CeraVe

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   177 ml és 340 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. június 1.

Ár:   3700 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   177 ml és 340 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Simító szalicilsavat és ureát tartalmazó, gazdag, nem zsíros krém a bőr textúrájának kellemesebbé tételéért, hidratálásáért és nyugtatásáért. A CeraVe 3 alapvető ceramidja és az MVE technológia - az összetevők szabályozott és folyamatos kibocsátása révén - támogatják a bőr védőrétegét a látható eredményekért, amelyek akár egész nap tartanak. Illatmentes, hipoallergén formula, ami hozzájárul a toleranciához.

• 10% Urea: humektánsként hat, rögzíti a nedvességet, miközben puhává varázsolja a bőrt.
  • Szalicilsav és LHA: segítenek meglazítani az elhalt hámsejteket a kíméletes hámlasztásért
  • MVE technológia: folyamatosan bocsátja ki a hidratáló összetevőket az akár egész napos hidratálásért
  • 3 alapvető ceramid: a bőr védőrétegének támogatásáért
  • Hialuronsav: segít a bőrnek megtartani a nedvességét
  • Niacinamide: segít nyugtatni a bőrt

mentaviola

2021. december 1.

A benne lévő szalicilsav miatt vettem meg szőrtüsző benövések kezelésére. Én csak az említett helyekre használom és nagyon jól működik. Segít a problémán és hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Uveggalamb

2021. november 30.

Hú én nagyon szeretem a Cerave testápoló krémeket, a moisturizing cream (sötétkék)mondjuk nagyobb kedvenc . Nekem a tubusos kiszerelés volt meg, legközelebb a tégelyeset fogom venni, hiába kevésbé higiénikus, mivel ezt a nagyon testes krémet elképesztően nehéz sztem kinyomni a tubusból. Nagyon szereti a bőröm, szinte azonnal beissza, nem marad utána semmi. Korpás seborrheás bőrön istenien működik ez a típus, nekem sokszor kézkrém helyett is jobban bevált. A megvastagodott, kemény, érdes bőrnek csodaszere lehet. Kipattogzott, mitesszeres bőrre is sztem abszolút jó, tökre ajánlom és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

adriabiro

2021. november 26.

"bőrsimító"... :D micsoda elcseszett fordítás, de lehet csak engem zavar.

A krem arra készült főleg, hogy eltűnése az apró kis kellemetlen dudorokat a bőrön (úgynevezett keratosis pilaris), ezáltal simává téve a bőrt. Erre utal a smoothing.

Na ehhez képest nekem a KP-n nem sokat segített. Nagy kiszereléssel vettem, ami szinte elfogyhatatlan, ezért újra próbálkozom majd vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 26.

"bőrsimító"... :D micsoda elcseszett fordítás, de lehet csak engem zavar.

Misa

2021. november 25.

Teljesen elégedett vagyok vele, ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni. Igaz, hogy abban a reményben vettem, hogy rendbeteszi majd a felkaromon a ceratosis pilarist, és azzal nem sok mindent tudott kezdeni, csak kis mértékben javította, de őszi-téli hidratálóként tökéletesen teljesít. Nem kell sok belőle, sűrű és testes krém, én csak lefekvés előtt használom emiatt. Viszont tényleg tartósan ápolja, puhítja és hidratálja a bőrt. Ráadásul nekem sokat segített abban is, hogy meg lehet vele előzni a szőrtelenítés utáni borotvakiütést, szőrbenövést és egyéb kellemetlenségeket. Illata nincsen, csak a szokásos illatmentes patikakrém-illat. Az irritált vagy sérült bőrt csípi, de egyébként kíméletes. Én a kisebb, tubusos 177 grammos kiszerelést vettem, és ez is elég volt hónapokig. Maradok ennél a kiszerelésnél, mert praktikusabb és higiénikusabb, bár elég nehéz kinyitni a kupakot.
Egyébként arcra is használtam, és nekem így is nagyon jól működött, szerette a bőröm, és nem okozott semmilyen problémát.
Nagyon szuper, és az extrém száraz bőrt is képes helyrehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Nagyon szuper, és az extrém száraz bőrt is képes helyrehozni.

sabell

2021. november 24.

Nekem beszippantja a bőröm, pedig nem is száraz. Szuperül működik. Illata nekem teljesen semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Jassza

2021. november 24.

Állaga borzasztó, nem szívódik be,zsíros érzetet ad és nem ér kb.semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Állaga borzasztó, nem szívódik be,zsíros érzetet ad és nem ér kb.semmit.

Nutellabella

2021. november 23.

Update 11.23.
Oké, újravettem. A szagát továbbra sem szeretem, a combomon megjelenő pöttyöket nem csökkenti olyan mértékben, mint a PC. Viszont sokkal jobban hidratál, egész testen használható, borotválkozás után sem csíp. A sarkamat is puhítja. Nem csodaszer, de még nem találtam jobbat.

Kipróbáltam, hátha leváltja a kétszer ennyibe kerülő PC testápolót, amit nagyokln szeretek. Hát, nem... Elhasználtam, de nem veszem újra: büdös, túl sűrű, nem hidratál hosszú távon, kukacosodik, nem vettem észre, hogy hámlasztana. Nem vagyok teljesen elégedetlen, egynek elment, de elég is volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Update 11.23.

evaedinakiss

2021. november 22.

Ekcémára hajlamos, érzékeny bőröm van. Testápolóként használom, nekem jól működik, testre, kézre lábra. Este szoktam használni, és másnap estig bírja, mivel vékony film szerű réteg marad a bőrön. Nem ragacsos, nem tapad, a következő fürdésnél lehet észrevenni, hogy csúszik a lábam szára. Szóval nekem jól működik, pár nap alatt szépen rendbe teszi a bőröm, ha szükség van rá. Az illata... engem nem zavar, én büdösnek sem nevezném, inkább olyan gyógyszertári krém jellegű illatú, de nem zavaró. Arcra eszembe nem jutna kenni, ott nekem az állaga miatt nem működne, túl tömör. Nekem egyáltalán nem csípte a bőrom egyszer sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Jujuci

2021. november 19.

Csalódás. Lábszáram általában száraz,mint a sivatag, viszket is. Azt gondoltam, mivel elég testes krém, majd jól hidratálni fogja. Hát sajnos nem így történt, többszöri próbálkozás után is azt mondom, nekem ez nagyon kevés. A szaga kifejezetten taszító, és még nem is olcsó.
...
Szám körül nagyon kiszáradt a hideg miatt, húzódott a bőröm, bepróbálkoztam ezzel a krémmel. Miután bekentem, az futott át az agyamon, nem-e a csilis dobozból kentem magamra. Konkrétan leégette az egész számat, szám körüli bőrt. Számomra egy Ft-ot nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

...

arizona07

2021. november 16.

Bőrgyógyásztól kaptam mintát belőle, eredetileg a kezemen lévő ekcémára. Bevallom volt egy kevésbé jó emlékem az egyik lemosójukkal, illetve valamiért sose vonzódtam a márkához, de mivel a nyári hidratálom kevés volt a hidegebb időkre, így felbontottam kipróbálni. Estére használom, illetve szemkörnyékre kifejezetten. Eddig jó tapasztalatom van vele, tervezem is a tubusos kiszerelés megvételét. (A tégelyes forma szerintem kevésbé szerencsés.) Zsíros, de közben érzékeny bőröm van, szemem körül az említett ekcémával, és eddig nagyon szépen hidratálta, nem volt túl sok. Nem irritálta a szememet se, érzem hogy puhább tőle a bőröm. Az orrom mindig hámlik, de amikor ezt használom sokkal ritkábban. Szeretnék majd beruházni egy komolyabb anti-aging hidratálóra is, viszont a legtöbbel az a probléma, hogy parfüm található bennük (tényleg nem értem miért kell erőltetni ezt). Szóval nagyon örülök hogy ez ilyen baráti INCI-ben és árban is, most a következő periódusra ez lesz, aztán meglátjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Urea, Niacinamide, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Triacetin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0