CeraVe

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   177 ml és 340 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. június 1.

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   177 ml és 340 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7 200 Ft

Simító szalicilsavat és ureát tartalmazó, gazdag, nem zsíros krém a bőr textúrájának kellemesebbé tételéért, hidratálásáért és nyugtatásáért. A CeraVe 3 alapvető ceramidja és az MVE technológia - az összetevők szabályozott és folyamatos kibocsátása révén - támogatják a bőr védőrétegét a látható eredményekért, amelyek akár egész nap tartanak. Illatmentes, hipoallergén formula, ami hozzájárul a toleranciához.

• 10% Urea: humektánsként hat, rögzíti a nedvességet, miközben puhává varázsolja a bőrt.
  • Szalicilsav és LHA: segítenek meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
  • MVE technológia: folyamatosan bocsátja ki a hidratáló összetevőket az akár egész napos hidratálásért
  • 3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
  • Hialuronsav: segít a bőrnek megtartani a nedvességét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt

Ár: 7 200 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3500 Ft , Eladó: gvivienne
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető Budapesten vagy posta/Foxpost/Packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tara95

2024. április 22.

Kifejezetten arcra vettem, oda sajnos nagyon nem vált be. Ragad-tapad, nem hidratál és varázsolt néhány fájdalmas pattanást is. Testre viszont úgy néz ki, remekel. Szépen simítja a bőrt, nyugtat és enyhén hámlaszt. A szaga elég erős, konkrétan büdös, szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

huszonketto

2024. április 18.

Sűrű, testes krém. Nem szívódik be azonnal, egy kis idő elteltével nálam beszívódott. Az illata semleges. Télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 18.

g0809

2024. április 18.

Update: másnap is ragadok tőle.

Nagyon sűrű, testes krém, nagyobb mintát kaptam belőle, de mivel zsíros az arcbőröm, a testem meg száraz, így testápolóként használtam el. Nehezen szívódik be, csíp, és az illata is kellemetlen számomra. A bőröm puha lett utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 18.

Update: másnap is ragadok tőle.

httrzj

2024. április 14.

Szerintem a kedvenc krémem eddig valaha. Nagyon jól hámlaszt, használat után mintha kicserélték volna a bőrömet, csak a nagyobb pattanások maradnak, de azok is halványabbak. A nagyon sűrű állaga és a kukacosodás miatt maszkként használom, hetente egyszer bőven elég, és sokáig is elég. Használat közben csípi a bőrömet, de miután lemosom, nem tűnik irritáltnak, nem érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 14.

BD77

2024. március 25.

UPDATE 2024.03.25.
Adok neki még egy csillagot, mert a hátamon/vállamon ha kijön valami ocsmányság csak ez segít rajta. Cicaplasttal kombinálva nagyon hamar megszünteti a problémám.

2024.02.01.
Vegyes érzelmeim vannak, először az SA lemosót használtam, és mivel az gamechanger volt, gondoltam ennél jobb krémet az életben nem találok majd hozzá. Hát... Elsősorban arcra vettem, úgy kipattogtam tőle mint annak a rendje, nem is értettem, hogy most ezt így miért? Mostani fejjel lehet a niacinamide volt a gond, azt összvissz 2 termékben viseli ez a fejem, szóval talán ez lehetett a ludas. Egy ideig nem nyúltam érte (szerencsére elsőre a "kis" kiszerelést vettem meg, ami így is rengeteg :D), aztán háton, vállon elkenegettem amikor úgy éreztem, ott semmi gond nem volt vele, segített a problémámon. Lábra is kipróbáltam, sajnos ott mondhatni rontott is a helyzeten, elengedtem. Nem rossz termék ez, lehet, hogy újra fogom venni ha a hátamon a helyzet esetleg megkívánná, de nem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 25.

UPDATE 2024.03.25.

2024.02.01.

Lina14

2024. február 27.

zsíros bőrrel nekem ez csak este volt jó, nappal nagyon gyorsan átfénylett, de éjjel remekül hidratált és feltöltötte a bőröm, másnap sima és puha bőrrel ébredtem, nem volt túl nehéz és nem okozott pattanásokat. Mintám volt és kb 6x használtam egymás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.

LJanka

2024. január 24.

Rengetegszer újra vettem már, nagyon sokat segít a hamlasztasban és a keratosis pilaris-om eltüntetésében, valamint arcra smink alaá is tökéletes, nagyon szépen beszívódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Effa

2024. január 12.

Számomra vegyes érzelmek. Sűrűbb krém állaga van. Kicsit vizes bőrön eldolgozható, de teljesen szárazon harcolni kell vele. Illata nem igen van, talán ezt az egy pozitívumot tudom mondani róla. Egy tubussal elhasználtam, de akkora változást nem tapasztaltam, amennyire felkapták a szalicilsav tartalma miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 12.

Redrosebunch

2024. január 12.

Nekem a tubusos verzió van meg, mert nem szeretek a tégelybe nyúlkálni. Jobban kedvelem a pumpás vagy tubusos kiszerelést, mert higiénikusabbnak találom. Ez a krém nagyon jól teszi a dolgát. Valamilyen oknál fogva az államon egyszerre jött kb.10 kinyomhatatlan pattanás, valószínűleg hormonális okokból. Megszenvedtem velük, de ennek a krémnek a segítségével kicsit lerövidítettem a folyamatot. Az sem érdekelt, ha a szalicilsav csípte a sebeim, amiket magamnak okoztam, mert már annyira fájtak. 3 nap alatt rendbetett. Nem fogom minden nap használni, mert arra nincs szükségem, de a hormonálisan kritikus egy hétben minden nap kenni fogom az arcom vele. És igen, kukacosodik. Szerintem csak éjszakára jó használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 12.

gen0

2024. január 5.

Az elottem levok mar elmondtak minden jo tulajdonsagot en negativval nem talalkoztam. Kiveve: fekete ruhat ne vegyetek ra, mert nyomot hagy es mehet egybol a szennyesbe! (Hagytam szaradni) Szaradas utan pedig kukacosodik is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Niacinamide, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Triacetin 0 0

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.