Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

emesevaradi

2022. április 26.

Évek óta a kedvenc szemöldök ceruzám, már a második fog lassan elfogyni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Évek óta a kedvenc szemöldök ceruzám, már a második fog lassan elfogyni.

tth.agi

2022. április 25.

Évek óta a kedvencem, sokáig elég, precíz vonalat tudok húzni vele, és szuper a kis kefe a végén. A fesu kupakja mindig eltűnik a neszesszeremben. Egyebkent 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Dorka98

2022. április 25.

Imádom!
7 éve csak ezt használom. Könnyű vele dolgozni, olcsó, viszonylag tartós, szép a színe - én mást nem is várok el egy szemöldökceruzától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 25.

Imádom!

ljohanna

2022. március 10.

Szép, természetes "haj színekben" érhető el. Nem vöröses, nem meleg színek. Kellően kemény (nyáron azért jót tesz neki a hűtőben tárolás), szépen hegyezhető, nagyon természetes eredményt lehet elérni vele. A márka vízálló színezett szemöldök spiráljával együtt használom, szuperek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

noricza

2022. február 12.

Én pont az a korosztály vagyok akinek tini korában a cérna szemöldök volt a divat. Ennek iszom is a levét elég szépen, pedig az akkor igencsak cikinek számító dús szemöldököm, most, ha csak félig visszanőne is baromi boldog lennék. Szóval van egy felemás szemöldököm ami a visszanövesztésnél persze, hogy nem egy vonalban nőtt vissza. Ezután jött a soft powder tetoválás, ami persze kiegyensúlyozta a dolgot és még jó is lehetett volna ha egy hónapnál tovább tart. Sebaj... Szóval betévedtem a drogériába mert most már annyira gáz, hogy az itthon talált inkább melegebb tónusú barna szemceruzával igazgattam a szemöldököm, úgy voltam vele ettől rosszabb már nem lehet. Lekaptam ezt a polcról, az volt ráírva 'Date with Ash-ton' - bánja már a tök, csak legyen szemöldököm. A szín tetszik, passzol is hozzám szerencsére (és nem vöröses!! ez azzzz!), a kefe praktikus, a ceruza nem túl kemény, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 12.

CherryEve

2022. január 14.

Mindig visszatértek az én Ash-tonomhoz, pedig sok más ceruzát próbáltam közben is.
Egyszerűen legjobb volt eddig, amit találtam, és szeretem a végén lévő kis kefés megoldást is, így szép és természetes lesz az eredmény.
Tartóssága is rendben van, és szépen lehet dolgozni vele,odafigyelve, hogy mindig megfelelő legyen a hegye.
Most is van itthon 3 darab is,hogy mindenhol legyen kéznél szükség esetére, szóval biztos újra veszem 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Vicus

2021. november 30.

Sokáig válogattam a színek között, vagy túl melegnek, vagy túl halványnak, szürkésnek találtam őket, majd kezembe került a 040 Don't Let Me Brow'n árnyalat, ami pont passzol a középbarna hajamhoz. Nem túl sötét, se nem világos, inkább hideg tónusú. Kellően puha, de nem túlságosan, én tartósnak is ítélem, bár biztosan nem olyan, mint egy filc, ami dörzsölés hatására sem kenődik el. Nagyon praktikus a ceruza végén lévő spirálkefe, minden nap használom. Kicsit gyakran kell faragni, tehát viszonylag gyorsan fogy, de én meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban mondjuk egy tégelyes festék jobban megéri, hiszen az sokkal, de sokkal tovább elég. A ceruzával nekem könnyebb, gyorsabb megrajzolni a szemöldökömet, nem kell ecsettel pepecselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

vitezviki

2021. november 27.

Most próbálom először ezt a terméket, előtte évekig az Essence szemöldökceruzáját használtam, de gondoltam ideje valami mást is kipróbálni. A 035-ös árnyalatban vettem meg, mivel ez volt a legsötétebb és leghűvösebb tónusú árnyalat. A ceruza hegye elég puha, és az én tetszésemnek talán túl vastag is, épp ezek miatt nem lehet túlságosan hegyesre kihegyezni. Ennek ellenére meglepően nagyon szép szemöldököt tudtam felrajzolni, bár kicsit nehezebben. Ár-érték arányban szerintem megéri, én se vagyok túl csalódott, bár nekem leginkább az árnyalat miatt tetszik, végre egy ceruza ami nem vöröses barna vagy fekete és megy a szemöldököm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

veci

2021. november 19.

Perfect BrowN árnyalatban van meg. Abszolút meg vagyok vele elégedve, nem túl kemény és nem is túl puha ceruza, ami tartós is. Azt azért érdemes kiemelni, hogy aki plusz hajszálakat szeretne vele rajzolni, azt ezzel a termékkel nem hiszem, hogy életszerűen meg lehet oldani. Én csak valamelyest kitöltöm vele a szemöldököm és arra hibátlanul bevált. Külön szimpatikus, hogy többféle barna árnyalatban is elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Hanna06

2021. november 7.

Nagyon bevált, többször újravettem már. Precízen lehet vele dolgozni és rendkívül tartós, simán kibírja az egész napot. Nekem a szín is passzol a saját szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate