CD

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vegyesz001, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A testápoló homoktövist és ureát tartalmaz - száraz, érdes bőrre ajánlott. A gazdag összetevői az aquaderm-komplex tartalmával, mely alkotóelemét képezi a testazonos bőrvédő rétegnek. A száraz és érdes bőrt ellátja nedvességgel és erősíti a természetes ellenállóképességet. A sima és selymes bőrért.

atmi

2018. november 21.

Komoly tesztelest vegeztem az uzletben mielott megvettem. Ez szividott be a leggyorsabban. Lekorozte az Eost is!! Az illata nekem nem eroteljes foleg a tobbihez kepest. Azonnal beszivodik: ugy ertem, mertem az idot es kevesebb mit egy perc alatt. Nem hagy zsiros, ragacsos erzetet, nem keni ossze a ruhat. A telen hamlasig kiszarado labszaramat egy este bekentem es meg masnap este is szep hidratalt volt! Igazi csodaszer! Kulon plusz pont hogy allatkiserletmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

lassugepard

2018. január 18.

A Rossmannban akciós volt, és már amúgy is szemeztem vele korábban. Biztos, ami biztos, elolvastam az itteni véleményeket, így nyugodt szívvel tettem a kosaramba. Nagyon könnyű állagú, jól eloszlatható testápoló. Könnyen felszívódik, és a zsírosabb részeken (hát, váll) sem okoz pattanásokat. Ezek mellett remekül hidratál, amit nem néztem volna ki egy ilyen könnyű krémből. Jó illata van, friss gyümölcsös, de lehetne kevésbé intenzív. Annak meg külön örülök, hogy állatbarát termék. Asszem ez lett az új kedvenc testápolóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

6vilag

2016. május 8.

Nyárra, mert nem akartam napozás utáni külön testápolót, és ez egy szép összetevőjű, jó termék. Én nagyon szeretem, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik, finom illata van. Ez a típusú flakon pedig kifejezetten áldás, ki lehet belőle préselni az utolsó cseppet is, nem úgy mint kemény dobozosokból. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Rure90

2015. augusztus 31.

Imádom. Az illata valami elképesztően szuper, és hamar beszívódik. Nem nehezíti el a bőrömet, mint sok más testápoló, így alvás előtt bátran kenegetem magam vele, pedig eddig minden testápolómtól kellemetlenül aludtam, de ez segíti az alvásomat :)
Nyárra pont ilyen testápoló való. És állatkísérlet-mentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Nyárra pont ilyen testápoló való. És állatkísérlet-mentes. :)

vegyesz001

2015. február 3.

Jaj de imádom ezt a testápolót:). Annyira jó az illata, friss és nagyon sokáig érezhető is. Nekem nagyon száraz a bőröm, de nagyon jól hidratálja. Mindenkinek csak ajánlani tudom!Próbáljátok ki a tusfürdő változatát is, az is nagyon szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Inositol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.