CD

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: timity, az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2015. május 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 890 Ft

Ár: 890 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

skelly

2016. április 1.

Nagy jóindulattal 2*, az illata tetszett, míg át nem csapott izzadtságszagba. 1. aluminiummentes deoként lehet azért, mert még nem elég "tiszta" hozzá a szervezetem :D, de ezt nem akarom kivárni. Bele sem gondolok milyen szagom lenne ettől nyáron.. Maradok a Rexonánál.
Akciósan vettem kb. 700 Ft-ért, így annyira nem sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Akciósan vettem kb. 700 Ft-ért, így annyira nem sajnálom.

Knubbel

2016. március 23.

Nem olyan szuper tartos, de azert jo. Aluminium mentes, nem karos, nem hagy foltot a ruhan. A masodik uveggel vettem mar, eddig ez a legjobb az aluminium mentesekbol. Az illatat nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

svivko

2016. február 7.

Megtértem. Lassan 4 hónapja alumentesek a hónaljaim. Izzadok és félek, de legalább már nem nehézfémek jönnek ki a verejtékmirigyeimből, amiktől ocsmánysárgák lettek a fehér ruháim.
Ez a gránátalmás fufu volt az első, amivel próbáltam felvenni a kellemetlen szagok elleni harcot. Hát, több-kevesebb sikerrel. Ha izzadós napról van szó, a teljes biztonsághoz 4 óránként frissíteni kell, de ha nem kell mocorognom, akkor egész nap szagmentes vagyok vele.
... Még keresem az igazit, ebben nem bízok, nyáron tuti nem lenne elég.
Dm-ben 1290 Ft az összes illat ebből a fajtából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

... Még keresem az igazit, ebben nem bízok, nyáron tuti nem lenne elég.
Dm-ben 1290 Ft az összes illat ebből a fajtából.

blairwaldorf

2015. június 14.

Nagyon-nagyon bíztam benne, sajnos nem vált be. Pedig még nem is kánikulában használtam és sosem látott-érzett izzadással küzdöttem napközben, amikor ezt fújtam magamra.
Este zuhanyzás után rögtön felfújtam, majd másnap reggel indulás előtt is ráfrissítettem, mégis csalódás...
Pedig nagyon jókat hallottam róla. Azért nem zárom ki, hogy a márka másik termékét is kipróbáljam, de ezt soha többé...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

jituszka

2015. május 6.

Általában nem szeretem a gránátalma-illatú dolgokat, még kész szerencse, hogy azért megszagolgattam. Nagyon finom fűszeres illata van. Azért választottam, mert alumínium mentes deokat használok, és ezeknél nem árt egy kis ráerősítés nap közben, ami a pumpás verzióval könnyebben megoldható. Hatásra nem túl tartós, de ez az aluminíum menteseknél nem is lehet elvárás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

egyedszilvi

2015. április 25.

Összetétele alapján próbáltam ki.Most még jó izzadásgátló hatású,nyáron nem tudom megfelel-e majd.
Illata finom,remélem sokáig használom majd.Eddig 5 pont.

Nulla!Kuka.Izzadtam tőle,pedig csak tavasz van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 25.

Illata finom,remélem sokáig használom majd.Eddig 5 pont.

Nulla!Kuka.Izzadtam tőle,pedig csak tavasz van

liljaa

2014. október 27.

Stresszesebb/melegebb napokon frissítésre szorul, de egyébként működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Stresszesebb/melegebb napokon frissítésre szorul, de egyébként működik.

heydy10

2014. augusztus 8.

Finom illatú dezodor. Napi kétszer alkalmazva izzadásgátlóként is megállja a helyét, feltéve ha nem csinálok aznap semmilyen izzasztó munkát, nem futok a busz után, nem kerülök váratlan stressz helyzetbe, stb... Nekem már alkalmanként kevésnek bizonyult. Nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

heather

2014. február 16.

Kellemes, édeskésbe hajló illata van, ami nekem fontos egy izzadásgátló deonál-, mint ahogyan az alu-és parabénmentesség is. Remekül teljesít, nekem egész nap kitartott.
A Müllerben kb. 1190.- volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 16.

A Müllerben kb. 1190.- volt.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.