Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Rose23
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

HontiAgi

2020. július 6.

Elmentem egy szemöldök stylingra, hogy kapjak egy kis segítséget a vad szemöldököm megszelídítésében és többek között őt is ott mutatták be nekem. Hazahoztam és azóta teljesen kiütötte a korábbi porral bénázós megoldásomat, sokkal könnyebb vele célzottan kitölteni a lyukakat ha vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

missatomicbomb

2020. június 2.

Nekem a nagybetűs szemöldökceruza. Kipróbáltam többet is régen, de igazából évek óta (azt hiszem már 4 v 5) csak ezt az egyet veszem. Imádom, szerintem nagyon szépen lehet vele dolgozni. Nekem szőkésbarna a hajam és nagyon nehéz megfelelő árnyalatot találni általában, de itt megvan évek óta a befutó és tökéletesen illeszkedik a hajam színéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

plinda

2020. április 27.

Nagyon jó a formulája, krémes de mégse mozdul el,tartós és a szemöldökömet se tépi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Biancah

2020. április 10.

Én a természetesség híve vagyok, és ennek megfelelő szemöldököt lehet vele rittyenteni pár vonással, és satírozással, ami azért a mesterkélt tetovált egyenszemöldökök közt szerintem nagy szó. A Date with Ash-ton-t használom már évek óta, ami érdekes, mert szőkén és barnán is passzol hozzám. Sokszor újravettem, próbálkoztam mással, de mindig visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

eeniko

2020. április 3.

A keféjét nagyon szeretem, a ceruzát pedig együtt használom egy szintén Catrice szemöldökporral. Így ketten szuperul kiegészítik egymást. A Catrice termékek nálam egyébként is nagyon népszerűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Jelizz

2020. március 23.

sok arnyalatban kaphato ami jo es nem draga. Szepen lehet vle dolgozni, nem tul kremes.. viszont nap vegere kivorosodik a ceruza a szemoldokomon s elhalvanyodik szal nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

kittihnl

2020. március 18.

Nos, ár-érték arányban jó, a színe jó, kedvelem is, ám valóban nem valami tartós, ezt nagyon sajnálom. Máskülönben tökéletes lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

NHana

2020. március 14.

Egy barna színnel rendelkezem belőle. Szépen lehet vele rajzolni a szálakat, a végen lévő kefe hasznos, de nem túl természetes a hatás amit el lehet vele érni, tartóssága átlagos.
Szerintem kicsit túl hipeolt, egy átlagos szemöldökceruza semmi extra.
Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Szerintem kicsit túl hipeolt, egy átlagos szemöldökceruza semmi extra.
Ár-érték arányban jó.

dreammiyss

2020. február 6.

Mostanában az egyszerűbb felvitel miatt előnyben részesítem a ceruzákat. Nemsoká hamvasra festem a hajam, így gondoltam a silver hatású cerkából beszerzek egyet. Használni nem rossz, kézre áll, viszont a tartóssága nem a legideálisabb. Hosszabb, rohanósabb hétköznapokon szükséges a megigazgatása, de ez nem olyan zavaró. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

mlexa

2020. február 4.

Ár-érték arányban valóban jó a termék. Azonban nekem valahogy pont ezzel a ceruzával lesz kissé természetellenes a szemöldököm. 😔
Sokkal jobban néz ki, ha poros termékkel emelem ki. Nem tudom... A szín tökéletes amúgy, és valóban egész nap a helyén marad. Ezért az árért rengeteg terméket kapunk,ami hosszú ideig elég lehet. A kefe is praktikus. Szerintem én maradok a poroknál, de attól még kipróbálásra abszolút ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate