CeraVe

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 31.

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál és segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét. Ekcémára hajlamos bőrre is.

Ár: 5000 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
BLili

2019. november 2.

Irdatlanul jó krém! A lotiontől kipirul az arcom egy pillanat alatt, ez pedig az ellentéte, hihetetlenül lenyugtatja a rosaceat. Ezenkívül fantasztikus hidrataló. Nagyon sűrű, testes krém, de nekem beszívja a bőröm. A legnagyobb kiszerelést nem vettem meg a tégely miatt, hanem a tubusosat. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Glamour kuponos áron nagyon-nagyon megérte, de ekkora kiszerelés az eredeti áron is megéri, mivel eddig az 50, jó esetben 100 ml-s krémeim kerültek ennyibe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

HHH97

2019. október 29.

Nagyon szerettem volna megszeretni ezt a krémet, de sajnos nem sikerült.. Nem tudja rendesen beszívni a bőröm, az arcom utána órákig ragacsos tapintású, olajos kinézetű. Éjjeli krémnek is használtam egész testre, de hiába raktam fel keveset, nem tudta ott sem beszívni a bőröm, és két nap után minden pizsamámnak iszonyúan avas szaga lett a krém miatt.. Mindezek mellet a hidratáló hatását is egy erős közepesnek mondanám.
Sajnos engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Sajnos engem nem győzött meg.

Mia0602

2019. október 28.

Éjszakai krémnek használom, arcra. Sima alapkrém sűrű szinte kenőcs állagú. Nekem nappalra csak azért nem vált be, mert a BIODERMA PHOTODERM NUDE TOUCH alá túl sok. Jól hidratál, gyorsan beszívódik. Illat és parfüm mentes, könnyen beszerezhető. Nekem semmilyen problémát nem okozott. A bőröm puha jó állapotú mióta ezt használom.
A 177ml- s tubusos verziót vettem, amit nehéz kezelni adagolást illetően. De legalább higiénikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

Lorena

2019. október 27.

Amikor már tényleg minden kipróbálnám, a bőrgyógyász ezt ajánlotta. Ősztől tavaszig csak ezt használom! Arcra nekem picit sok. Illatmentes, viszont ha parfüm alá keni az ember, meglepően tartósá teszi az illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

zsófi84

2019. október 16.

Annyira megörültem, hogy végre egy jó krém, amit nem az ebay-ről kell rendelni, hanem beballagok egy gyógyszertárba, és ennyi. Épp ezért ki vagyok egy kicsit borulva, hogy nem szeretem :( Tretinoin krém utánra kerestem hidratálót, és olvastam a neten, hogy sokaknak ez a krém jött be. Számomra nagyon kellemetlen viselni. Nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mi a bajom, de mintha nem szívódna be rendesen, és egy "kemény" réteget képez a bőrömön, amitől a tapintása érdes lesz. Fogalmam sincs, hogy mitől lehet ez, de visszatértem a jó kis koreaihoz, ami meg teszi a dolgát. Ebből a tubusos verzió viszont mindig a táskámban van, hogy nap közben az esetleges száraz részeket be tudjam kenni, de az egész arcomon nem tudom viselni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Uveggalamb

2019. október 8.

Tökély ez a krém. Nekem tubusos verzióban van meg, ami sztem még sokkal praktikusabbá teszi, mert nem kell belenyúlkálni, ami nem túl higiénikus.
Baromira tápláló, hidratáló, illatmentes, fantasztikus az extra száraz -száraz bőrre.
Kismamként én a hasamat kenegetem vele napi szinten, megelőzendő a stirákat és eddig szuperül bevált.
Sokszor feszül, húzódik, viszket a bőröm és ez instant segítséget nyújt a problémára, szinte érzem ahogy szivárog be a nedvesség a bőröm mélyebb rétegeibe, elképesztő.
Amint elfogy, újraveszem az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Amint elfogy, újraveszem az biztos.

Guinevere97

2019. október 2.

Nagyon szeretem! :)) Elképesztően gazdag állagú, sűrű krém, mégis könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. Nekem szereti a kombinált bőröm.
Ha pedig egy kis pluszt szeretnék mellé, tök jól lehet boosterekkel keverni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Ha pedig egy kis pluszt szeretnék mellé, tök jól lehet boosterekkel keverni :)

Futureline

2019. szeptember 3.

Arcra nem ajanlom! Nekem mar az elso hasznalat utan megjelent 3 pattanaskezdemeny, aztan ez tovabb fokozodott begyullasztotta az orromon levo faggyumirigyeket is, majd a homlokomon is megjelentek a pattanasok ahol soha sem volt elotte. Na ekkor mondtam azt hogy STOP. Kezkremnek hasznalom el arra megfelelo. Az allaga suru, nagyon gyorsan beszivodik, nem marad zsiros erzet utana. A hidratalasa arcon nekem edeskeves volt meg ebben a nyari melegben is. Ennel joval melyebben hidratalo kremeim vannak. Szerintem hianyoznak belole az olajok es mas borazonos osszetevok. Ez igy szerintem egy sima alapkrem. Kezen finom puha bort eredmenyezett, telre biztosan keves. Max nappali kezkremnek, estere inkabb Atoderm intensive balzsam. Illata kemiai labor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

tara95

2019. július 13.

A valaha volt leggazdaggabb állagú kenőcs amit próbáltam. Ebből adódóan arcra nekem nagyon sok, de testre-lábra szuper. Plusz a nyúl úgy nyalogatja a bekent lábam mintha nasi lenne, rossz nem lehet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Dodo2017

2019. július 11.

Utazásra hoztam magammal mindenes krémnek: éjszakai hidratálónak, testápolónak és még a kirepedezett sarkakra is ezt használom. Remekül beválik, éjszaka úgy hidratál, hogy nem nehezíti, zsírosítja a bőrömet. Remek darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak