CeraVe

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 31.

Ár:   1599 Ft, 2299 Ft, 4399 Ft és 5499 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 177 ml, 340 g és 454 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratál és segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét. Ekcémára hajlamos bőrre is.

Ár: 5300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten
Ár: 2500 , Eladó: eni07
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 13. kerület, fizetés: Személyes átvételnél készpénz, postázásnál előre utalás

nkata

2020. július 10.

Én nem arcra használom egyelőre, hanem testre de nagyon bevált. Jól hidratálja a bőrömet és szépen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Kicsit nehéz eldolgozni, sok kell belőle de ez legyen a legnagyobb problémája. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Klau16

2020. július 9.

Olajos bőröm van, de gondoltam kipróbálom. Rengeteg zsíros bőrre ajánlott arckrémet használtam amitől reggelre tiszta olajos lett az egész arcom. Ettől főleg azt vártam, hiszen extra száraz bőrre való. A hidratáló lemosójával együtt használtam és reggel semmi olaj nem volt az arcomon. Aztan kipróbáltam, hogy csak az arckrémet kenem fel és masnap szinten nem volt olajos a bőröm. A legjobb hidratáló amit valaha probaltam, jobb bármelyik drágább márkánál (Vichy, Clinique,Neutrogena). Szóval ha inkabb kombinált, zsíros bőröd vagy nyugodtan vedd meg, mert elképesztően jól hidratál es nem lesz tőle zsíros a bőröd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

flowing

2020. július 6.

Sokáig szemeztem vele az ára miatt, de az itteni vélemények meggyőztek arról, hogy vegyem meg. Egyáltalán nem bántam meg, a kedvenc krémem lett! Már mindenhova kentem az arcomtól a lábujjamig és mindig teszi a dolgát. Könnyen beszívódik, nem okoz pattanásokat, nem ragacsos, és a párom sebhorreás bőre is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

vikofrivia

2020. július 2.

Mindig hadilábon álltam a hidratálókkal, akárcsak az arcbőrömmel, míg el nem jutottam odáig egy koreai youtuber videója által, hogy valószínűleg sérült a bőröm védőrétege. Az összetevők pedig a következők arra, hogy visszaépítsem: ceramidok, cholesterol, fatty acids.
Ezért erre a krémre esett a választásom, és jelentem nagyon szeretem használni, mert hiába testes krém, abszolút nem nehezíti el a bőröm és nagyon jól hidratál, puha tőle az arcom. Várom a hosszútávú hatását is, akkor majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Blaise

2020. június 30.

Nagyon jól hidratál és szuper az összetevőlista. Az én zsíros bőrömön télen nagyon jól működött, de nyárra már túl sok. Gazdag kém, de viszonylag gyorsan beszívódik és nekem nem okozott pattanásokat, mitesszereket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

dkitti87

2020. június 29.

Par napja vettem, miutan egy napig nezegettem a neten valami termeszetesebb hidratalo utan, ennek pedig megtetszett az osszetetele. Egy natur, illatmentes krem, az allaga es illata olyan mint a TO natural hidratalojae, de a Cerave jobban hidratal szerintem. Elsore megvagyok vele elegedve, a ceramidok es a hyaluron kulon pluszpont, estere hasznalom csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

TimeaZsofia

2020. június 25.

2020.június 25. Azóta rájöttem, hogy a petrolatum nagyon is jó, ha a cél az, hogy a bevitt hidratáló,stb.hatóanyagok benn is maradjanak a bőrben. Esti lezárókrémként használom az arcomra.

2019. április 7. Nagyon jó hidratáló krém. Jó kézre, lábra, testre és arcra is, bár én nem ezt használom arcra. A Cerave Moisturizing Lotion(nem a Daily Moisturizing Lotion) nemcsak pumpás, ami eleve előny, de nincsen benne petrolatum (főként a 7. helyen). Na, azt használom arcra.

Ez egy lezáró krémnek nagyon jó annak, akinek nincs problémája a kőolajszármazékokkal.
A krém sűrűsége ellenére csodásan beszívódik, a ceramidok pedig nagyot dobnak az incin. Összességeben teljesen elégedett vagyok vele, biztosan elhasználom a 177 ml-t (ami tubusos!) 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Bettinas

2020. június 23.

Eléggé gazdag krém, télen hetente körülbelül 2-3x használtam az arcomon. Azonnal látható a hatása, arcom jelentősen puhábbá vált az alkalmazása után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

GZsanka001

2020. június 22.

Sajnos mostanában eléggé küzdök az ekcémával ,kerestem egy olyan krémet ami megfelelően hidratál és nem fogja csípni mint a sima testáplók.
Lábra és kézre nagyon bevált , hidratált a bőröm imádja. Ennek örömére arcon is kipróbáltam ott nem lett pozitív a tapasztalatom ,sajnos pattanásokat okozott és nem is keveset.
Ennek ellenére biztos,hogy újra vásárolom mert tökéletes testápoló az én ekcémára hajlamos bőrömre viszont arca még egyszer nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

sandreax

2020. június 20.

Mivel a net tele van olyan videókkal, ahol bőrgyógyászok, youtuberek ajánlják, gondoltam én is kipróbálom. (Hatott a marketing?) Testápolóként elégedett vagyok vele, nem is kell használnom minden nap, mert elég gazdag krém és szépen csökkentette test szerte a szárazságot. Kicsit fura, hogyha este használom, másnap a zuhany alatt síkosnak érzem a bőröm tőle, de ez számomra nem zavaró.
Az arcomra is használom. Az orromon van egy makacs száraz, hámló folt, ezt sajnos nem oldotta meg, de egyébként szerintem jó krém. Testápolás céljára mindenképpen újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak