Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

CherryEve

2022. január 14.

Mindig visszatértek az én Ash-tonomhoz, pedig sok más ceruzát próbáltam közben is.
Egyszerűen legjobb volt eddig, amit találtam, és szeretem a végén lévő kis kefés megoldást is, így szép és természetes lesz az eredmény.
Tartóssága is rendben van, és szépen lehet dolgozni vele,odafigyelve, hogy mindig megfelelő legyen a hegye.
Most is van itthon 3 darab is,hogy mindenhol legyen kéznél szükség esetére, szóval biztos újra veszem 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Vicus

2021. november 30.

Sokáig válogattam a színek között, vagy túl melegnek, vagy túl halványnak, szürkésnek találtam őket, majd kezembe került a 040 Don't Let Me Brow'n árnyalat, ami pont passzol a középbarna hajamhoz. Nem túl sötét, se nem világos, inkább hideg tónusú. Kellően puha, de nem túlságosan, én tartósnak is ítélem, bár biztosan nem olyan, mint egy filc, ami dörzsölés hatására sem kenődik el. Nagyon praktikus a ceruza végén lévő spirálkefe, minden nap használom. Kicsit gyakran kell faragni, tehát viszonylag gyorsan fogy, de én meg vagyok vele elégedve. Ár-érték arányban mondjuk egy tégelyes festék jobban megéri, hiszen az sokkal, de sokkal tovább elég. A ceruzával nekem könnyebb, gyorsabb megrajzolni a szemöldökömet, nem kell ecsettel pepecselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

vitezviki

2021. november 27.

Most próbálom először ezt a terméket, előtte évekig az Essence szemöldökceruzáját használtam, de gondoltam ideje valami mást is kipróbálni. A 035-ös árnyalatban vettem meg, mivel ez volt a legsötétebb és leghűvösebb tónusú árnyalat. A ceruza hegye elég puha, és az én tetszésemnek talán túl vastag is, épp ezek miatt nem lehet túlságosan hegyesre kihegyezni. Ennek ellenére meglepően nagyon szép szemöldököt tudtam felrajzolni, bár kicsit nehezebben. Ár-érték arányban szerintem megéri, én se vagyok túl csalódott, bár nekem leginkább az árnyalat miatt tetszik, végre egy ceruza ami nem vöröses barna vagy fekete és megy a szemöldököm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

veci

2021. november 19.

Perfect BrowN árnyalatban van meg. Abszolút meg vagyok vele elégedve, nem túl kemény és nem is túl puha ceruza, ami tartós is. Azt azért érdemes kiemelni, hogy aki plusz hajszálakat szeretne vele rajzolni, azt ezzel a termékkel nem hiszem, hogy életszerűen meg lehet oldani. Én csak valamelyest kitöltöm vele a szemöldököm és arra hibátlanul bevált. Külön szimpatikus, hogy többféle barna árnyalatban is elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Hanna06

2021. november 7.

Nagyon bevált, többször újravettem már. Precízen lehet vele dolgozni és rendkívül tartós, simán kibírja az egész napot. Nekem a szín is passzol a saját szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 7.

Fiszuli

2021. szeptember 22.

A Catrice Slim'Matic szemöldökceruzára kerestem alteratívát, ugyanis olyan szinten termelem miatta a hulladékot, hogy már szégyellem magam. Nem volt kérdés, hogy a márka hasonló termékeit veszem górcső alá, hát természetesen jól rá is faragtam az első választással, egy szemöldökfilccel... az a termék és az a minőség méltatlan a márkához... aki kíváncsi, nyugodtan elolvashatja a többi véleményem között a szösszenetemet. Szerencsére megvettem ezt a ceruzát is, bár küzdős volt kiválasztani a megfelelő árnyalatot. Nagyjából 4-5 színt láttam kipakolva, viszont mind egytől egyig hideg, szürkés színek voltak, ami hozzám se közelről, se távolról nem passzol. Egyetlen egy ceruza bujkált még ott köztük, a "025 perfect brown", ami végre barna volt, olyan barna, mint a Slim'Matic "040 cool brown", viszont ahogy forgattam, nézegettem, már látszódott benne egy csepp vöröses beütés. Gondoltam, hogy annyira nem lehet gáz, így jött velem, főleg meg ennyi pénzért. Múlt héten voltam szemöldök festésen és amióta kopik a szín, azóta ezzel a ceruzával húzok utána és a végeredmény így egyszerűen tökéletes, mintha csak a Slim'Matic "040 cool brown"-t használnám, pedig egymás mellé téve a két ceruzát, szabad szemmel is látszik, hogy a két szín elüt egymástól. És mégis jó, mégis jól áll és se villanynál, se természetes fénynél nem látszik semmi rendkívüli a szemöldököm színében. Nagyon kíváncsi leszek, hogy meddig fog tartani ez a hatás, ha például teljesen kikopik a festés a szemöldökömből, akkor hogyan fog muzsikálni, de tartok tőle, hogy ott már majd kiüt a vöröses árnyalat. Ha így lesz, akkor arra ott lesz a Slim'Matic "040 cool brown", de így már harmadannyit, vagy negyedannyit fogom használni, nem mindegy, hogy egy hónapban kettő-három fogy belőle, vagy csak egy fél. Tartósságával meg vagyok elégedve, nap végén is úgy áll rajtam, ahogy reggel felrajzoltam. A színe nem változik napközben. Nem nagyon kopik a hegye sem, egy hete van mindennapos használatban és még nem kellett hegyezni, a szemöldököm végét is simán meg tudom vele húzni még mindig. Annyira tényleg nem precíz, mint a Slim'Matic, de gyakorlott kézzel pikk-pakk lehet vele dolgozni. A keféje is nagyon jó, bár duci, de ebből semmi hátrány nem származik. Viszont sajnos negatívat is tudok írni, mégpedig, hogy egy csöppet kemény maga a ceruza. Nem kell vele átszakítanom a koponyámat, hogy fogjon a bőrömre, de míg a Slim'Matic-et csak oda kell érinteni a bőrhöz, és már meg is fogta, ezzel bizony szó szerint rajzolni kell, mint a papírlapra. Így nekem minden reggel van 1-2 szál szemöldök veszteségem, ami persze fel sem tűnik, mert a "vastagszemöldökösnaptárosnéni" is irigykedhet a "dússágomra", de... de ott van az a de...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Sokadikat használom. Nem drága, könnyű használni, bár nincs nagyon nagy színskála, én megtaláltam azt a színt ami rajtam természetesen hat, ráadásul nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Nagyon nem szeretem, nehéz vele dolgozni. Gyorsan laposodik a hegye, nem lehet percíz vonalakat húzni. A színválaszték pocsék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Viktoria_fks

2021. szeptember 3.

Hennával festettem eddig a szemöldököm, de túl hamar kikopik. Nem akartam újra port ill. gélt használni, szerettem volna egy sima ceruzát.
Semmi utánaolvasás után keresgéltem egy nem drága de szimpatikus ceruzát. Erre esett a választásom.
Azt kell, hogy mondjam, tökéletes! 100 évvel ezelőtt is ceruzával kezdtem a szemöldököm kiemelését, de borzalom volt az összes, így utána már soha nem is próbálkoztam velük.
Viszont örülök, hogy ezt megvettem. Nagyon szépen meg tudom húzni a szemöldököm vele, nem maszatol, nem törik le a hegye, ha kifaragom, és a kefe részt is hasznát tudom venni, mert szépen el tudom osztatni a szemöldökömön.
Nap végére is ugyanúgy fennt marad, abszolút nem kenődik el.
Azt hiszem 8-900 Ft-ért vettem, abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nap végére is ugyanúgy fennt marad, abszolút nem kenődik el.
Azt hiszem 8-900 Ft-ért vettem, abszolút kedvenc!

Abidel

2021. augusztus 19.

Nagyon jó kis ceruza, többször is újravettem, de találtam jobbat. Egy probléma van vele, ultra gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate