Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Lichike

2019. május 23.

Én a Catrice eyebrow stylist 035 brown eye crown-t használom. Nagyon nehéz volt ilyen hidegebb árnyalatot találni a drogériákban.Hideg szőke hajamhoz csak ez passzol. Főleg csak sárgás szőke ceruzákat árulnak, amik az én hajammal hülyén néznek ki. Alapból fekete a szemöldököm, szóval világos árnyalatok nem jöhettek szóba. Szóval mikor megtaláltam, egyből megvettem, sőt vettem belőle egy pótot. Nagyon jó minőségű!!! Sokáig fennmarad, nem kenődik, könnyű használni. Külön plusz pont, hogy a végén ott van a spirál, azzal könnyű utána átféülni a szemöldököt. Amiben nekem feltűnt a tökéletessége, az az hogy hegyezés közben nem törik!! Eddig csak rossz tapasztalatom volt ilyen téren. Egy olcsóbbat használtam előtte, aminek kb. a fele arra ment el, hogy elhegyeztem, meg nonstop letört, ennél ilyet nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

kremmanias24

2019. május 23.

Szuper! Nekem a szemöldököm eléggé hiányos, mert régen sokszor nagyon vékonyra szedtem. Ezzel nyugodtan rajzolhatok a bőrömre is, nem kenődik el. Nabár majd nyáron meglátjuk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

dunaimano

2019. április 15.

Fél éve van szinte minden napos használatban nálam. Alapból szép szemöldököm van, sok formázást nem igényel (a természetesség híve vagyok). A spirál a végén nagyon praktikus, szépen átfésüli a szemöldökömet. A színe tökéletesen passzol hozzám. A rések kitöltésére, egységesítésre megfelelően szuperál. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

krisztina0012

2019. április 14.

Könnyű használni, a 020-as árnyalat van meg belőle, összességében tartós, csak a nap végére kopik egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

dorkaszabo14

2019. április 13.

Szerintem ez az egyik legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam! Könnyű vele dolgozni és abszolút természetes hatást kelt. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nnnoemi86

2019. április 8.

Frissen hegyezve a legjobb használni, már többször újra vettem, elég tartós, nap végére kopik csak picit. Természetes hatású eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

kaspo

2019. március 31.

Tartós, nagyon szép a színe. A szőke hajamhoz a 045-ös szürkés árnyalat nagyon jól passzol. Negatívum, hogy elég kemény a hegye. Ezt leszámítva nagyon jó termék. Ilyen szép színt más gyártótól még nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

gaimanna

2019. március 24.

Kellemes, kicsit géles állaga van, amitől könnyedén siklik a szemöldökön. Szerintem emiatt kicsit gyorsan is kopik, gyakran kell hegyezni, és így általában mindig picit tompa a hegye, ezért inkább óvatosan satírozok vele, mintsem szálkázok. Így sem tűnik művinek az eredmény, alapvetően jól lehet vele dolgozni, még ha nincsenek is tűéles vonalak. A színe pont jó, a 040-es barna árnyalatot használom, pedig amúgy szőke vagyok, de egyáltalán nem üt el a színeimtől, természetes, és nem is narancssárgás, csak vigyáznom kell, hogy ne nyomjam túl erősen, mert akkor kicsit erős lesz a barna, és nehéz utána eldolgozni. Sokáig fent marad, nem maszatolódik, bár én még zselével fixálom is, de a nap végén is ott van, ahol lennie kell. Nagyon szeretem a kefét a végén, szépen át lehet fésülni vele a szemöldököt, a sörték is pont jó puhaságúak. A kupakja kicsit laza (vagy idővel meglazult) mindkét oldalon, sokszor elkallódik a táskában vagy nesszeszerben, ha magammal viszem. Az ára is baráti. Mindent összevetve nagyon jó kis szemöldökceruza, tuti újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Briebalogh

2019. március 12.

Nagyon szeretem, csak ezt használom. Nem kenodik el, tartós, az árnyalat, amit használok tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Lillaa

2019. március 11.

Evek ota ezt hasznalom. Miota szemoldoktetovalasom van is ezzel javitom ha mar kopik. Szepen lehet vele dolgozni, mindennap hasznalom 1 ceruza 3-4 honapig siman kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate