Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Egyedülálló formulájú ajakrúzs, mely alkalmazkodik az ajkak pH-jáház és ezzel intenzívebbé teszi az ajkak természetes színét.

Saranhuone

2020. január 7.

Egész nyáron ezt kentem amikor csak valahova el kellett szaladnom és nagyon jó! Először egy kicsit féltem tőle, mert a szám alapból "láthatatlan", ha rúzs nélkül megyek ki, mindig megállít valaki, hogy rosszul vagyok-e :D viszont nincs kedvem rúzsozni egy pár perces boltbamenésért, főleg hogy a rúzsaim nagy része sötét színű és furán néznek ki ha teljesen sminkmentes archoz kenem fel őket. Szóval olvastam hogy az ajak színétől meg ph-jától függ a színe, na gondoltam lehet hogy valami halvány rózsaszín vagy pink lesz a végeredmény amit nem szeretek, de szerencsére tévedtem. Felkenem, pár másodperc után pedig egészen mély bordós-lilás lesz a szám, érzetre pedig tök olyan mint egy jobbfajta ajakápoló. Bár én csak ilyen kirohangáláshoz használom, meglepően tartós, valahogy befogja az ajakbőrt mint azok a koreai ajaktinták. Már csak egész pici van benne, de ma láttam hogy az akciós dobozkában van a R-ban, valószínűleg kifuttatják, szóval aki szereti, az még most túrja fel a dobozt érte, én megtettem, kell utánpótlás nyárra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Ayanna

2019. szeptember 30.

Nagyon jó termék, tartós, szép színe van rajtam, könnyű felvinni. Hétköznapokra a legjobb ajaktermékem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Guppi

2019. július 11.

Nagyon dögös sötèt pirosas-ciklámenes-bordós èrdekes színt vesz fel rajtam. Rendkívül tartós ès nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

ágica

2018. december 3.

Nagyon érdekes termék, az biztos. :) Rajtam lilás-pink, kicsit hajaz a koreai sminktrendek színeire, de minden egyes fényviszonyban más. Nagyon jól passzol hozzá a Sleek Flushed nevű pirosítója, az is erre a bordós-rózsaszínes árnyalatra hajaz világos bőrön.
Nem szárít, tovább tart, mint egy átlagos rúzs, de kifejezetten tartósnak se mondanám, befogja az ajkakat, ezért egyenletesen kopik.
Finom bogyósgyümölcsös illata van, de gyorsan elillan.
Összességében megérte megvenni 20% kedvezménnyel, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Finom bogyósgyümölcsös illata van, de gyorsan elillan.
Összességében megérte megvenni 20% kedvezménnyel, elégedett vagyok.

Zoi

2018. december 3.

Gyönyörű! Rajtam bordós-lilás. Imádom az illatát, egyáltalán nem szárít és nagyon tartós! Mindig nálam van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

lexyweaver

2018. november 27.

Nagyon tetszik rajtam a színe, de tartósabbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Nagyon tetszik rajtam a színe, de tartósabbra számítottam.

tara95

2018. június 19.

Az ára fájt egy kicsit, hiszen Ázsiából olcsóbban kapjuk ugyanezt, de megérte. Gyönyörű nehéz, fémes hatású, igényes csomagolás rejti a fekete rúzst. Nagyon extravagáns, a végeredmény rajtam folyamatosan más, függ az ajkaktól és a rétegektől is. Pinkes-lilás-füstös-meggy. Tipikus őszi-téli gyönyörűség, el is raktam a morcosabb időkre, amíg meleg van, a barackos-narancsos árnyalatokra szavazok. Ja igen, a tartóssága kiemelkedő és nem szárít, ribizli illata van :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

cicafun

2018. június 17.

Hihetetlenül tartós kis cucc! Evés-ivás meg sem kottyan neki! A színe nekem tetszik, de egyáltalán nem a nude kategória :) Nálam 1 rétegben fukszia, 2 rétegben mélyebb, de mégis finomabb enyhén bordós árnyalat. Az utóbbit jobban kedvelem. A Catrice honlap szerint feketeribizli olajat tartalmaz, érezhető egy kis ribizli illat. A tartóssága mellet másik nagy erénye, hogy nem szárít, sőt, egész jól puhítja az ajkakat. A csomagolása is tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

thalion3

2018. június 12.

Szeretem ennek a sima rózsaszín tesóját, meg a Clarins hasonló termékét. De ez messze túltesz mindkettőn! Lehet játszani az intenzitással, az egyszerű meggypirostól kezdve a vad fukszián át a liláig. Nagyon kényelmes a használata, nincs se íze se illata, se ragacsos érzés. Mintha ott se lenne... Mégis a legnagyobb érdeme a tartóssága. Simán kibír egy vacsorát, egy sörözést és még lemosás után is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

swestr

2018. május 4.

Először nem jött be, de aztán 2-3 próbálkozás után mégis megszerettem. Volt egy 'essence kiss the mermaid' rúzsom, aminek nagyon tetszett a színe, a minőségével azonban nem voltam elégedett. Úgy gondoltam, hogy ez talán tartósabb lesz és igazam lett. Először mikor felkenem picit sötét, de aztán ciklámenszínűre halványodik nekem, amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0