CeraVe

Ár:   1940 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 2 250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   1940 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Cosibella.hu, 2 250 Ft

Háromféle ceramiddal és hialuronsavval segít helyreállítani a rendkívül száraz, érdes kezek bőrét.

Illatanyag- és színezékmentes, hipoallergén.

Ár: 2 250 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csipike916

2024. március 23.

Hatékony krém száraz kezekre, este bekenve reggel már sokkal puhább és hidratáltabb kacsókkal ébredek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

trabgret

2024. január 22.

Az arcom mellett a kezem szárazsága zavar a legjobban, emiatt már sok krémet kipróbáltam, ez lett a kedvencem. Szeretem az állagát, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést a bőrön. Táskában, kocsiban, otthon, mindenhol van belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Bogiw

2024. január 16.

Semmit nem csinál. Jah, gyorsan beszívódik és ennyi. Konkrétan semmi nem történik a kezemmel- sőt, eskü szárazabb mint előtte.
Neutrogena parfümmenteset szoktam használni, ennél zsírosabb cucc szerintem nincs is, egész éjszaka tocsog tőle a kezem-de legalább szépen összerántja a repedéseket. Szóval maradok nála, ez semmittelen borzalom meg kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 16.

Cinamon

2023. december 26.

Az egyetlen kézkrém, ami számomra igazán bevált. Nagyon sűrű, mégis nagyon gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros, ragadós réteget használat után. Eredetileg bőrgyógyász ajánlotta fiam ekcémás kezére, nála csodát tett, gyönyörűen megoldotta a problémát, amire előtte évekig nem sikerült, biztos, tartós megoldást találnunk. A hatás láttán én is kipróbáltam és azóta sem találtam jobbat. Nem olcsó, viszont nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Évek óta használjuk, nálunk nélkülözhetetlenné vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 26.

Gretam

2023. november 23.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál, sűrű állagú, illatmentes csodaszer. Éjszakára használom, reggelre csodát tesz. Sok más márka kézkrémjét kipróbáltam már, de ez mindent visz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 23.

pöttipanka

2023. október 18.

Én viszont nagyon szeretem ezt az kézkrémet az egyik legjobb amit eddig használtam. Az ára kicsit borsos, érdemes valami kupon napon venni. Sajnos nekem a drogériás adjon illatosított társai nem jöttek be. Ősszel-télen nekem nagyon, de nagyon csúnyán ki száradnak a kezeim volt, hogy véresre. Ez mindig szépen rendbe hozza. Este lefekvés előtt kenem be vele van, hogy az arcápoló olajból teszek hozzá pár cseppet, reggelre mindig szép hidratált lesznek a mancsaim. Amiért levonok egy csillagot mert utálom a csomagolását! A kinyomó részénél mindig ott marad egy csomó krém amikor már azt hinné az ember, hogy kifogyott, és ez nagy pazarlás! Szóval érdemes a tubust ketté vágni mielőtt kidobnád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 18.

Teokleia

2023. szeptember 9.

Évekkel ezelőtt vettem, anyukám ekcémájára ezt ajánlotta a patikus. Ő nem használta, nekem viszont előjött a várandósság alatt az enyém, így most felbontottam.
Nagyon sűrű, esszencia-szerű krém, nehezen jön elő a tubusból, de nem is baj, pontosan lehet adagolni. Nagyon kevés is elég, a kisujjamat kenem vele, arra egy gyöngyszemnyi bőven elég. Szépen elterül, relatíve vastagon kent adag is elég gyorsan beszívódik. Gyenge kellemes krém-illata van, kicsit viaszossá teszi a bőröm, de szépen hidratálja is. Napi 3-4x igyekszem kenni, egyelőre azt hiszem, nem fogja megváltani az ekcémám, de megadom neki az esélyt. Az ára elég durva 50 ml-ért, de ha hatásos, megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

narancsdzsem

2023. június 24.

Semmit nem hidratál, óriásit csalódtam.
A sötétkék krémje kedvenc, sajnos ebből nem szabad már kiindulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 24.

Semmit nem hidratál, óriásit csalódtam.
A sötétkék krémje kedvenc, sajnos ebből nem szabad már kiindulni.

Inezke

2023. május 1.

Sokszor mosom a kezem, ezáltal nagyon kiszárad. Szerencsére mindig ő a megmentőm, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Plusz pont, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

nfmeth

2023. március 22.

Nekem nem jött be, de legalább olyan semmilyen, hogy bármire elhasználgatom mostmár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

A zsírsavak és keramidok mellett a koleszterol a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) harmadik fő összetevője, mely a védőréteg mintegy 25%-ot teszi ki, és melyek közt étfontosságú szerepet játszik az egészséges bőrgát megőrzésében és a bőr hidratáltságának megőrzésében.  A bőrön alkalmazva a koleszterol segíti a bőr normál működését, bőrpuhító (emolliens), vízmegkötő, stabilizáló és emulgeálószer.