CeraVe

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál és segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét. Ekcémára hajlamos bőrre is.

Hello CeraVe!

szavitrii

2022. május 25.

Nagyon sűrű krém, ezért nálam csak éjszakára jöhet szóba. Nekem több alkalommal csípte a bőrömet, de csak enyhén és pár perc alatt elmúlt, úgyhogy nem mostam le. Más gondot nem okozott, de az én arcomra nem ez való. Inkább száraz bőrre lehet jó választás. Testápolóként elhasználom, úgy nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

henrietta0130

2022. május 24.

Egy olyan testápolóra szerettem volna beruházni, aminek jók az összetevői és ár-érték arányban is elfogadható, ezért döntöttem mellette. Csak sajnos köztudott, hogy a CeraVe is állatkísérleteket végez. Ezt leszámítva, egy igazán jó testápolóról van szó, ami egy olyan réteget képez a bőrön, amit még pár nap múltán is lehet érezni. Tehát nagyszerűen hidratál még heti 2x-i használat mellett is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 24.

Cseniko

2022. május 17.

OSZ ajánlására vettem meg ezt a hidratálót és nagyon is jól tettem☺️ PC skin recovery hidrating treatment mask-ot használok éjszakai krém gyanánt, ráadásul vastagon. Eddig ez volt az egyetlen termék ami mellett nem ébredtem reggelre száraz vagy nagyon max ok bőrrel, viszont bejött a meleg idő és elkezdtem soknak érezni. Ezt a Cerave krémet egész vastagon fel tudom kenni, semmilyen irritációt nem okoz, szemem körül sem, pattanás, pirosodás, semmi gond nem lépett fel a 2 hét tesztüzem alatt és kellemes hidratált bőrrel ébredek. Kenem a karomra , nyakamra is, mindenképp újravevős☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

Tinaa95

2022. május 8.

Imádom! Legszuperebb krém amit eddig használtam! Arcra, testre egyaránt bevált. Az orrom mindig száraz volt, barmit is használtam, a Cerave rendszeres használata mellett megszűnt ez a probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

BerryLoo

2022. május 6.

Az eddigi legjobb hidratáló, az arcomra szoktam használni reggel és este. Nagyon sebes, érzékeny szokott lenni a bőröm de ez nagyon kellemes védőréteget ad neki. Nem érzem tőle ragacsosnak a bőröm és nem tömíti el a pórusokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

zsofi9

2022. május 6.

A nagy hype miatt beszereztem egyet, többször teszteltem, minden alkalommal apró mitesszereket okozott, majd gyulladt pattanásokat. Testre elhasználom, arcra sajnos nem jöhet szóba. Kár, mert az ára nagyon kedvező

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Anetty

2022. május 5.

Nagyon szeretem a CERAVE-t, több termékem is van ettől a márkától. Imádom, hogy gyorsan beissza a bőröm és nem marad zsíros hatása, de kellően hidratál.
Univerzális krém, használom testre, arcra, éjjelre-nappalra, télen-nyáron. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Univerzális krém, használom testre, arcra, éjjelre-nappalra, télen-nyáron. :D

FanniSzabooo

2022. május 4.

Annyira jól hidratál mint még semmi. Kifejezetten télre való, nyárra már túl sok lehet. Nekem inkább csak estére. Illatmentes, szép összetételű, és nagyon kiadós, mert keveseb is elég belőle. Testre is lehet használni. Száraz bőrre must-have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

ZsMBerni

2022. május 3.

Nagyon finom, puha lesz tőle a bőröm, de minden nap kell használni, nem szabad kihagyni, mert nem ér úgy semmit. Ha tényleg kenem naponta kétszer, még az ekcémám is "kisimítja".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 3.

SkinCareAddict

2022. április 26.

Rendkívül gazdag krém, amelyet leginkább éjszakai krémnek ajánlanék. Ár-érték arányban nagyon megéri, nem irritálja a bőrömet, jól hidratál, minden szérumommal jól kijön. Nem minden cerave termékkel voltam eddig elégedett, de ez kifejezetten 10/10.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.