CeraVe

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   177 ml és 340 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. június 1.

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   177 ml és 340 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító szalicilsavat és ureát tartalmazó, gazdag, nem zsíros krém a bőr textúrájának kellemesebbé tételéért, hidratálásáért és nyugtatásáért. A CeraVe 3 alapvető ceramidja és az MVE technológia - az összetevők szabályozott és folyamatos kibocsátása révén - támogatják a bőr védőrétegét a látható eredményekért, amelyek akár egész nap tartanak. Illatmentes, hipoallergén formula, ami hozzájárul a toleranciához.

• 10% Urea: humektánsként hat, rögzíti a nedvességet, miközben puhává varázsolja a bőrt.
  • Szalicilsav és LHA: segítenek meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
  • MVE technológia: folyamatosan bocsátja ki a hidratáló összetevőket az akár egész napos hidratálásért
  • 3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
  • Hialuronsav: segít a bőrnek megtartani a nedvességét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt

*KERESEM!* CeraVe SA Smoothing Cream 10% Urea Bőrsimító Hidratáló Krém
Ár: *KERESEM!* <5.000 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
Ár: 5000 Ft , Eladó: szilardz
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta, futár

anneshirley

2020. november 28.

Nagy rajongója vagyok a márka arctisztìtóinak, de ez ment a súllyesztőbe. Igaz, hogy tényleg van némi bőrsimító hatása (természetesen átmeneti, hiszen testápolóról beszélünk), de cserébe nehéz, kifejezetten kellemetlen műanyagszagú, soha be nem szìvódó, a zsíros és a plasztik-állagú sajátos keverékéből álló rétegként telepedett rá a bőrömre. Volt olyan, hogy két nappal a használata után a vízcseppek megálltak rajtam zuhanyozáskor, mert addigra sem szívódott be teljesen, lemosni pedig nem lehetséges vízzel-szappannal. Arcra természetesen nem is próbáltam. Az utolsó csepp a képzeletbeli pohárban az volt, amikor egy reggel arra ébredtem, hogy valami megfoghatlanul büdöset érzek magam körül. Beletellett egy kis időbe, amíg felfogtam, hogy az előző este magamra kent krém kipárolgása volt az. Kuka, viszont nem látásra. Egyedül lábkrèmként érzem a létjogosultságát, de annak is büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

pamacska6

2020. november 25.

Nem rég vásároltam, eddig kétszer használtam. Nagyon testes krém, nyárra szerintem túl sok is lenne, de most télen nagyon hasznos. A lábam borzasztóan ki van mindig száradva, de ez a két alkalom máris sokat javított a helyzeten. Majd jövök update-elni a hosszabb távú hatásokról. Nem fogom minden nap használni a hámlasztó összetevői miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Patus13

2020. november 15.

Borzalmas!!! Pattanasos borre es Keratosis pilarisra ajanlottak. Bekentem vele az arcom es a felkarom... Masnap reggelre tiszta ragya lettem tole es ugy kiszaritotta a borom mindenhol, hogy az szinte hihetetlen. Kar volt penzt adni ra, de igazából ha utanam vagnak sem kene

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Wvivi

2020. november 10.

Szerintem túl sűrű az állaga, nekem nagyon nehéz volt. A szaga elég rossz.
Irritálta a bőrömet, és édesanyám bőrét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Szerintem túl sűrű az állaga, nekem nagyon nehéz volt. A szaga elég rossz.
Irritálta a bőrömet, és édesanyám bőrét is.

BTLaura

2020. október 3.

Nagyon sűrű, gyógyszertári krém illatú testápoló, amit kifejezetten a combokon és felkaron található keratosis miatt vettem meg. Nem mondanám átütő sikernek az eredményt. A test többi pontján alkalmazva szuperül hidratál, de a pöttyeimet néha még mintha inkább irritálná is, semmint eltűntetné őket. Meg kell érte küzdeni, mert nehéz kinyomni a tubusból, de könnyű eldolgozni, egész gyorsan beszívódik. Száraz bőrre ajánlom, keratosisra megér egy próbát, de velem csodát nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

pemese

2020. szeptember 25.

Ugyanúgy keratosis pilarisra vettem, a bőröm sokkal simább lett, már pár használat után is. Nagyon soksat segített az egyenetlen bőrfelszínen, de a piros pöttyök még mindig nem tűntek el több, mint egy hónap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Brunettee

2020. szeptember 25.

Egyik nap jött velem szembe ez a termék, a legújabb véleménnyel. Miután átolvasgattam a véleményeket, és többen írták, hogy keratosis pilarisra is jó, így beruháztam rá. Az illatával (amit én nem is érzek) semmi bajom nincsen. Kicsit nehéz kicsalogatni a tubusból, de aztán felkenve már jó. Egy pillanat alatt beissza a bőröm,de még másnap is érzem, hogy ott van, hidratál. Kellemes csalódás. Minden második nap használom, így jelenleg még akkora csoda nem történt (négy nap alatt), de elég bizakodó vagyok. A lábamat is szorgosan kenegetem, ott ugyanis piros kis pöttyeim vannak már jóóó sok éve (családi örökség). Annak jobban örülnék, ha a kis piroskákat eltüntetné, de sima karral is jó lenne élni. Mindenesetre a bőröm puha, kellemesen hidratált, úgyhogy kitartok mellette, mert hosszabb távon fog megmutatkozni az igazi hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Yoffo

2020. szeptember 8.

Keratosis pilarisra ajánlották, nem is csalódtam benne. Pár nap alatt láttam már a változást. Kevésbé látszanak a pöttyök, és a bőröm is simább. Száraz bőrömnek egyáltalán nem sok ez a sűrű krém, pillanatok alatt beszippantja. Az illatát pedig perverz módon imádom :D Annyi problémám volt már a parfümös termékek miatt (viszketés, pirosság, kiütések), hogy kifejezetten jól esik ez a gyógyszertári krém illat, mert akkor tudom, hogy ettől biztosan nem lesz bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

bioglar

2020. szeptember 4.

Több helyen láttam, hogy keratosis pilarisra ajánlják így muszáj volt megvennem. Nem is csalódtam benne, én már pár használat után láttam a javulást. Bár most nyáron nem igazán használtam, mert nekem kicsit testes a nagy meleghez, főleg hogy soha nem sikerül a megfelelő mennyiséget eltalálnom, mindig többet kenek magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

mshoney

2020. augusztus 21.

Keratosis pilarisra tökéletes, emellett szerintem nagyon szuper ápoló szőrtelenítés után is a szortuszo gyulladások megelőzésére. Talpra is kipróbáltam, ott is jól hidratal. Szuper kis mindenes lett nálam. Jól beszivodik, mégis olyan érzést ad, hogy egész nap hidratal, ragacsos érzet nélkül. Jó összetevők, illat anyag mentes. Még sokszor újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Niacinamide, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Triacetin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0