CeraVe

Ár:   2500 Ft, 3998 Ft, 6800 Ft és 8298 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 5600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2023. november 15.

Ár:   2500 Ft, 3998 Ft, 6800 Ft és 8298 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 5600 Ft

Hidratáló krém a bőr védőrétegének támogatásáért. Hatékonyan hidratál és segít támogatni a bőr védőrétegét is. Ez a gazdag, nem zsíros, gyorsan beszívódó hidratáló krém, amelyet bőrgyógyászokkal együttműködve kifejlesztettek ki, ideális az arc és a test száraz és nagyon száraz bőrére. MVE Technológiájának köszönhetően fokozatosan szabadítja fel a nap során a hialuronsavat és három alapvető ceramidot. Ez az olaj- és illatmentes, érzékeny bőrre is megfelelő, ceramidos krém segít a bőrnek megtartani a nedvességet, miközben javítja a megjelenését és érzetét is.

Legendás kozmetikumok: CeraVe Moisturizing Cream

Ár: 5600 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

LolaGR

Korcsoport: >54
2024. március 1.

Nagy kedvencem, arcra, testre. Puha bársonyos lesz tőle a bőr, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. március 1.

Nagy kedvencem, arcra, testre. Puha bársonyos lesz tőle a bőr, nem irritál.

Lillawow

2024. február 28.

Arcomra kentem,és sajnos egyáltalán nem hidratálta, ugyanolyan száraz és vízhiányos maradt tőle a bőröm,ráadásul a szememet is csípte egész nap,amíg le nem mostam. Ezt inkább testápolónak nevezném a testesebb állaga miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 28.

zsviktorina

2024. február 26.

Nagyon jó hidratáló krém. Este használom, nappalra nekem már sok lenne, de akár testre, arcra, sérült kiszáradt bőrre kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

viva885

2024. február 21.

Minden egy termékmintával kezdődött, azóta pedig töretlenül amikor csak tudom használom 😄 száraz a bőröm és velem csodákat művel, úgy vettem észre addig nem is jön le, amíg le nem mosom. Olyan mintha hagyna maga után egy vékony filmréteget, amit egyáltalán nem lehet zavarónak érezni. És amíg le nem mosom, vagy "kopik" le magától, addig pihe puha és hidratált marad a bőröm.
+ Megjegyzés: nátha miatt sokat fújtam az orrom, és kipróbáltam rá így nem sebesedett ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

Kixy

2024. február 10.

Az egyetlen hidratáló, ami mindig megtalálható otthon. Nem feltétlen mindennapi hidratálásra használom, de amikor úgy érzem, hogy a barrieremnek szüksége van egy kis segítségre vagy a téli levegő kiszárítja a bőröm mindig ehhez nyúlok. Testes, mégis könnyen beszívódó krém, nem ragad és nem fénylik. Arcra és testre is kifejezetten szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

potimano

2024. január 31.

Végre megvettem belőle a legnagyobb kiszerelést. Legelőször pár éve, gyógyszerész barátnő ajánlására vettem meg arckrémnek a kicsi tubussal, akkor is nagyon tetszett. Aztán megvettem mégegyszer, és mégegyszer... Valahogy mindig visszatértem hozzá. Időközben a tudatos bőrápolás világa beszippantott és ez szuper záró rétege az akítvoknak amit használok. Próbáltam más márkákat is, használok más márkákat is, de maga a kenekedés élménye ezzel valahogy mindig kiemelkedően jó.
Mind arcra (még a kombinált bőrömre is), mind könyékre, lábra használom, ez egy univerzálisan kiváló alap darab amit szívem szerint minden háztartásba ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

sz.rebeka

2024. január 30.

én az 50 ml-eset vettem meg és nagyon szeretem. vastagabb, testesebb, taplalo, hidratalo, apolo krem, az arcom nagyon szereti. nem okoz irritaciot, kellemes hasznalni, regeneralja a bort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 30.

Reka68

2024. január 26.

Mikor a bőröm rosszul reagált egy retinolra és tele voltam begyulladt pattanásokkal, ez a ceramidos krém segített visszaépíteni az alapból érzékeny, kombinált bőröm védőrétegét. Én nagyon szeretem, mindig van otthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

nzsb

2024. január 24.

Tobbszor ujravettem mar ezt az oriasi tegelyt.
Nem zsiros hatasu, megfeleloen hidratal hasznalhato arcra es testre is. Parom is rajar es hasznalja pedig o utalja a kenceket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Tobbszor ujravettem mar ezt az oriasi tegelyt.

anna1109

2024. január 24.

Nagyon jó ez a krém, csodásan hidratál és nyugtat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Nagyon jó ez a krém, csodásan hidratál és nyugtat.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.