Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

JVica98

2019. augusztus 27.

Nekem egészen bejött ez a ceruza, szép a színe, természetes, szépen fog. Bár elég gyorsan kopik, sokat kell hegyezni, emiatt vonok le egy pontot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Nekem nem igazán jött be, szerintem túl kemény, szinte karcolta a bőrömet, amikor színezni próbáltam vele. Illetve a precíz hatáshoz egy szemöldök formázása közben is 4-5x meg kellene hegyezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

rszandra

2019. augusztus 8.

Minőségi, jól használható ceruza, és főleg jó hogy természetes színe van, nem lesz fura narancsos árnyalata a szemöldökömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

MaryMills

2019. augusztus 1.

Nekem a zsíros bőrömön nem teljesített valami fényesen, elég hamar lekopott, ráadásul baromi hamar el is fogyott. Nekem arra lett volna szükségem, hogy vékony szálakat tudjak húzni vele, de erre a célra számomra alkalmatlan.
A kanyarban nincs a forgalomból kivont szemöldök filchez képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

A kanyarban nincs a forgalomból kivont szemöldök filchez képest.

Floree

2019. július 31.

Ma próbáltam ki először. Tegnap vettem, miután megint elfogyott elég hamar az eddigi kedvenc szemöldökrajzolóm, így egy olyat kerestem amit nem kell olyan sűrűn hegyeznem. Felvitele egyszerű volt, és nagyon könnyen kenhető a formulája, nem kell odanyomnom a szemöldökömhöz a ceruzát. A 020-as árnyalat (Date with Ash-ton) nagyon természetesnek hat az arcomon, tetszik. Remélem tényleg megérte... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

TKataa

2019. július 20.

Egyszerűen tökéletes. Tartós, természetes hatás, könnyű vele dolgozni. Sminkelmsóval szépen, gyorsan eltávolítható. Praktikus kiszerelés: kupak, kefe... Abszolút kedvenc szemöldökceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Kamea

2019. július 17.

Tökéletes állagú szemöldökceruza. Könnyű felvinni, tartós, a keféért a végén pluszpont jár és még műanyagkupakkal is befedték!
Mindezért a luxusért az ára pedig még csak hab a tortán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

Mindezért a luxusért az ára pedig még csak hab a tortán!

happy

2019. július 12.

Nagyon jó kis ceruza. Pont megfelelő a keménysége, viszonylag tartós és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

LizzC

2019. június 8.

P2 szemöldökporhoz kiegészítőként használom, csodás párost alkotnak! Nagyon jó állaga van a ceruzának, pont jó se nem kemény, se nem túl puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Nymeria94

2019. június 4.

Ha jól tévedek, akkor immáron negyedik éve kiváló harcostársam a 030-as Brow-n eyed Peas fantázianevű árnyalat és reményeim szerint még jó néhány közös év vár ránk. :-)
A ceruza hegye tökéletes állagú, se nem túl kemény, se nem túl puha, nagyon könnyedén és gyorsan kaphatunk vele szép természetes és precíz végeredményt. Amivel egy kicsit kevésbé vagyok elégedett az a tartóssága. Példának okáért legutóbb a Glamour-napokon tapasztaltam, hogy a nagy ruhapróbálgatások közepette bizonyos helyeken igen csak hiányossá vált a szemöldököm, illetve az elmúlt hetekben egy kiadós negyven perces biciklizést követően szintén lyukacsos szemöldökökkel találtam szembe magamat. Mondjuk azt fontos leszögeznem, hogy egy néhány tinikori, önkezemmel végrehajtott szemöldökcsipeszes vérengzést követően, sajnos igen csak sok helyen kell hozzátoldanom az eredeti szemöldökömhöz ceruzával és a tartósságbeli probléma is inkább a bőrre visszarajzolt területeket érinti, szóval ez talán kevésbé a ceruza hiányosságának tudható be. Emellett számomra nagy pozitívuma még, hogy napi használat mellett sem fogy gyorsan (mint anno a Trend It up ceruzája), én általában Glamour-napokon szoktam beszerezni és egy ceruza nálam a tavaszitól az őszi kupon napokig simán kitart.
Összességében nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, szinte biztos vagyok benne, hogy amíg a Catrice állványok állandó kínálatának része lesz, addig visszatérő vásárlója maradok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate