó 3 centihez érve azt tapasztaltam, hogy onnan hiányzik a "bele". Más is járt már így, vagy ez ennél a cerkánál normális? Vagy csak én fogtam ki hibás darabot?

Első "hegyezős" szemöldökceruzám, eddig más kiszerelésű terméket használtam (wax+por, pomádé, filces, stb). Szépen lehet vele dolgozni, természetes lesz a végeredmény, a végén a kis kefe nagyon praktikus. Az egyetlen bajom vele, hogy nagyon puha az állaga, így hamar kopik, gyakran kell hegyeznem, ezért sajnos gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Nikolett9

2021. március 30.

Sokáig a kedvenc szemöldökceruzám volt, amíg nem találtam rá a Lidl sajátmárkásra, ami feleennyibe kerül, de ugyan ezt tudja. Szép a színe, igazi barna, az állaga is megfelelő, se nem túl kemény, se nem túl puha. Sokáig fent marad, egy élményfürdőzés végeztével is csak megerősíteni kellett a vonalakat. Viszonylag sokáig elég volt mindennapi használat mellett is. Havonta egyet használtam el úgy, hogy teljesen kitöltöttem és megrajzoltam a szemöldököm. Csupán azért vonok le egy csillagot, mert találtam olcsóbbat, de kíváló termék, és bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

noramayer

2021. március 10.

Nem mindig rajzolom a szemöldököm, mert természetesen is elég sűrű, de ha erősebb smiket készítek, akkor csak ezt használom már évek óta. Mint ahogy már előttem is mondták, se nem kemény, se nem túl puha, és ez az első olyan ceruzám, ami a szállítás és leejtés ellenére se tört még el és normálisan lehet hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Fkrisztina23

2021. március 9.

Sokáig elég, könnyű használni (kezdőknek kiváló), természetes hatást ad, tartós. Reggel nagyon gyorsan meg tudom csinálni a szemöldököm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

sarah0425

2021. február 28.

Szeretem, jó vele formázni és sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Szeretem, jó vele formázni és sokáig elég :)

mirabell

2021. február 28.

Számomra nagyon szuper ez a szemöldökceruza, egész nap fennmarad a szemöldökömön, nem kenődik, sőt sima vízzel én nem tudom lemosni, kell a sminklemosó, elég tartós. Nagyon precízen lehet vele dolgozni. 2. alkalommal vettem újra, nagyon sokáig elég nekem egy ceruza, de biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Vivien9907

2021. február 9.

Egyik barátnőm ajánlására vásároltam meg. Számomra remekül szuperál, a szemöldököm egységesítésére használom, illetve hogy egy kis színt adjak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate