CeraVe

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál és segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét. Ekcémára hajlamos bőrre is.

Hello CeraVe!

zsofi02

2021. május 6.

Már jó pár éve használom. Imádom azóta is, tökéletes. Végigkísérte az izotretinoin kúrámat is, becsülettel teljesített. Remélem, hogy örökre fogják gyártani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

floraszbo20

2021. április 29.

Egy teljesen basic krem, szerintem sosem fogok tole megvalni. Ejszakara hasznalom, jo vastagon es reggelte pihe-puhava varazsolja az arcomat. Mellette nappalra egy konnyed,vizes hidratalo+fenyvedo kombo es SOSE szarad ki a borom, pedig eddig telen folyamatosan ki volt szaradva:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

jena2000

2021. április 27.

Szerintem közel az egyik legjobb arc hidratáló (testápoló),naaagyon puhává varázsolja az arcot!Love it.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

f_fancsu

2021. április 24.

Másfél hónapja kezdtem el foglalkozni a tudatos bőrápolással. Először egy Avon, majd utána egy Garnier hidratálót próbáltam, utólag rákerestem és láttam, hogy egyik sem az igazi ilyen célra. Aztán rátaláltam a márkára, és gondoltam adok neki egy esélyt. Egy hónapja használom minden egyes nap reggel és este. Új dimenziók nyíltak meg előttem!! :) A kombinált arcbőröm egyszerűen imádja! Olyan puha, mint még soha. Volt hogy tomboló szélben bicikliztem haza, és akkor is olyan puha volt az arcom, mintha reggel kentem volna fel. A megfelelő hidratálástól is sokat javult a bőröm állapota. Szerintem nem fogok innentől más krémmel kísérletezni, hiszen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Nyuszi

2021. április 23.

Update 2: Azóta megvettem 177 ml-es kiszerelésben. Kifejezetten arcra használom, ez az esti rután után a zárókrém. Ha valami miatt kimarad, hiányzik. Volt már, hogy visszakeltem az ágyból miatta. Van Lotion verzióm is, de ehhez a krémhez nyúlok szinte mindig. Reggel végül nem használom, arra van más. Szóval a szerelem töretlen. Sokkal jobban szeretem, mint a cicaplastot, és ami külön imádok benne az az, hogy ha a rutintól esetleg tocsogna a bőröm, ez a Cerave ahogy felkenem, rögtön elkezdi bezárni a tocsogást és le is mattít. Onnan már nyugodtan ráfeküdhetek a párnámra, nem lesz zsíros. Az öt csillagot hatványozni szeretném. (Csak amiatt haragszom, hogy nem CF a Cerave, de mondjuk csak azért nem, mert értékesítenek Kínának is)

Update: Kipróbáltam, hogy mi van, ha jön még rá egy fényvédő, aztán egy színezett primer, majd porpúder. Hát hűűűű. Olyan lett a pofim, mint az agyonfotosopolt insta influenszereké. Csak nekem a valóságban és közelről is. Abban biztos vagyok, hogy meleg időben ez sok lenne, gyorsan átfénylene, majd tesztelem a lotiont is. És az is igaz, amit az egyik kommentelő írt, hogy önmagában a krém ad egy "rétegérzést", viszont engem ez nem zavar, és amint kerül rá pl. egy fényvédő, ez az érzés eltűnik. Plusz teszt: direkt lekentem vele a szemhéjamat is, és szemhéj primer nélkül feltettem egy szemsminket. Már 3 órája áll a helyén mozdulatlanul.

Mintákat kaptam, és bár nem gondoltam volna, hogy egy száraz bőrre való krém jó lesz, de ez a krém gyorsan beszívódik, és nagyon puha, selymes bőrt eredményez. Az egész bőrképem szebb lett már egy használat után is, és abszolút hidratáltnak éreztem az arcom. Azt még nem próbáltam ki, hogy mi van, ha még jön fölé a fényvédő, egy kis színezett primer és porpúder, de úgy érzem, hogy ha hagyom teljesen beszívódni, akkor nem lesz gond ezekkel sem. Kicsit nagynak éreztem a hype-ot a krém körül, de most úgy látom, hogy teljesen jogos a rajongás. Próbálgatom még egy ideig, és ha beválik, akkor megszerzem nagyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 23.

Makk Zsuzsó

2021. április 18.

Ár/érték arányban nem a legjobb. Azt reméltem, ez majd segít kordában tartani az ekcémát, se sajnos nem. A hidratáló hatása sem kiemelkedő. A Mixa Atopiance sokkal jobb és olcsóbb is. Maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Miane007

2021. április 17.

Arcra, testre egyaránt használom. Az eddigi legjobb hidratálóm, szépen teszi a dolgát. Egyelőre nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget a krém használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Viktoriakiss

2021. április 17.

Kombinalt börömre féltem kiprobalni de nem bántam meg sőt nagyon szép puha lett az arcom testem. Nekem 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

papramona

2021. április 16.

Két minta elhasználása után nemrég beruháztam a legnagyobb kiszerelésbe. Párom erősen ekcémás, a fertőtlenítőtől nagyon rossz állapotban volt a keze, tele mikrohámsérülésekkel, sebekkel, foltokkal, a legtöbb krém csípte, marta, bepanthennal kente ami jó volt, de az meg zsíros és összekent mindent. Nagyon örültünk, hogy rátaláltunk, nagyon szereti és sokat segített a bőre állapotán már pár nap elteltével. Én jelenleg az orromra és szám környékére kenem, mert piros, fáj és rétegesen hámlik a bőröm valamitől, plusz a kezemet kenem vele, használat után azonnal nagyon jó érzés, enyhíti az égő érzést. Hamar felszívódik, enyhe illatú, nekem tetszik, abszolút nem hagy zsíros nyomot, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Kajmi

2021. április 16.

Igazi CeraVe függő lettem. Ezt a krémet nemrég próbáltam ki, rögtön nagy kiszerelésben vásároltam, bízom a márkában.
Kicsit nehezebb, zsírosabb krém, ugyanakkor könnyű felvinni a bőrre és nagyon hamar beszívódik. Nem hagy ragadós, nehéz, zsíros érzést. Nem marad más utána csak a pihe-puha bőr. Nagyon szeretem. Nyárra lehet kicsit vaskos krém, de helyette ott van a CeraVe lotion. Arcra és testre is használom. Testápolóként és arckrémként is tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Használtam már reggel és este is. Kézkrémként is tökéletes, úgyhogy be fogom szerezni táska-kompatibilis méretben is! Nekem ez a krém, a KRÉM!
Örülök, hogy a sok szemét kenceficét leváltottam minőségi termékekre...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Örülök, hogy a sok szemét kenceficét leváltottam minőségi termékekre...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak