Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 829-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 829

Segít keretet adni a szemnek és formálni a szemöldököt a beépített porszerű textúra és a kefe használatával. Így könnyű elkészíteni a tökéletes ívet a természetes hatásért.

3 árnyalatban kapható

Ár: 829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed-peas
Ár: 600 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Párszor próbált (gyári hegyezéssel -> épphogy a vége próbált csak), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
dunaimano

2019. április 15.

Fél éve van szinte minden napos használatban nálam. Alapból szép szemöldököm van, sok formázást nem igényel (a természetesség híve vagyok). A spirál a végén nagyon praktikus, szépen átfésüli a szemöldökömet. A színe tökéletesen passzol hozzám. A rések kitöltésére, egységesítésre megfelelően szuperál. Szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

krisztina0012

2019. április 14.

Könnyű használni, a 020-as árnyalat van meg belőle, összességében tartós, csak a nap végére kopik egy kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

dorkaszabo14

2019. április 13.

Szerintem ez az egyik legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam! Könnyű vele dolgozni és abszolút természetes hatást kelt. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

nnnoemi86

2019. április 8.

Frissen hegyezve a legjobb használni, már többször újra vettem, elég tartós, nap végére kopik csak picit. Természetes hatású eredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

kaspo

2019. március 31.

Tartós, nagyon szép a színe. A szőke hajamhoz a 045-ös szürkés árnyalat nagyon jól passzol. Negatívum, hogy elég kemény a hegye. Ezt leszámítva nagyon jó termék. Ilyen szép színt más gyártótól még nem találtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

gaimanna

2019. március 24.

Kellemes, kicsit géles állaga van, amitől könnyedén siklik a szemöldökön. Szerintem emiatt kicsit gyorsan is kopik, gyakran kell hegyezni, és így általában mindig picit tompa a hegye, ezért inkább óvatosan satírozok vele, mintsem szálkázok. Így sem tűnik művinek az eredmény, alapvetően jól lehet vele dolgozni, még ha nincsenek is tűéles vonalak. A színe pont jó, a 040-es barna árnyalatot használom, pedig amúgy szőke vagyok, de egyáltalán nem üt el a színeimtől, természetes, és nem is narancssárgás, csak vigyáznom kell, hogy ne nyomjam túl erősen, mert akkor kicsit erős lesz a barna, és nehéz utána eldolgozni. Sokáig fent marad, nem maszatolódik, bár én még zselével fixálom is, de a nap végén is ott van, ahol lennie kell. Nagyon szeretem a kefét a végén, szépen át lehet fésülni vele a szemöldököt, a sörték is pont jó puhaságúak. A kupakja kicsit laza (vagy idővel meglazult) mindkét oldalon, sokszor elkallódik a táskában vagy nesszeszerben, ha magammal viszem. Az ára is baráti. Mindent összevetve nagyon jó kis szemöldökceruza, tuti újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Briebalogh

2019. március 12.

Nagyon szeretem, csak ezt használom. Nem kenodik el, tartós, az árnyalat, amit használok tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Lillaa

2019. március 11.

Evek ota ezt hasznalom. Miota szemoldoktetovalasom van is ezzel javitom ha mar kopik. Szepen lehet vele dolgozni, mindennap hasznalom 1 ceruza 3-4 honapig siman kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

96viktoria

2019. március 8.

Én évek óta csak ezt használom, imádom!
Nagyon szép természetes hatású szemöldököt tudok vele formázni, színei is tökéletesek és még az ára is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Én évek óta csak ezt használom, imádom!

pont

2019. március 1.

nem rossz termék, színre okés, bár picit kevésbé élénk lehetne talán, használni is könnyű, praktikus meg minden, viszonylag tartós is. DE azért az durva, hogy nálam konkrétan KÉT HÉTIG tartott ki. oké, minden nap használtam, de azért nem 3 szál szemöldököm van, inkább csak 'rásegítettem' vele, főleg a végeknél. nem egy nag yösszeg, de tényleg baromi gyorsan elfogy, kéthetene kéne újravennem, amíg a porállagú cuccok évekig húzzák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate