Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Lylien

2020. december 10.

UPDATE 2020. december 10.
Évek óta alapdarab, marad is, csak a 035 Brown Eye Crown árnyalat, mintha most sötétebb lenne, szinte már feketébe hajlik, így óvatosan kell rányomni, halványan felvinni. Sötét hajhoz és szemöldökhöz a 030 Brow-N-Eyed Peas-szel felváltva használom.

UPDATE 2018. szeptember 1.
És a kérésem meghallgatásra talált! Megjelent egy új sötét árnyalat 035 Brown Eye Crown néven. A Charlie Brownhoz képest icipicit világosabb, de így is tökéletesen pótolja. Eddig is csúcstartó volt nálam ez a ceruza, de most újra beleszerettem, mert a régi minőség mellett az új szín is szuper lett.
(Természetesen a korábban leírtak máig érvényesek: szép, tartós, praktikus, nem drága.) Kis turpisság, hogy a mennyiségen csökkentettek: már nem 1,6 g, hanem 1,4 g.

2016. április 7.
Szintén Essence szemöldökceruzáról váltottam erre, sőt, párhuzamosan is használtam a kettőt. Az Essence-hez képest egy kicsit keményebb (de nem túl kemény) a hegye, ami pont arra jó, hogy ne kelljen állandóan hegyezni, mégis szépen lehet vele dolgozni, ráadásul sokáig elég (Catrice 1,6 g, Essence 1 g).
Szép a színe, nem kenődik el nap végére sem, abszolút természetes hatást lehet vele elérni. A kefe praktikusabb, mint a hagyományos "fésűszerűség" a szemöldökceruzáknál. Tökéletes.
Amit nagyon-nagyon sajnálok, hogy a 050 Charlie Brow'n Is Black In Town árnyalat megszűnt, így most másikat kell választanom...
Lehetne bővíteni a színválasztékot, de azért megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 10.

UPDATE 2020. december 10.

UPDATE 2018. szeptember 1.

2016. április 7.
Lehetne bővíteni a színválasztékot, de azért megkapja az öt csillagot.

Bajzatv

2020. november 29.

Az eddigi legjobb szemöldökceruzám. Nem kenődik, tartós, nem túl puha/kemény, tökéletes állagú. Sokáig tart, a keféje is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

kisbobitas

2020. november 27.

Nagyon szeretem ezt a szemöldökceruzát, igaz ritkán nyúlok hozzá, mert szerencsére sűrű a szemöldököm. Tetszik, hogy nem brutál pigmentált, hanem olyan pont jó. Szerintem tartós ami a legfontosabb.
Ha elfogy biztosan újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 27.

Ha elfogy biztosan újra veszem :)

racheldawes

2020. november 17.

A legjobb szemöldökceruza, amit valaha használtam. Természetes, viszonylag sűrű szemöldököm van, így csak "egységesítésre" használom, illetve keretezek a fésű részével. Nagyon könnyű használni, nem karcol vagy sérti fel a bőrt, illetve irritációt sem tapasztaltam (szemben sok hasonló termékkel, amik apróbb pattanásokkal "örvendeztettek meg), a színe pedig (030- Brow-n-eyed Peas) telitalálat számomra, végre találtam egy olyan árnyalatot, ami nem üt el az alapvetően sötétszürkébe hajló szemöldökömtől. Hegyezni is egyszerű, nem törik (bár meglehetősen gyorsan kopik), illetve az ára is nagyon baráti. Nem kérdés, hogy újra fogom-e vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Bella_h

2020. október 27.

Sokszor újravettem már, ár érték arányban szerintem a legjobb, tartós, a keféjét nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 27.

Kkitti0126

2020. október 20.

Imádom! Ár értékben pont jó.
Nem kenődik el, a kis kefe szuper hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Imádom! Ár értékben pont jó.
Nem kenődik el, a kis kefe szuper hozzá.

JuliSkozi

2020. október 1.

Nem kenődik el, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Nem kenődik el, nagyon szeretem!

ViktoriaFanni

2020. szeptember 6.

Nagyon szeretem , szuper árnyalatai vannak ! Viszonylag sokáig elég is mindennapi használat mellett. Egyetlen negatívum , nekem egy idő után kopott tőle a szemöldököm. Egy-két fokkal lehetne puhább , hogy huzamosabb használat mellett ne sérüljön a szemöldök az állandó satírozástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Chrissy

2020. szeptember 5.

Legjobb! Sokat kiprobaltam, van sok jo minoseg, de ami jo minoseg es szinben is tokeletes szamomra az ez. Nem tul puha, nem is kemeny, gyorsan tudom vele intezni a sminkem. Tetovalva van a szemoldokom, de mar kicsit fakult, igy egy kis szinerositesre hasznalom. A 020 Date with Ash-ton arnyalat igazi taupe, azaz szurkesbarna. Nekem ez az egyetlen szin, ami termeszetesen es jol all, viszont pont ezt nehez beszerezni. Csak egy masik letezik, ami szinben stimmel, de az puhabb, nehezebb hasznalni, arban is tobb es vastag, ezert a hegyeszese is nehez.
Ez viszont tokeletes, ugyhogy tartok belole még tartalekot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Ez viszont tokeletes, ugyhogy tartok belole még tartalekot is.

Ivy1986

2020. augusztus 16.

Sokáig kitart,bár nekem a tekerős verziója jobban bejön. :) azzal nemtudom miért,szebben feltudom vinni. Csak az meg nagyon hamar elfogy,pedig nem hasznalom napi szinten .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate