Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 550 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Titkoss05

2020. január 22.

Többször újravettem, teljesen megéri az árát. Nagyon jó az állaga, a kefe is tök praktikus, és én külön szeretem, hogy ezzel természetesebb szemöldököt tudok csinálni, nem pedig olyat, mintha filctollal húztam volna🤷😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

vrgdo1991

2020. január 19.

Már több ceruzát is elhasználtam, ebből sikerült megfelelő színt találnom. A tartóssága kifogástalan, remekül kézre áll. Természetes hatást lehet vele elérni és napi használat mellett is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

csillYke

2019. december 29.

Nagy szerelem a miénk. Sötétszōke hajamhoz a 040-es árnyalatot használom. Szeretek tesztelgetni a termékek közt, de nagyon gyakran megbánom. Ez a catrice ceruza valahogy újra és újra visszatér hozzám, mert mindig jobb mint a többi ceruza társa. Színben is, állagban is. Könnyū vele dolgozni, sokáig elég, és a kis kefe is hasznos rajta egy gyors igazításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

manna14

2019. december 14.

Nagyon sokat töprengtem, szürkésebb árnyalatút szerettem volna, most már tudom, hogy valószínűleg a színnevekre kellett volna jobban támaszkodnom, mint a külső árnyalatokra. A 040 Don't let me brow'n-t választottam, erősségre megfelelő lenne, de inkább barnás árnyalat, így nekem kevésbé hasznos. Majd csak elhasználom valahogy, viszont azt hiszem maradok a szemöldökpúderemnél, vagy esetleg következőnek egy gélesebb ceruzát választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

stdalma

2019. december 14.

Én már újra is vettem! Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, és természetes hatású lesz tőle a szemöldököm. Szőke hajamhoz, a 020-as árnyalata tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Colorful

2019. november 30.

Nagyon könnyű vele dolgozni, természetes lesz a végeredmény és ami a legfontosabb tartós is. Egész nap töretlenül fent marad, viszont könnyű lemosni. Az árnyalat is passzol, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

superultra

2019. november 23.

Annyira könnyen és gyorsan nem tudok vele dolgozni, mint a slim tesójával, de ez legyen a legnagyobb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

StellaStar95

2019. november 22.

Már nem használom, de szerettem, minden megvan benne, amit egy szemöldökceruzától elvárok.
Könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, szép a színe, a végeredmény természetes, precíz szemöldök. Ráadásul olcsó és sokáig bírja. Azt hiszem, akkoriban az essence szemöldökformázó palettájával együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

lunamoon06

2019. november 21.

Könnyű vele dolgozni, sokáig fent marad, szép eredményt ad.😊
Egyetlen bajom, hogy lehetne több színbe is. Szőkeként nehéz választani.☹
Ezért csak 4csillag, de egyébként szupi nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Könnyű vele dolgozni, sokáig fent marad, szép eredményt ad.😊
Egyetlen bajom, hogy lehetne több színbe is. Szőkeként nehéz választani.☹
Ezért csak 4csillag, de egyébként szupi nagyon

porc3lain

2019. november 12.

Szépen és gyorsan lehet vele dolgozni, nagyon kedvező az ára, az egyetlen kis problémám vele, hogy sokszor nincs készleten a Rossmannban (abban legalábbis, amelyikben én a legtöbbször megfordulok), de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate