Caudalie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsi79, Módosítva: 2013. május 22.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging termék

Resveratrol-Oleyl 750, Polyphénols, Viniférine 500, több szabadalom, organikus összetevők

Marie Claire Prix d' Excellence de la Beauté 2010 évi nyertese

Marietta1977

2019. november 21.

Nekem nagyon jól hidratál, meglepően jó.
Még tesztelem, de egyelőre jót tudok mondani. Hamar felszívódik és az én már nem hamvas bőröm is hidratált lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Nekem nagyon jól hidratál, meglepően jó.

mikkamakka75

2019. augusztus 16.

Ajàndékba kaptam, így nem fàj annyira kimondani.. ez a szemkrém semmire sem jó. Nekem nem hidratàl eléggé, karikàkon nem segít, pedig ígéri és a szemem alatti kis vonalak is köszönik szépen, jól vannak. Elkenegetem még azt a keveset, ami van benne, de teljesen biztos, hogy nem veszem újra...

Úristen.. most néztem meg az àràt.. 80-100$.. hülyék ezek??! 😅 A tizedéért sem kellene 😂 de komolyan..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Kis mintám volt belőle (egy ajándékcsomaghoz járt), így nem sokáig tudtam használni és az összetevők miatt nem is hiszem, hogy újraveszem. Egyébként kellemes kis krém, viszonylag gyorsan beszívódott, illata nem sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

panka71

2016. július 25.

Nagyon szeretem a Caudalie termékeit- igaz, nem minden általam jónak gondolt termék vált be. Pl. ez sem igazán. Egy-két mèlyebb mimikai ráncom van a szem alatti részen, nos, becsülettel elkentem 2 üvegcsével, de sajnos nem történt semmi. Ártani nem ártott, de nekem egy picit még zsíros is volt. Irritációt nem okozott, sajnos a vonalak sem finomodtak. Ezt nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

ancsi79

2013. május 10.

A patikában azt mondták, hogy ehhez a krémhez még fiatal vagyok és valószínű igazuk volt. Annyi mindent kéne tudnia ennek a luxusterméknek és nálam még a finom vonalak sem tűntek el. Persze újabb szarkalábak sem jelentkeztek és felkenés után a feszülés és karikák is enyhülnek. A 35+véleményezők viszont maximálisan elégedettek vele, így lehet hogy pár év múlva újra próbát teszünk:) A magas ára miatt viszont csak 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.