CCUK Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nico1984, az összetevőket feltöltötte: Andyka, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Gazdag, ultra finom selymes púder egy tökéletes és természetes végeredményért. Gazdagították selyem képlettel, E-vitaminnal és UVA/UVB védelemmel a nap káros sugarai ellen. A bőrt nedvességgel látja el, nem szárítja a bőrt.
Illatmentes.

Ella

2017. március 30.

Tiniként sokat használtam, jó kis púder. Nem zsírosodik át, kitart órákon át, amolyan klasszikus púder, mint a MF Creme Puff. Ár-érték arányban szuper. Viszont a színei nem igazán megfelelőek, ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Sziluuun

2017. február 2.

Évekig ezt a márkát használtam, mert csak neki volt olyan árnyalatú púdere ami tökéletes volt a sápadt bőrömhöz. Sajnos itthon már nem lehet kapni, ezért ebay-ről rendeltem, de csalódnom kellett. A márkát megújították, a színek megnevezései maradtak viszont a színösszetétel változott. Azóta is keresgélek h melyik márka az ami hasonló színekkel dolgozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Pöti

2015. augusztus 19.

Atyaég, nekem is volt ilyenem, kb. 20 évvel ezelőtt, akkoriban nem ilyen volt a csomagolása. Nagyon menők voltunk ezzel a középiskolában, persze halálosan sötét volt rajtam még a legvilágosabb árnyalat is. Az illatát a mai napig fel tudom idézni.. :) Amikor suli-buli volt, akkor előkerültek a pillangós paletták a vállalhatatlan rikító színekkel, meg a fekete spirál, amitől póklábakat növesztett a pillánk.. :D Istenem, a régi szép idők.. :) Most én is a szép emlékek miatt adok neki csillagokat, nem a minőség miatt, mert ezzel kb. vakolni lehetett csak.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

csokiseszter

2015. augusztus 19.

Jajj, de regen volt! Nekem 1997 nyaranak meghatarozo darabja. A szint nem biztos, hogy eltalaltuk, de a discoban minden lanynak lapult a taskajaban egy tul sotet, v tul vilagos arnyalat. Kit erdekelt? Fiatalok voltunk es szepek :) nem volt meg primer, finish, paletta, csak tocsogtunk a festekben. Mondanam, hogy 2 pont, de ez volt a tinikorom, igy megy a max. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

killerqueen

2015. március 11.

Kamaszkorom ikonikus darabja :-) Ha jol emlekszem a Translucent nevu arnyalatot hasznaltam, illetve neha egy sotetebbet aminek nem emlekszem a nevere. Szerettem az illatat, az arcom barsonyos lett tole, imadtam! Nem ugy mint egyeb termekeit a markanak, az alapozok, korrektorok, szemspiralok katasztrofalisak voltak. A pirositojat es a lakkokat szerettem meg nagyon.
A napokban lapozgattam egy Avon katalogust es be volt illatositva az oldal a Black Suede ferfiillatnal. Ez volt a CC puder illata! Csak szagolgattam es majdnem elbogtem magam ugy ramtortek az emlekek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Rild

2013. november 12.

A minap találtam meg selejtezésnél ezt a CC kőpúderem. 10-es daydream árnyalatban:D Ez a szín! Sárgás narancsos barnás. Szivacs is benne volt de az sajnos mállós lett. Igazából már nem emlékszem rá hogy jó volt e vagy sem. Kb 14 éves lehettem mikor vettem az első ilyen púdert. Ólcsó, műanyag játékbaba szín :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Bambiii

2013. november 5.

Erre én is emlékszem:) Kamaszkorom egyik példánya sminkelés terén, amit inkább pamacsolásnak neveznék. Nagyon világos árnyalatban volt meg, az illata, az állaga így visszaemlékezve jó volt, viszont a szivacs hozzá inkább vicc kategória:) Persze akkor nagy kincsnek számított, nekem volt hozzá ugyanilyen márkájú korrektorom is, bőszen használtam a pattanásaimra. Szemceruza és szemhéjpúder (rikító zöld árnyalatban) anyukám készletéből lenyúlva és már kész is volt a smink :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 5.

elfi777

2013. november 4.

Hehe, pont a napokban jutott eszembe, hol a bánatban vettem én a sminkcuccaimat anno, és miket? Csak a diszkóban, vagy alkalmakra, esetleg, ha spóroltunk, és étterembe mentünk, akkor sminkeltünk. Nemrég találkoztam egy régi barátnőmmel, azt mondta emlékszik, milyen jó sminkeket rittyentettem magamra, főleg a franciás stílusom tetszett neki:) (spirál, tus, szemcerka, icipici pirosító, sötét barnás-vöröses rúzs). Mi még arcfénynek hívtuk a highlightert, és a "kihúzom a szemem cerkával" mindig ugyanazt jelentette, most a bloggerek meg írják, hogy vízvonal, olyan furcsa :)
Nekem a világos volt meg ebből, és szerettem, de főleg a dizsiben, mert nappal baromira látszott, és extra vakolat hatást produkált.
Közben beugrott, hogy főleg a bolhapiacon zsákmányoltunk sminket, esetleg az Illatszerbolt-nevezetűben, ha tellett rá:))
Finish, meg alap az alapnak meg ilyenek, hát, nevezzenek maradinak, én, ha most lennék hamvas bőrű kamasz vagy fiatal, semmi pénzért le nem mattítanám a rózsás üde bőrömet, kit érdekel 1-2 pati, és nem szarozok (bocsi) 8 réteggel, ami 100%, hogy eltömíti a pórusaimat, és a bőröm nem kap levegőt..
Ez a világos a hófehér bőrömből hullát csinált, a közepes meg sárgás volt, de egy komolyabb szemfestés mellé már kellett a púder, és amit tudnia kellett, azt tudta, csak szárított kissé és hát.. látszott, hogy van rajtam.
Ár-mennyiség-minőség igazából 3-4 között, de a szép emlékek miatt 4, és azért nekem nagy szó volt, hogy van sminktatyóm, mert bizony csóró kamasz voltam, mégis a kajapénzemből tudtam venni, ha kellett.
(Utáltam az ilyen izéket, de a Romana-ból volt 1-2 egész jó füzet:DD).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 4.

(Utáltam az ilyen izéket, de a Romana-ból volt 1-2 egész jó füzet:DD).

Csucsundra

2013. november 4.

Jesszus, a 90-es évek ikonikus púdere, tinédzserkorom alapdarabja. :) Már rég nem használok púdert, mert a jó kis tini zsíros bőrből azóta száraz arcú nyanya lettem.:) Nem is hittem, hogy létezik még, jó látni. Barátnőmmel imádtuk; én a Translucent és Ivory árnyalatokat, nála pedig a Day Dream és Natural Glow volt a kedvenc. Nagyon olcsó volt és ahhoz képest minőségi, illetve a színei jók (legalábbis az akkori emlékeimre hagyatkozva). Nagyon finom, selymes púder, az ár-érték aránya mindenképp ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Yubiri

2013. augusztus 20.

12 Sunhaze színem van belőle.
Hogy ezt miért vettem meg, fogalmam sincs. Nem használtam semmit sem belőle, ráadásul a színe sem illeszkedik a bőröm színéhez.
Az illata kellemes, púderes.
Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

12 Sunhaze színem van belőle.
Az illata kellemes, púderes.
Számomra pénzkidobás volt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Piros.