CeraVe

Ár:   1940 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   1940 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Háromféle ceramiddal és hialuronsavval segít helyreállítani a rendkívül száraz, érdes kezek bőrét.

Illatanyag- és színezékmentes, hipoallergén.

nekoSX

2021. október 15.

Elhasználtam én is egy tubussal, de nem hagyott semmilyen nyomot bennem, A felszívódása tökéletes, ez tény, de a száraz kezeimen nem éreztem elégségesnek.
Egyébként összehasonlítottam itt a Mánián az összetevőit a Cerave Moisturizing tégelyessel és 100% az egyezés:
akkor most ez mitől reparative-kézkrém, ha egy sima hidratálót kapunk csak praktikus kinyomhatós flakonban??
Szóval ár/érték arányban érdemes a nagyobb kiszerelést venni, akinek ez bejön kézkrémként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 15.

Bugaboocameleon

2021. szeptember 26.

Meg vagyok elégedve! Gyorsan beszívódik, nem ragad, kézmosástól kézmosásig puha a kezem. Ár érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Szamocka

2021. szeptember 20.

A LRP Cicaplastja után a második helyezett nálam. Az LRP jobban hidratál, de ha azt nézem, hogy ez féláron van, akkor ő is megérdemli az 5 csillagot. Gyorsan beszívódó, de nagyon jó hidratáló hatású krém, kevés is elég belőle, így nem kell megijedni a kis kiszereléstől, nem fog elfogyni pár nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Nekem bevállt a száraz kezemre. Gyorsan beszívódik és mélyen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Nekem bevállt a száraz kezemre. Gyorsan beszívódik és mélyen hidratál.

manna14

2021. július 29.

Kellemes kis kézkrém, de én sem mondanám csodaszernek. Szívesen használtam, de utána mást vettem helyette, ami jobb ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Gica81

2021. június 6.

Nagyon szuper kézkrém, mélyen hidratál, könnyen és gyorsan felszívódik. Nem olcsó, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Kremcica

2021. május 31.

Nem rossz kézkrém, de próbáltam már jobbat olcsóbban. Kicsit nehéz kenni, sűrű vazelines állagú. Ennek ellenére gyorsan beszívódik és nem ragacsos, de nem ad olyan "hűha de puha és ápolt lett a kezem" érzést ha értitek mire gondolok. Amíg a bőrömön van addig tényleg puhít és nem irritál, de a hatása csak a kézmosásig tart.
Amúgy gyanús volt nekem hogy nagyon olyan jellegű mint a Moisturizing Cream és igazam lett: ugyanaz az inci, még az első hét összetevő sorrendje is stimmel. A MC nekem mint arckrém vált be, testre kevésbé így már értem kézre miért nem igazán szeretem kézkrémként. Lehet kipróbálom arcra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

Guerlain Fangirl

2021. május 18.

Az első tubust használom, eddig bizonyíték, nem csak ígéret. Nem hagyja, hogy a kezemen a nagyon vékony bőr pergamenszerű legyen, nem ragad, nem hagy nyomot, ha valamihez hozzányúlok. Ami nálam kritikus: van két ujjamon egy-egy száraz folt, ami mindig felszarusodik, télen még berepedezni is képes - ezt is szépen kezeli.

Az egyetlen gondom - akárcsak a többi CeraVe terméknél - itt is a csomagolás: kemény tubus + sűrű termék = attól fogva, hogy már csak félig van, kínszenvedés belőle kiimádkozni az anyagot. A végén biztosan fel kell vágnom a tubust, hogy az utolsó 15%-ot is el tudjam használni. Ezt így a XXI. században már nehezen tolerálom - pedig még luxusmárkák is elkövetik. Nem várok egy kézkrémtől parfümüveg-designt, de azt igen, hogy kényelmesen használható legyen. Ez nálam levon belőle egy csillagot, amúgy maxos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 18.

Hanna27

2021. április 30.

Ez lett a kedvenc kézkrémem nappali használatra, ugyanis mindig olyan problémával küzdöttem, hogy ami táplál, azzal minden használati tárgyon "nyomot" hagyok, amivel pedig nem, az annyira könnyed vízbázisú, hogy mit sem ér a regenerálás szempontjából.
Ez az ígértek szerint segít a kellemetlen szárazságtól kirepedezett kezeim tüneteit csökkenteni, illetve megszüntetni.
Az ára valóban nem a legkedvezőbb, de a dermokozmetikumok árkategóriájában nem is kiemelkedő.
Minimális mennyiség is elegendő ahhoz, hogy érzékelhető legyen a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Minimális mennyiség is elegendő ahhoz, hogy érzékelhető legyen a hatása.

melanie500

2021. április 2.

3, 75 csillag Végre egy illatmentes, könnyen és gyorsan felszívódó, nem zsíros krém. Kellemesen és jól hidratált lesz tőle a kacsóm. De a szuper hatása csak addig tart, ameddig kezet nem mosok sajnos, ezért viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0