Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorothye, Módosítva: 2014. február 25.

Kategória:   Testápolók

Csillámos testápoló

Modern, gyümölcsös-virágos illat, a körte, zöld alma, frézia, gyöngyvirág és ibolya jegyeivel.

Ezelke

2016. május 18.

5-6 évvel ezelőtt kaptam egy ilyet. buli előtt bekentem magam vele. csillogtam villogtam és a nagy izgalomban elfelejtettem magam befújni parfümmel.. a szórakozóhelyen tűnt fel hogy egyre többen dicsérik az illatomat. és nemtudtam mire gondolnak. utána esett le másnap hogy biztosan a testápoló miatt :D én nagyon szerettem. mire megvettem volna a következő kis tubussal már sehol nem találtam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Dorothye

2014. február 17.

Az egyébként egész határozott illatú testápoló akár parfüm helyett is tökéletes.A csuklómon még nap végére is éreztem.
Nyugodt szívvel ajánlanám a vámpírrajongóknak, ugyanis úgy csillogtam tőle a napon, hogy beállhattam volna Edwardékhoz bulizni.
Számomra ez inkább negatív volt mint pozitív.Nem éreztem túl természetesnek ,hogy szinte beitta a bőröm a csillogást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0