Catrice

Ár:   909 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2022. május 3.

Kiszerelés:   1,4 g
Lelőhely:   drogériák, online

• precíz ceruza a szemöldök kiemelésére
  • a púderes állag természetes megjelenést biztosít
  • tartozéka egy kefe fésüléshez és az éles vonások lágyításához

6 árnyalatban kapható

Catrice Eye Brow Stylist Kefés Szemöldökceruza/eyebrow szemöldök kefe - 030 Brown-eyed Peas
Ár: 500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

superultra

2019. november 23.

Annyira könnyen és gyorsan nem tudok vele dolgozni, mint a slim tesójával, de ez legyen a legnagyobb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

StellaStar95

2019. november 22.

Már nem használom, de szerettem, minden megvan benne, amit egy szemöldökceruzától elvárok.
Könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, szép a színe, a végeredmény természetes, precíz szemöldök. Ráadásul olcsó és sokáig bírja. Azt hiszem, akkoriban az essence szemöldökformázó palettájával együtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

lunamoon06

2019. november 21.

Könnyű vele dolgozni, sokáig fent marad, szép eredményt ad.😊
Egyetlen bajom, hogy lehetne több színbe is. Szőkeként nehéz választani.☹
Ezért csak 4csillag, de egyébként szupi nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Könnyű vele dolgozni, sokáig fent marad, szép eredményt ad.😊
Egyetlen bajom, hogy lehetne több színbe is. Szőkeként nehéz választani.☹
Ezért csak 4csillag, de egyébként szupi nagyon

porc3lain

2019. november 12.

Szépen és gyorsan lehet vele dolgozni, nagyon kedvező az ára, az egyetlen kis problémám vele, hogy sokszor nincs készleten a Rossmannban (abban legalábbis, amelyikben én a legtöbbször megfordulok), de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sandrine

2019. október 23.

Szeretem, szerintem nagyon szépen lehet vele dolgozni, bár túlzásba lehet vele esni, de szépen lehet vele alakítani, kitölteni is hiányzó részeket. A Catrice szemöldök porával együtt használom, és tökéletes páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

klaudiakovacs95

2019. október 13.

Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni és természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni és természetes hatású.

Kincsike04

2019. október 7.

Zsíros bőrömön a nal végén fényes lesz és kicsit lekopik, de ez nem a termék hibája, hiszen nem mindent az én bőrömhöz terveztek. Valóban elég nyorsan fogy, de más termékkel kombinálva teljesen teszi a dolgát, sokszor vettem újra. Jók a színek is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

annafarkas

2019. október 1.

Teljesen jól teszi a dolgát. Nekem akkor jobban tetszik, ha kicsit tompább a hegye, mert hegyes véggel tud nagyon erős is lenni. Ettől független mehet az 5 csillag, újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Úristen, az örök, tökéletes kedvenc, megfelelő árnyalat, könnyű vele dolgozni, imádom a végeredményt, olcsó, sokáig elég, már szerintem a hatodikat vettem újra, akármit próbáltam ki eddig, mindig visszatértem ehhez a ceruzához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Leárazva vettem, végre találtam egy olyan ceruzát, amelyik maximálisan passzol a hajszínemhez:) -1 pont azért, mert gyorsan kopik és a kis keféje elég durva..(legalábbis nekem..)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate