Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Alizani

2020. augusztus 7.

Szeretem. Színben és tartósságban is remek. Szépen felvihető. A catrice márka egyébként is nagy barátom, de ez a ceruza különösen közel áll a szívemhez. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Elena1230

2020. augusztus 5.

Nem tudom, hogy ez-e az a szemceruza, amelyiket én használom, azt nem találtam a Catrice cuccok között, így ide írok. Nagyon szeretem, a hamvas barna árnyalatokat imádom és az elnevezésüket is :). "Date with ASHton", "Never be ASHamed" Tartós, könnyen felvihető és a színe...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

shandel

2020. július 28.

Ez az eddigi legjobb szemöldökceruzám amit használtam. Baromi tartós, nem kenődik el, szépen a helyén marad. Nem mellesleg árban is szuper. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 28.

pinksunset

2020. július 25.

Nagyon szeretem, régebben port használtam, de az túl macerás volt, ezért gondoltam veszek egy ceruzát. Nem bántam meg, könnyű vele dolgozni, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

Maleficent237

2020. július 25.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. A port én mindig túl töménynel éreztem az egyébként középbarna színű, de vastagszálú, erős szemöldökömre. Ezzel pont annyi rásegítést tudok elérni, amennyi kell, nem lesz túl mű hatása, és egész nap tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

HontiAgi

2020. július 6.

Elmentem egy szemöldök stylingra, hogy kapjak egy kis segítséget a vad szemöldököm megszelídítésében és többek között őt is ott mutatták be nekem. Hazahoztam és azóta teljesen kiütötte a korábbi porral bénázós megoldásomat, sokkal könnyebb vele célzottan kitölteni a lyukakat ha vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

missatomicbomb

2020. június 2.

Nekem a nagybetűs szemöldökceruza. Kipróbáltam többet is régen, de igazából évek óta (azt hiszem már 4 v 5) csak ezt az egyet veszem. Imádom, szerintem nagyon szépen lehet vele dolgozni. Nekem szőkésbarna a hajam és nagyon nehéz megfelelő árnyalatot találni általában, de itt megvan évek óta a befutó és tökéletesen illeszkedik a hajam színéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

plinda

2020. április 27.

Nagyon jó a formulája, krémes de mégse mozdul el,tartós és a szemöldökömet se tépi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Biancah

2020. április 10.

Én a természetesség híve vagyok, és ennek megfelelő szemöldököt lehet vele rittyenteni pár vonással, és satírozással, ami azért a mesterkélt tetovált egyenszemöldökök közt szerintem nagy szó. A Date with Ash-ton-t használom már évek óta, ami érdekes, mert szőkén és barnán is passzol hozzám. Sokszor újravettem, próbálkoztam mással, de mindig visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

eeniko

2020. április 3.

A keféjét nagyon szeretem, a ceruzát pedig együtt használom egy szintén Catrice szemöldökporral. Így ketten szuperul kiegészítik egymást. A Catrice termékek nálam egyébként is nagyon népszerűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate