Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Jelizz

2020. március 23.

sok arnyalatban kaphato ami jo es nem draga. Szepen lehet vle dolgozni, nem tul kremes.. viszont nap vegere kivorosodik a ceruza a szemoldokomon s elhalvanyodik szal nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

kittihnl

2020. március 18.

Nos, ár-érték arányban jó, a színe jó, kedvelem is, ám valóban nem valami tartós, ezt nagyon sajnálom. Máskülönben tökéletes lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

NHana

2020. március 14.

Egy barna színnel rendelkezem belőle. Szépen lehet vele rajzolni a szálakat, a végen lévő kefe hasznos, de nem túl természetes a hatás amit el lehet vele érni, tartóssága átlagos.
Szerintem kicsit túl hipeolt, egy átlagos szemöldökceruza semmi extra.
Ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Szerintem kicsit túl hipeolt, egy átlagos szemöldökceruza semmi extra.
Ár-érték arányban jó.

mlexa

2020. február 4.

Ár-érték arányban valóban jó a termék. Azonban nekem valahogy pont ezzel a ceruzával lesz kissé természetellenes a szemöldököm. 😔
Sokkal jobban néz ki, ha poros termékkel emelem ki. Nem tudom... A szín tökéletes amúgy, és valóban egész nap a helyén marad. Ezért az árért rengeteg terméket kapunk,ami hosszú ideig elég lehet. A kefe is praktikus. Szerintem én maradok a poroknál, de attól még kipróbálásra abszolút ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Titkoss05

2020. január 22.

Többször újravettem, teljesen megéri az árát. Nagyon jó az állaga, a kefe is tök praktikus, és én külön szeretem, hogy ezzel természetesebb szemöldököt tudok csinálni, nem pedig olyat, mintha filctollal húztam volna🤷😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

vrgdo1991

2020. január 19.

Már több ceruzát is elhasználtam, ebből sikerült megfelelő színt találnom. A tartóssága kifogástalan, remekül kézre áll. Természetes hatást lehet vele elérni és napi használat mellett is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

csillYke

2019. december 29.

Nagy szerelem a miénk. Sötétszōke hajamhoz a 040-es árnyalatot használom. Szeretek tesztelgetni a termékek közt, de nagyon gyakran megbánom. Ez a catrice ceruza valahogy újra és újra visszatér hozzám, mert mindig jobb mint a többi ceruza társa. Színben is, állagban is. Könnyū vele dolgozni, sokáig elég, és a kis kefe is hasznos rajta egy gyors igazításhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

manna14

2019. december 14.

Nagyon sokat töprengtem, szürkésebb árnyalatút szerettem volna, most már tudom, hogy valószínűleg a színnevekre kellett volna jobban támaszkodnom, mint a külső árnyalatokra. A 040 Don't let me brow'n-t választottam, erősségre megfelelő lenne, de inkább barnás árnyalat, így nekem kevésbé hasznos. Majd csak elhasználom valahogy, viszont azt hiszem maradok a szemöldökpúderemnél, vagy esetleg következőnek egy gélesebb ceruzát választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

stdalma

2019. december 14.

Én már újra is vettem! Nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, és természetes hatású lesz tőle a szemöldököm. Szőke hajamhoz, a 020-as árnyalata tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Colorful

2019. november 30.

Nagyon könnyű vele dolgozni, természetes lesz a végeredmény és ami a legfontosabb tartós is. Egész nap töretlenül fent marad, viszont könnyű lemosni. Az árnyalat is passzol, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate