Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

AnnaAnyaralu

2022. szeptember 8.

Hosszú évek óta ezt használom, egy ideig a Maybelline slim szemöldök automata ceruzajat használtam, de ismét ehhez nyúltam. Taryos, intenzív és szépen lehet vele dolgozni. Cc krémmel együtt sajnos nem működik, kenődik, vagy picit olajosabb alapozóval sem. Így ilyenkor en egy szemöldök spirallal fixalom. Ár arany értékben tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

Csenge0523

2022. augusztus 23.

Nem igazán szeretném túragozni. Rohadt jó termék, és abszolút kedvenc. Kb 5 éve csak ezt használom. Szépen és szinte alig kopik, könnyű kezelni és szép, természetes hatást kelt. Hasonló termék az Essence szemöldökceruzája, de az lényegesen ócskább ennél, és fele ennyire sem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

KittiTailor

2022. augusztus 10.

Sokáig tököltem a boltban, mire sikerült kiválasztanom a nekem való színt, de megérte az idő, mert nagyon bevált. Fura szürkés-barnás árnyalata van a szemöldökömnek, nehéz volt az eddig próbált termékekkel természetes hatást elérnem. Ez viszont marha jó, nagyon precízen lehet vele dolgozni, egyetlen hátránya, hogy a szép eredményhez 1-2 használat után újra hegyezni kell, emiatt viszonylag gyorsan fogy. Nekem a spirál rész pár hét után levált a ceruzáról, pedig csak itthon használom, nem dobálom táskába. Ettől még persze lehet használni, csak kicsit macerásabb. Ezektől eltekintve újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

Zsofk

2022. július 11.

Nagyon szeretem, szerintem mindenki meg tudja találni a tökéletes színt benne. Sajnos mostanában akármelyik DM-be megyek, az én színem el van fogyva, ezért váltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 11.

szilvia.bano

2022. június 26.

Volt, aki azt írta, kicsi a színválaszték, szerintem ellenkezőleg, az Essence-nél pl. csak alapszínek vannak itt barnából több árnyalat is van. A 030-ast vettem meg. A tartóssága megfelelő, szépen illeszkedik a szemöldököm színéhez. Pluszpont, hogy van rajta szemöldökspirál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 26.

emesevaradi

2022. április 26.

Évek óta a kedvenc szemöldök ceruzám, már a második fog lassan elfogyni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 26.

Évek óta a kedvenc szemöldök ceruzám, már a második fog lassan elfogyni.

tth.agi

2022. április 25.

Évek óta a kedvencem, sokáig elég, precíz vonalat tudok húzni vele, és szuper a kis kefe a végén. A fesu kupakja mindig eltűnik a neszesszeremben. Egyebkent 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Dorka98

2022. április 25.

Imádom!
7 éve csak ezt használom. Könnyű vele dolgozni, olcsó, viszonylag tartós, szép a színe - én mást nem is várok el egy szemöldökceruzától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Imádom!

ljohanna

2022. március 10.

Szép, természetes "haj színekben" érhető el. Nem vöröses, nem meleg színek. Kellően kemény (nyáron azért jót tesz neki a hűtőben tárolás), szépen hegyezhető, nagyon természetes eredményt lehet elérni vele. A márka vízálló színezett szemöldök spiráljával együtt használom, szuperek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

noricza

2022. február 12.

Én pont az a korosztály vagyok akinek tini korában a cérna szemöldök volt a divat. Ennek iszom is a levét elég szépen, pedig az akkor igencsak cikinek számító dús szemöldököm, most, ha csak félig visszanőne is baromi boldog lennék. Szóval van egy felemás szemöldököm ami a visszanövesztésnél persze, hogy nem egy vonalban nőtt vissza. Ezután jött a soft powder tetoválás, ami persze kiegyensúlyozta a dolgot és még jó is lehetett volna ha egy hónapnál tovább tart. Sebaj... Szóval betévedtem a drogériába mert most már annyira gáz, hogy az itthon talált inkább melegebb tónusú barna szemceruzával igazgattam a szemöldököm, úgy voltam vele ettől rosszabb már nem lehet. Lekaptam ezt a polcról, az volt ráírva 'Date with Ash-ton' - bánja már a tök, csak legyen szemöldököm. A szín tetszik, passzol is hozzám szerencsére (és nem vöröses!! ez azzzz!), a kefe praktikus, a ceruza nem túl kemény, szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate